Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hej hej 🙂
ja dzisiaj znów o kawie i wodzie 🙂 ale zaraz się biorę za łazienkę a jak skończę to robię sobie obiad 😁
Maja dlaczego dzisiaj nie dasz rady?
ja rano weszłam na wagę - miałam nie wchodzić ale z czystej ciekawości musiałam:P i pokazała 1,6 kg mniej 🤪 🤪 🤪 także opłacało się troszkę pogłodować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Ja wczoraj wytrzymałam bez cukru,słodyczy,chleba i ziemniaków 😁......
U mnie to kwestia pozbycia się opony i tłuszczyku z bioder,bo reszta ujdzie w tłumie ☺️.....
A co do szpinaku to ja uwielbiam naleśniki,pierogi.....tylko,że koniecznie dużo czosnku,pieprzu,szczypta soli,odparować i jak przestygnie wkruszyć fetę i wymieszać....tylko,ze teraz to za duzo kalorii....Jak byłam na dunkanie to robiłam raz pierogi dunkanowskie i uwierzcie mi,ze gorszego świństwa w życiu nie jadłam...nie mówiąc już o tym ,ze zlepienie i ugotowanie tego graniczy z cudemmmmm....
Co do wagi to ja chciałabym 10 schudnać ale jak będzie 5 i pozbędę się opony to tez będzie ok....
Pozdrawiam
PS 😁ajcie dziewczynki przepis na jakiś łatwe ,niskokaloryczne obiadki i śniadania....Dzięki z góry
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po obiedzie 🙂 było to co wczoraj na kolację :P

a mojemu robię brokułową.. kurde nie wiem czy wytrzymam bo uwielbiam:P
teściowa zrobiła naleśniki i też bym zjadła... ajjjj trzymajcie kciuki!!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
GOSIA TYLE W1 DZIEŃ SCHUDNĄĆ TO JEST WYCZYN 🤪 🤪 🤪
w najściślejszych dietach nigdy mi się to0 nie udało 😜
gratuluję i życzę dalszych sukcesów, bo ja coraz grubsza ☺️ 😞 😞 😞


schudniesz.... SIła motywacjiii ty z nas zawsze najbardziej zmotywowana... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
jejku.. ciężko mi 😞
nie żebym była głodna ale jak mój wsuwał brokułową i i naleśniki z serem to mi przykro było...
prawie się złamałam..
na szczęście PRAWIE!!


jestes boska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trzymam kciulki za nas wszystkie ustałam na wage ale wieczorem wiec sie nie liczy:P jutro stane:P tez a wynik 1 fazy dukana podam wam w NIEDZIELE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzień 3 zaczął się już o 6... szkoda, że nie mogę pospać dłużej bo wtedy miałabym krótsze przerwy między "posiłkami" :P kawa już stygnie 🙂 dzisiaj mogę zjeść razową grzankę na śniadanie - szał!! :P
Mam nadzieję, że jakoś wytrzymam... bo w głowie cały czas myśli, że może jednak coś zjem i trudno - mogę być gruba..
najgorzej to chyba z tymi myślami i pokusą z nich wynikającą wygrać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to rzygać mi się chce na myśl o szpinaku na obiad 😞 i albo go odsunę zjem sam owoc z pomidorem albo zjem któreś z tych dwóch podwójnie.. z resztą chyba tak dzisiaj mi dzień wypadnie, że nie będę miała jak tego szpinaku ugotować.. może się nic nie stanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...