Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

bryyy 😘
ja nawet nie jadłam dużo.. znaczy może ciasta za dużo:/ no ale uwielbiam ☺️
od dzisiaj ćwiczę codziennie. padam na pysk. na wagę nie wchodzę na razie bo po co się wkurwiać?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Hania nie zatrybilam ,ze jestes 🙂 witaj 🙂))
Misia ja dzis tez ziemniaki nr1. zapiekanke robie ale ja podgotowalam troche je pozniej na blaszke od sernika , na to pieczarki z cebulka podsmazone wczesniej na to serek albo jak wolisz inaczek poprzekladaj, i jak lubisz jakis sos do tego ja oczywiscie czosnkowy 😁 niedlugo nie bede musiala perfum uzywac bo bedzie odemnie walic czosnkiem 😜
a wczoraj pocwiczylam i mam zakwasy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo poćwiczyłam ale takie mnie jakiś osłabienie dopadło, że nie dałam rady 🥴
prasowałam ponad godz podpięta do pasa wibrującego.. a i musze drugą nogę wymasować bo chłopcy dzisiaj skrócili kąpiel i zdążyłam tylko jedną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie kochane 🙂
wracam do Was bo po świętach moja waga pokazała 58 😠 😠 no ale sama tego chciałam i to nie wina świąt, a raczej mojego trzytygodniowego jedzenia prawie samych słodyczy ☺️ ☺️
tylko jakoś ciężko zabrać się za ćwiczenia bo kości się zastały hehe 😁 ale dam radę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nadal nie ważę :P
kupiłam dzisiaj znowu jakieś kapsułki:P ale nie pamiętam jak się nazywają.. koleżanka mi poleciła.. zobaczymy. 14 zł 30 tabletek..

idę pranie wieszać a potem po Kubulę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej nieobecności 🙂
w święta się obżarłam, ale od wczoraj jadłam mniej..z tym,że i tak na wieczór chipsy i piwo 🤨 ale to dlatego,że do piątku u rodziców jestem, na wagę nie mam zamiaru wchodzić jak na razie..
za jakiś tydzień się zważę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...