Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej, Magda ja mialam motylka i wiesz co....to jakies krzywe jest, ciezko sie na nim cwiczy,mialam zapal na poczatku ciazy,zeby niby miesnie tu i tam powzmacniac ale to nieprzyjemne i meczace wiec go zostawilam w starym mieszkaniu dla przyszlych lokatorow.
Gogr szczerze nie bede Ci prawic moralow ....bo nie bylam w takiej sytuacji i tylko moge przypuszcac jak bym sie zachowywala.
Misia przykro ,ze tak roczek nieprzyjemnym dniem sie stal....mam nadzieje,ze maluch nie odczul i nie bedzie tego pamietac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

to probuj 🙂 mnie to nie przekonalo bo to jest krzywe urzadzenie, jedno skrzydelko maszna gorze drugie nizej i jak to cwiczyc majac miedzy nogami....wkurzalo mnie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przyszłam Wam powiedzieć dobranoc, to był zabiegany dzień, trochę Was nadrobiłam 😉
Gosia bidulko naprawdę mi Ciebie żal, nie smutaj się tak kochana bo mi też smutno na sercu...a powiem Ci, że bywało, że miałam takie same okresy w życiu jak Ty. Dziś powiem tylko tyle, że Jestem tchórzem ☺️ ☺️ ale nie żałuję tego tchórzostwa bo i dla mnie wyszło słońce a tak to pewnie moje życie wyglądało by dziś inaczej 🙂
Misia tak mi przykro, czasem ludzie robią głupoty- nie ma rodziny, w której nie ma problemów, szkoda że one zwykle dzieją się w jakiejś ważnej chwili... 😘
Madzia podziwiam Cię, że tak się za te ćwiczenia wzięłaś, bo na początku faktycznie ciężko jest, ja nie mam motylka, ze sprzętu mam jeszcze stepper, ale coś mi się zepsuło i już na nim nie ćwiczę....
jutro i w niedzielę znów mnie nie będzie bo do szkoły jadę 🙃 spokojnej nocy i udanego weekendu kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol.Zyje,ale dzis caly dzien przy garach spedzilam,bo jutro roczek.Goska kobieto powiem tak,masz przejebane,ale wez sie w koncu w garsc.Najlatwiej sie uzalac i zalamac,ale po co wybierac najprostsza opcje?Pokaz,ze chociaz ty w tej rodzinie masz jaja!A co do cwiczen,to nie jestes sama...ja jestem len smierdzacy w tej kwestii 😁 😁Madzia gratuluje zapalu 🙂Misia strasznie mi przykro z powodu rodzicow..ehh biedna jestes z nimi,wiecznie cos.Nie zasluzyli na ciebie i Antka.Olcia co ty tu robisz haha 😁 Wpuscili cie?Ja w najblizszym czasie malo bede wchodzic,a duzo jesc hihi bo z tesciowa rzadze 😁 😁 I w koncu mam relaksik od mlodej 😁 Moja malpicha nauczyla sie robic fikolki!!!Az mi sie goraco robi jak na nia patrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona ja nie pamiętam dokładnie. albo 12 albo 19 to wesele:P

co do mojej sytuacji to póki co to i tak nic nie zrobię.. tzn. nie odejdę. bo mnie na to nie stać 🤪
a nóż widelec się ułoży i nauczę się z tym żyć. łatwiej by mi było gdyby mój bardziej się przejmował - spróbował zrozumieć, że to przez niego tak jest. pozwolił sobie znów zaufać.. wczoraj mi po raz pierwszy zrobił herbatę 😮 😮 😮 i nawet cukier przyniósł - bo nie wiedział czy słodzę.. 😁 😁 😁

biorę się za sprzątanie a potem z chłopakami na kawę do kumpla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najadłam się 🙂
ale jak zjem mało na sniadanie to potem wpierdalam jak szalona...

Kuba powiedział mi, że pseciez nie ma bałaganu jak powiedziałam, że za sprzatanie się bierzemy:P a Matik jak słyszy sprzatać to krzyczy "NIE!! NIE!!" :P

nie chce mi się :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...