Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
u mnie teraz przed chwilą na wadze było 58,3 kg 😲 😮 😮 ale ile ja dzisiaj zjadłam, ogromny obiad, dwie paczki ciastek, dwa batony,i teraz 5 kanapek 🤨 masakra.... ☺️ to chyba tak przed dietą 😁 😁 😁 😁
chcę znów spaść do 55 🤨


podejrzewam ,że znów postawiłas w złym miejscu wagę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
dzięki Tusia, pewnie jutro będzie więcej, bo się tak objadłam dziś, bo przecież od jutra dieta ☺️ ☺️ ☺️
przeglądnełam dziś rzeczy w szafie i z tego wszystkiego piwko piję kurna 😮 nic z rzeczy, które odłożyłam jak zaszłam w ciąże i zaczęłam tyć na mnie nie jest dobre 😮 😮 ☺️ ☺️
Iwona nie wolno ważyć się wieczorem to się nie liczy 😎
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heloł!
U mnie wagi startowej brak, bo nie mam wagi :PP ale na oko myślę, że z 60 kg jest, albo nawet z 62. Jak schudnę do 55 to będzie super.
Dziś była woda z cytryną, woda z suszonych śliwek, a na śniadanie 2 łyżki płatków owsianych, 2 łyżki otrąb pszennych i 250 gr jogurtu light. Do tego masaż bańkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂 u mnie kiepski poczatek diety bo od rana w przychodni z męźżem siedziałam żeby mu opiłek z oka wyjęli i jak do domu wróciłam to byłam tak głodna że zjadłam dużo więcej niż planowałam 😠 😠 nie zważyłam się też na czczo więc tak naprawdę wszystko zaczne od jutra 😜
Magda ja mam umięśnione ciało, zawsze takie miałam może dlatego ważę więcej... 😜 no i też jestem nieco wyższa 😜 albo spójrzmy prawdzie w oczy- jestem grubsza ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , prawie prawie na sniadaniu......a dziecko jest chetniejsze do jedzenia wiec zebra mi z talerza hehe 🙂 to mi na zdrowie wyjdzie 🙂
wyspacerowana jestem i to dwa razy az szkoda w domu siedziec ..taka pogoda ale po poludniu tak sie mrozno zrobilo,ze nei moglam sie rozgrzac jak wrocilam do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...