Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Gogr ja tez smierdzialam po ogrodku ale juz odmoczylam sie cala i pozarlam pucharek lodow i zrobilam se manikura zeby rece jakos wygladaly a na noc naloze cala mase kremu im dam witaminek.
Tuska mozliwe ,ze nadciagnelas albo jakos krzywo cwiczylas i masz zakwasa po jednej stronie hehehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jak czytam,że ćwiczycie to aż mi żal że mnie znów zaczyna tkanka tłuszczowa porastać 🤨 😁 ale ten guz mi nie pozwoli 😠 nawet chodzić nie mogę 😞
Maja ja to mam już bardzo zaostrzoną tą chorobę, bo nie tylko piecze ale mi wypada od czasu do czasu taki wielki, twardy guz i nawet usiąść na tyłku nie mogę ☺️ ☺️ ja to mam z wysiłku albo gdy przeziębię 🤨 zachorowałam 6 lat temu gdy miałam bardzo wysiłkową pracę( typu dźwiganie) potem jak zaleczyłam był spokój a po porodzie Mai problem powrócił, nie mogłam się ruszać w szpitalu nie ze względu na krocze, tylko właśnie na hemoroidy 😞
dobranoc laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakwasy już przeszłam,więc to raczej naciągnięcie.Co do hemoroidów to również na nowo się pojawiły..z tym,że ja tylko po wizycie na kibelku je czuje,więc nie jest źle,bo zaraz się chowają. Mnie na dłuższy czas pomogły czopki procto-glyvenol. Bo posterisan to nic, a nic.. tylko ja zamiast wziąć paczkę do końca..to jak tylko wchłonęły się to ja już czopków nie..no i wróciłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrze wiedzieć odnośnie czopków. Mi po ciąży i porodzie wylazły hemoroidy... teraz też od czasu do czasu się pojawiają. Znaczy myślę, że są cały czas, ale od czasu do czasu wychodzą.
Gogr moja dyniowa to jest z czosnkiem, dużą ilością curry, słodkiej i ostrej papryki i wszelkich ziół. Dyni to praktycznie nie czuć :OOO w sumie mogłabym to nazwać zupą curry, a nie dyniową... następnym razem zrobię normalną, na słodko, na mleczku.
Ja też się właśnie pomasowałam. Liczę to jako pierwszy raz, bo niby co 2 dni trzeba, a ja ostatnio w piątek...
idę spać... papapa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle ja po wizycie u nefrologa. w kwestii moich nerek twierdzi, że boli nie od nerek a wynik usg nic nie znaczy bo wg niego taka moja natura, że ten miąższ w nerkach jest jaki jest 🙂

a i podbudował mnie troszkę 🙂 bo kazał się położyć bo chciał pomacać brzuch tam gdzie mnie boli i pyta się mnie: "rodziła pani?" i sam sobie odpowiada "nie. nie możliwe" . Na co ja jemu, że rodziłam i to dwukrotnie. A on mi zaczął brzuch wychwalać, że nie widać rozstępów, itd :P miło mi się zrobiło 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...