Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

czy ktoras z nas trzyma jeszcze diete? bo ja napewno musze zrobic oczyszczanie jade na warzywach, nie wpieprzalam niewiadomo czego ale zle sie czuje i musze troche zlajtowac. Ktos dolacza? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dalej na diecie. Znaczy w sumie to bardziej zdrowe odżywianie. Od trzech tygodni nie jem słodyczy. Znaczy tydzień temu zjadłam małego loda i 2,5 pralinki, a wczoraj po maleńkim kawałku sernika, szarlotki i marchewkowego... no i dziś też po małym kawałku sernika i szarlotki :/ i 20 frytek... a tak to trzymam jedzenie zdrowe. I myślę, że tak już zostanie. Zdrowe jedzenie i od czasu do czasu słodycze dla przyjemności. U e problem jest taki, że ja nie potrafię zjeść jednego kawałka ciasta. Jak zjem jeden to myślę, że i tak już po diecie to mogę się nawpieprzać ile chcę. Za to teraz chcę się pilnować pod tym względem i jeść takie rzeczy od czasu do czasu, ale bez obżarstwa.... zobaczymy co z tego wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja glownie warzywa ale na sniadanie gotowane jajco z kromka tego cienkiego chlebucha z maselem , obiad fasolka szparagowa z odrobina sosu sojowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...