Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

magda tak moczem malego z domowych a w aptece by Ci dali niacyne albo aphtin.
Paninka mozna i podbrodek moja siostra tak robi ale ta najmniejsza banka.
Tuska ja tez ksiezy niecierpie dlatego chrzcze Zuze u angielksiego ksiedza ,ktory nie robi problemow.
Ola a cycuszki to pewnie od tych chipsow orzeszkowych heheeh 😜 nie bez kitu.....ile czasu masz spirale i jak sie czujesz? chce wiedziec cos wiecej od bardziej doswiadczonych bo ja mam zaledwie kilka tygodni i wlasnie pierwszy okres mi sie konczy.
A co do hemoroidow ...nieprzyjemna sprawa jak doopa piecze 😁 😁 ja tez to mam niestety ale malenki jeden wyczuwalny. Poki cos moge Ci kochana powiedziec,ze nic nie pomoze oprocz diety....nawet po operacji moga wrocic prawie,ze pewne ,ze wroca...musisz jesc tak,zeby nie bylo wysilku przy kupkaniu, cwiczenia tez takie,ktore nie obciazaja tego odcinka....no ciezki nasz zywot.....i powiem z doswiadczenia ,ze jak wpieprzam syfy typy pizza, fryty kilka dni to od raz czuje.....i wtedy sie szybko oczy otwieraja dlatego stale musze myslec co jjem.....smutne ale prawdziwe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

To Ty Magda nie możesz:P
A zapomniałam Cię zapytać, masujesz się codziennie???
ja też chyba się na największa przerzucę bo ta mała za mała a tej średniej kurwa znowu znaleźć nie mogę! :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mi by też tyłek pasowało porządnie a tak tylko zahaczam... :P
musze się brać za ćwiczenie.. nie uwierzycie ale tv mam przez męża zajęty.. ogląda... MAŁĄ SYRENKĘ!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
kurde mi by też tyłek pasowało porządnie a tak tylko zahaczam... :P
musze się brać za ćwiczenie.. nie uwierzycie ale tv mam przez męża zajęty.. ogląda... MAŁĄ SYRENKĘ!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ŁO KURDE DZIECINNE LATA MU SIE WSPOMNA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo hejo!!!
A ja po jodze. Cały dzień się przegłodziłam (rano tylko otręby z jabłkiem i jogurtem) i przed samym wyjściem kawka mlekiem chudym 🙂)) a potem jazda! Pan jogin dał dziś wycisk, ale i tak jak na 3 miesiące przerwy nie było źle. Od razu mam powera!!! I w środę znowu idę. Z fitnessu muszę zrezygnować, bo ból w kostkach dalej jest. Mam nadzieję, że na jodze porozciągam i będzie oki. Po jodze zjadłam zupkę dyniową z curry i tostem, a teraz grejfruta. Idę może też się pomasuje???
A jutro czeka mnie dzień gotowania 🙂 robię misiowe kuchenne rewolucje :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda właśnie to mnie w tej największej bańce wkurza, że taka twarda i często się odrywa.. ale masz rację, że się pewnie wyrobić musi...

Miśka ja też chcę zupę dyniową 🙂 Mój ją uwielbia!:P

Tuśka mogłaś go sobie naciągnąć:P

ja poćwiczona, pomasowana, wkurwiona bo mam okres i brzuch mnie boli idę się myć bo śmierdzę i idę spać. i nie wiem co Wam miałam jeszcze pisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...