Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Mega ciężki dzień.. łeb mnie już od tego wszystkiego boli.. wieczorkiem Wam napiszę bo teraz skupić myśli nie mogę a chłopcy wojują... ale wolałabym żeby już było jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podliczę kalorie później i napiszę Wa jak to u mnie dziś było..ale jestem z siebie dumna,bo teściowa do kawy wyjęła ciastka,a ja nie zjadłam ;D

a poza tym Alan ma anginę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dietowiczki w nowym dniu, cały dzień w ogródku pracowałam i dzisiaj ruszyć sie nie mogę,piszecie o kaloriach, moja "dieta" ostatnio nie schodzi poniżej 3000 ☺️ 😁 😁 a najgorsze że kolacje zjadam o 21 🤨 oj nie wiem dokąd mnie to zaprowadzi 🤨 ale nie umiem nad sobą zapanować, im blizej komunii tym większy sres, im większy stres tym więcej jem...i kółko się zamyka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Babolki! 😘
Zaczynamy nowy dzień 😁 jestem mega zmotywowana co do diety 🙂 Warzyłam się dzisiaj i wzdęta Asia z mega brzucholem przez to waży 72,6kg. Najniższa już była 70,9kg :O no ale po wizytach u mojej mamy i świętach było znów 73,5kg .. więc lecimy w dół 🙂
Właśnie obżeram się śniadankiem ;D 2kromki razowego z sałatą,szyneczką i rzodkiewką+kawka z mleczkiem ;D
Ja mam dziś ogólnie lepszy humor, bo moje dziecię wstało w lepszym humorze i ma tylko stan podgorączkowy 😉 a nie temp. siegającą 39-40*C!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...