Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Kurna Magda to mój ulubiony rozmiar a tą właśnie mi Matik gdzieś zapodział 😠 więc na razie robię mniejszą bo ta duża za dużo bólu na początek sprawia no i chyba rzeczywiście za duża bo powietrze puszcza...

a w ogóle gośka ogłasza wielki COME BACK!!! 😁 Poćwiczona, wymasowana = spocona, śmierdząca ale szczęśliwa!!!! :d
W ogóle to wiecie co.. nie wiem jak to możliwe ale ja mam nierówne uda 🥴 lewą mogę masować bo tam jest taki leciutki cellulit i praktycznie nie boli.. tylko jak ciągnie tą wiszącą skórę... Ale prawa.. skaranie boskie 😞 aż wstyd jak wygląda.. normalnie zarośnięta tłuszczem i cellulitem... i boli jak jasny sk.. (wiecie co 🙂 )

cała się trzęsę teraz i wszystko mnie boli 😁 wieczorem jeszcze brzuch i boczki poćwiczę 🙂 nogi męcze od rana to im dam spokój :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udawałam, że nie widzę 😁 bo mój zaraz, że co ja z siebie robię i jak wyglądam 🤪 🤪
jakbym czekała aż zejdą to xzaraz by się robiły nowe więc bez sensu - trzeba przeboleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
udawałam, że nie widzę 😁 bo mój zaraz, że co ja z siebie robię i jak wyglądam 🤪 🤪
jakbym czekała aż zejdą to xzaraz by się robiły nowe więc bez sensu - trzeba przeboleć 🙂


mój jak zobaczył jakie mam sińce to aż się przestraszył 😮 jeszcze mnie zjebał że krwiaki sobie porobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem zła od rana i źle sie czuje przez pogodę, mój mi dzisiaj powiedział gdy sie ważyłam że już jestem chora na tym punkcie i za chwilę będę jak kościotrup 😠 😠 😠
na złość schudnę jeszcze z 3 kg a najlepiej 5 ciekawe co powie? 😠 😠
niech sobie grubszej poszuka jak mu się coś nie podoba:/ 😠 😠
a tak w ogóle to cześć Wam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe Iwona nie wytrzymam 😁 chyba nigdy czegos takiego nie uslysze hehehehehehe
Misia ja tez mam te banki z linku. ale ja je stosuje do akupunktury nie do masowania bo to zajebiscie boli...
Ola to dobrze,ze juz dobrze 🤪 nie stresuj sie malenka 😜
Aneti pisze Ci maila 😉
ja po obiadku wczorajsza zupke dojadlam fuuuuuulllll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYŁAM na siłowni i kuźwa za dużo nie poćwiczyłam.. :/ full ludzi i trzeba było czekać na sprzęty.. mięśnie brzucha, pupcia,nogi i ręce poćwiczone,a oprócz udało mi się tylko w sumie 15min. na rowerku udało..nawet pas wibrujący zajęty!!!! A dwa są!!!
tak więc pospalałam trochę kalorii z mężusiem przed jego wyjściem do pracy ☺️ ☺️ no i zaraz pomasuję się troszkę 😉 pewnie umrę z bólu i już więcej do Was tym sposobem nie zajrzę. 😜 jestem głodna...chyba zjem mandarynkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja sie nawpieprzalam winogron 😁 😁 Wazylam sie dzis i nic mi od zeszlego tyg nie ubylo...no.ale i tak sie ciesze,ze nie przybylo po takim zarciu 😁 😁 Maja a zakwasy po nocy z Michalem??To moze spirala brdzie niepotrzebna haha 😁 😁 Ja mam ja miesiac i wczoraj dostalam 1-szy okres..jesli to okresem mozna nazwac...bo 3 male plamki to okres nie jest hahaha.Cos pieknego,nawet nie mialam napadow glodu,tylko podbrzusze mnie bolali jak przy normalnym okresie,ale nospa sobie z tym poradzila.Tuska to ty teraz samotne wieczory masz hahaha 😁 A ja dzis spedzilam kolejny zajebisty dzionek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie skończyłam...boli jak nie wiem,nogi czerwoniutkie :/ pewnie będą siniory jutro i to nie jeden...cóż chce być się pięknym trzeba pocierpieć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...