Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe Tuska ja tez hehehe, a to co Monia uslyszala powiedzialby wtedy kiedy bylabym wsciekla kilka dni hehehe tak jesli chodzi o diete jest....to moje cialo, nikt go nie zmieni tylko ja wiec po co narzekac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

heejjj
my zabiegani. Kuba zły bo ma infekcję gardła i do przedszkola nie może iść. Matik od nocy 39 stopni:/
ja się w ogóle nie trzymam diety 😞 jestem wykończona psychicznie.. nie ćwiczę:/ jedyne co to staram się intensywnie, daleko i długo spcerować.. co od dzisiaj też odpada skoro obaj chorzy 😠

sadło mi na brzuchu urosło. mam mega cellulit i nie chce mi się już sobą zajmować! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poprasowałam i siedzę i mam dość wszystkiego.
Mati zły się obudził jak w ten czas:/ Kuba nudzi cały czas o przedszkole...

Ola idź do lekarza ale bez nerw. Ja męczę się z bólami głowy już jakieś 7-8 lat. z opisu coś podobnego do Twoich. tylko mi przechodzi w taki tępy ból jakby mi ktoś chciał coś na mózgu zacisnąć (przynajmniej mam nadzieję, że mam mózg:P) i byłam u lekarza lat temu 5-6... i co? podupczyli coś i nic nie zmienili boli do teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny moze to migrenowe. ..my mamy zabka ...i katarek trwa. Ja sprzatam od rana sajgon mam w salonie przez walizki boje piore,a w nich mialam troche rzeczy,tez je musze wyprac kurwa jebana plesn 😠 😠 😠 😠 😠 wlascicielka ma robic sciane w maju jak pojedziemy do Polski jak nie zrobi to sie przeprowadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja chyba muszę zaprzestać fitnessu domowego, bo zaczynają mnie boleć stawy przy kostkach. Już mi spuchły... martwię się, bo kiedyś od dokładnie takiego samego bólu zaczęło mi się zapalenie stawów i miałam płyn w torebkach stawowych. Ból nasilił się tak, że chodzić nie mogłam. I pamiętam, że zaczęło się od tego, że skakałam... zobaczymy za kilka dni 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...