Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
ech u mnie w pasie znowu miękko...niech to szlag ....a na wątek wróciłam a do diety nadal nie ☺️ muszę wszystko słodkie powyjadać wtedy zacznę na pewno! a mam jeszcze pół ciasta 😁

skąd ja to znam, a mam jeszcze 2 czekolady i 1,5 litra lodów i bitą śmietanę i i i !!! :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jeszcze dojadam :P tzn. zjadłam dzisiaj kawałek sernika (resztę Paniom do przedszkola zawiozłam:P) i kawałek już suchej babki :P a tak to staram się powstrzymywać..

Bawiłam się z chłopcami w "stary niedźwiedź" .. o matko jak mnie wymęczyli!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellołłłłłłl my dopiero wróciliśmy ze świątecznych wojaży więc wagi nie podam ☺️ ☺️ ale jutro rano zamierzam zmierzyć się z rzeczywistością zobaczymy co ja norobiła przez te święta ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
muszę pochwalić córcię moją, bo babcie swoje zaakceptowała i nawet całować chciała 🙂 a babki wniebowzięte były ochy i achy szły hehehehe
idę spać Kochane bo padam na pysk 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Gogrucha ja tez z wazeniem odpuszczam cwicze po trochu i wpierdalam jak dzikus kolacje 😁 bez kitu wczoraj jak mnie dopadlo ale to chyba stresy zajadam 😜 😉 a raczej zajadlam bo nie ciagle tylko wtedy...spac nie moge ehhhh
dzis pogodka piekna u nas jakis spacerek strzele z kumpela i jej cora po poludniu i kawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda pocieszyła haha 😁 ze mnie też spaślak, znów mam wstrętne wiszące z nad spodni boczki i sadło na brzuchu...że o nogach i tyle ciała nie wspomnę 🤨 ☺️
znów przejdę na 5 tygodniową dietę bezcukrową, do komunii Amelki będę laSKA 😁
ale to po niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
Magda pocieszyła haha 😁 ze mnie też spaślak, znów mam wstrętne wiszące z nad spodni boczki i sadło na brzuchu...że o nogach i tyle ciała nie wspomnę 🤨 ☺️
znów przejdę na 5 tygodniową dietę bezcukrową, do komunii Amelki będę laSKA 😁
ale to po niedzieli 😉


todieta bezsłodyczowa??:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę Iwonko, że Ty masz jak ja... albo nie jesz albo się obżerasz... też myślę, że przejdę na dietę od poniedziałku, do tego 2 razy w tygodniu joga i 3 razy fitness z kinectem. Więcej nie dam rady, bo mi się znudzi. No i masaże. Taki mam plan. Dieta 1000-1500 kcal. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Daje sobie conajmniej 4 tygodnie.
Iwona a jak planujesz dietę od poniedziałku to teraz jak jesz? Bo ja to głupia jestem i nażeram się na zapas... wiem, że potem nie będę mogła to teraz zjadam rzeczy, których nie jem na diecie, masło, słodycze, smażone... wczoraj zjadłam wafelka, 2 czekolady i prawie litr lodów z bitą śmietaną 😞(( jeju 😞(( jestem beznadziejna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia zaczniemy od poniedziałku tylko nie wiem jeszcze od którego 😉 😁 😁 😁
Ja też jem wszystko co podejdzie może nie na zapas, ale normalnie wszystko co mam w lodówce ...gdy byłam na diecie starałam sie jeść niskokaloryczne rzeczy w niewielkich ilościach, no i najważniejsze zero słodyczy 😉 np jak gotowałam obiad to jadłam pół kotleta zamiast całego, wszystkiego połowę niż dotychczas, ciemne pieczywo, piłam tylko wodę,starałam się "na oko" wyliczyć kalorie tak by nie przekroczyć 1200 co przy zrezygnowaniu ze słodyczy było bardzo proste 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...