Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Miśka ja jem więcej :P

Tusia olej swojego i ćwicz 🙂

a ja Wam powiem, że jak dla mnie super są te ćwiczenia co kupiłam z gazetą 🙂 nie są skoczne więc mnie nie łapie kolka i te dziwne moje bóle i nie są też wybitnie nudne 🤪 za to boli po nich wszystko!!! 🙂 także trzymajcie kciuki żebym wytrwała!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

a nie ma nigdzie na youtubie tych ćwiczeń co masz na płycie?
Oleje bankowo! Ale myślałam,że szlag mnie trafi! 😞
po tych moich ćwiczeniach też wszystko boli 😜 i tak jak powiedziałam..poczułam mięśnie, o których nie miałam pojęcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babeczki u mnie dieta jakotako ale zapieprzam ostro w ogrodku wiec kalorie leca same 😁 zyc nie umierac a jaka przyjemnosc jak widze moja prace 🙂 az spac nie moglam tak planuje w glowie. 😁 a jezyny tak mnie pochlastaly,ze wygladam jakbym z tydzien z szalonym kocurem walczyla, takie mam rece podrapana i podziubane masakra i mimo rekawic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Maja mój mi kiedyś powiedział,że nie mam żadnych zainteresowań..a ja mu powiedziałam,że gdybyśmy mieli dom i ogródek to zobaczyłby moją pracę.. 🙂 Mnie się tak marzy ogródek,żebym sobie mogła go urządzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się biorę za sprzątanie, bo popołudniu przyjeżdżają do Alana moja ciocia z mężem i synem 🙂
Zrobię ciasteczka owsiane, bo szybko się je robi 😜 i sałatkę gyros 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart 🙂 już ostatnio Gogruśka zamieszanie zrobiła 😜

ja oduczam młodego mleka w nocy i dzięki temu dłużej śpimy...na noc dostaje kaszkę,badz coś innego,a w nocy jak się obudzi daje mu wodę,napije się z 20ml i idzie spać. No i sypiamy do ok.8.00 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuśka w ogóle się bawić nie umiesz 🥴 foch 🙃 🙃 🙃

mój pije 2 razy w nocy mleko ostatnio 😮 i to z kleikiem... nic innego nie chce do ust wziąć:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa jestem z porządkami w czarnej doopie,że się tak brzydko wyrażę!!!! :/ jedyne co zrobiłam to sałatkę gyros(bo młody spał), puściłam pranie i włożyłam naczynia do zmywarki i również ją uruchomiłam! Idę! Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojjj Tuska przydalabym Ci sie tam 😁 u mnie juz wszystko cycus malina a ogrod ogarnelam!!!!!!! dziewczyny jakie mam rece jak facet ,ktory pracuje w tataraku hahaha jak dotykam palcami twarzy to ja drapie tak poharatane 😮 dobra a teraz poleccie mi cos zeby odrodzic raczki najlepiej na noc...konczy mi sie masc z wit A do rak, a ona najlepsza.. zel aloesowy juz nie pomaga, jeszcze pokremuje je grubo kremem glicerynowym na noc.
A moja corunia idzie spac o 21 albo cos kolo tego i wstaje na zarelko o 5.30-6 rano i spi do 8 mej dalej, czasem nie budzi sie na zarelko tylko o 8 mej jak sie obudzi dostaje. I to masakra co zarelko to kupsko cisnie!!!! i tak z 4-5 wyciska dziennie.... 😮 no ale coz...zdrowa 🙂 sie smieje,ze ma trawienie po tatusiu 😁
Gogrucha Ty to taki wkret jestes AAAAHAAA to juz bede wiedziala 😜
a wogole to sie napracowalam i po 16 zezarlam wieeeelki obiad pod sam korek ,ziemniaki z sosem pieczarkowo marchwiowo brokulowym. Ale to caly wielki talerz az mnie brzuch boli!!!!!!! lakomczuch ☺️ i chce mi sie piwa ale nie chce mi sie malej ubierac targac wozka zeby skoczyc do sklepu obok .....jebac to wieczorem mi maz przywiezie dam mu znac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja laski 🙂
Maja dobrze znam to uczucie pracy w ogrodzie...i wysuszonych przez to rąk:/ ja mam zestaw "satynowe dłonie" z Mary Kay, jest niezastąpiony ,nigdy nic mi nie pomagało, a po tym mam rączki jak u niemowlaka nawet po ciężkiej pracy w ziemi.... 😉
u mnie nadal diety brak, brzuch, boczki tyłek rosną... 😞 a ja nadal to olewam....dzisiaj np z mężowatym na mieście zjedliśmy tłuste frytki z udkiem a potem całą pakę murzynek pochłonęłam i pół paczki krakusków z czekoladą...co mam zrobić jak tak mi się chce 😜 😁 po świętach poścwiece znów 5 tygodni i znów będę laska hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo laski
a ja dziś ważyłam się na tej samej wadze co na początku postu. Dupa blada... tyle czasu, a tak mało ubyło 😞(( fakt, że nażarta byłam i w ogóle, ale jakoś mi smutno z tego powodu. No cóż, moje weekendowe dyspensy wyszły mi bokiem, znaczy wagą... więc waga dalej stoi... chyba nigdy nie zrzucę tych 2-3 kg! Najlepsze jest to, że wchodziłam 3 razy na wagę i za każdym razem pokazywała co innego! Więc tak spadło mi coś między 1,5-2 kg... a potem najadłam się ciasta i wypiłam ze 3 martini ze sprite i jeszcze 2 kielonki likieru kawowego i kamikaze :PPP No nic... wezmę się za siebie tak na bank po świętach! Ale wtedy to już żadnej dyspensy! Póki mi waga 55 kg nie pokaże!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘

a ja po ćwiczeniach i małej kłótni z mężowatym..powiedziałam mu wczoraj,że nie wiem czy nie lepiej będzie ja się rozstaniemy... 😞 A On do mnie.."A co poznałaś kogoś na tej siłowni?" !!!! no myślałam,ze mnie coś strzeli!!!!!!
A dzisiaj jak mu powiedziałam,że ja tak wczoraj na serio to powiedział mi: "A co źle Ci? Za dużo filmów się naoglądałaś".
Nie będę tutaj pisać czemu się nad tym zastanawiam,ale ostatni mi czasy raz lepiej,raz gorzej u nas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...