Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Magda się nie pochwali bo ona się wstydzi, że to moja córeczka będzie.
a Wiesz.. Magda teraz znowu musi być gruba i na bank będzie miała peeełno rozstępów i 2 razy większy cellulit niż ten, którego się pozbyła 🤪 🤪 🤪 🤪


ładnie mi życzysz 😮 ale wiesz ,że to też twoje dziecko i albo je weźmiesz albo o alimenty cię ścignę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Magda się nie pochwali bo ona się wstydzi, że to moja córeczka będzie.
a Wiesz.. Magda teraz znowu musi być gruba i na bank będzie miała peeełno rozstępów i 2 razy większy cellulit niż ten, którego się pozbyła 🤪 🤪 🤪 🤪


ładnie mi życzysz 😮 ale wiesz ,że to też twoje dziecko i albo je weźmiesz albo o alimenty cię ścignę 😁 😁


a no i tłumaczyłam Ci już, że nic tak nie cieszy jak krzywda drugiego człowieka 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
GoGr napisał(a):
😘 😘 😘 😘

powiem Wam w tajemnicy, że użytkownik Magda123 jest W CIĄŻY!!! zawiesza dietę i urodzi mi rudą córeczkę 🤪 🤪 🤪

humor mam 😁


ejjjj MAgda123 mówiła ze to moja córeczka a nie twojaito ruda własnie hahahahaha


to ile razy mam być w ciąży 😮 😮 😮 😮 może jakąś listę otworzę i będziecie się dopisywać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie, to jak to jest?
Monia czemu nie będziesz wchodzić na wątek??? Głupoty piszesz!
Laski jak Wy się tymi bańkami masujecie? Ile czasu? Bo ja dziś pierwszy raz tak z 20 minut, trochę uda, trochę pośladki i trochę boczki. W sumie właśnie 20 minut mi wyszło... I bolało jak cholera... 😞(( mam nadzieję, że pomoże, bo paskudnie wyglądam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia ja masuje na początku po 15 min. na udo a teraz po 10min.

bry 😘 😘

MONIA DOSTANIESZ PO DUPIE TO SIĘ NAUCZYSZ , JA DIETY NIE STOSUJĘ A SIEDZĘ TU NA WĄTKU A TO JEST WĄTEK PRZYPOMNE "MAMUSIE NA DIECIE" WIĘC WYRZUĆ FOCHA Z DUPSKA I MASZ Z NAMI SIEDZIEĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przykro mi Monia,że nie będziesz tutaj wchodzić,ale to Twoja decyzja..

Magda bo tu pierw pisali żartem, później bardziej serio,znów żarty.. no i już się kurna pogubiłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myślałam, że będę mieć siniaki po tych bańkach, a tu nic... może źle coś zrobiłam??? Zawieszam na razie mój domowy fitness, bo kostki mi popuchły i strasznie boli jak chodzę... mam nadzieję, że do poniedziałku minie i na jodze to porozciągam... kurde, ale zła jestem. Jeszcze mam pytanie co do baniek, czy one Wam też się co jakiś czas odrywały i od nowa je zasysałyście???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...