Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hej Dziewczyny!
ja wczoraj machnęłam skalpela,ale później nie wchodziłam już się meldować,bo Młody śpiący był,a z tatusiem przecież nie zaśnie,mamusia musi być 😮
Dziś w południe może sobie machnę jakieś dodatkowe ćwiczonka 🤪 na brzuchol i nogi?? hm.. tak chyba zrobię. (o ile dzieciecie pozwoli,bo wczoraj przy skalpelu na nodze mi Alan siadał-przy tym góra dół,przód tył i kółkach:blink 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja uważam tak samo jak Maja..tamta dziewczyna widocznie miała z czego zlecieć..a Wy szczupłe jesteście,więc pewnie mięśnie u Was ważą.
Iza mam nadzieję,że wyniki wyjdą ok, gratuluję nowej pracy.
Gośka ja mam 2pokoje,małą kuchnię,łazienkę,przedpokój i byłam padnięta po sprzątaniu,a dzisiaj jeszcze muszę ten drugi pokój,czyli Alana porządnie wysprzątać - to co dopiero Ty masz powiedzieć. Nie miałam już wczoraj siły stać,ale też wszystko poprasowałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂 melduję się po czwartkowych ćwiczonkach 🙂
dziś 110 minut :P rozgrzewka, skalpel I, 1 i 3 część z gwiazdami, a na koniec 30 minut jogi (sekwencja własna na przeziębienie i mój mały sukces, 30 sekund stania na głowie bez podpórki 😁 ) a na śniadanko koktajl (200 gr kefiru, banan, łyżka miodu, 2 łyżki otrębów, 2 łyżki płatków owsianych i troszkę imbiru), do tego kawusia z mleczkiem 🙂
Jutro przerwa, bo dietetyczka powiedziała, żeby przed badaniem nie ćwiczyć 24 h, chyba że zacznę o 6.00 :P
idę do sklepu i do pracy rodacy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłam sobie chwilkę przerwy i zjadłam drugie śniadanie - jogurt z musli .. a teraz idę dokończyć zupę i dalej sprzątać...
nie wiem skąd się tyle kurzu bierze .. wczoraj wycierałam,a dziś znów dużo... to pewnie jeszce po tym remoncie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ugotowalam Zuzi barszczyk bardzo przepada ale bylysmy u ciotki i zjadla troche rosolku. Dobre i troche...Chcialabym sie z nia zamienic apetytem. Ja moge a nie jjem 😉
Misia jestem sama ciekawa tych pomiarow, jak to sie odbywa i wogole. Tu u mnie obok w sklepie jest taka maszyna do pomiarow kosztuje tylko £10 ale bez sensu kupic na raz.zeby miec.
Ja pocwicze pozniej jeszcze troche sie polenie 🙂 Dzis oficjalnie w porteczkach sprzed ciazy pochodzilam 😁 jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Piękne i Szczupłe 🙂
Ja znów po pracy - ostatnio jestem więcej tam niż w domu 🙃 Teraz muszę pracować 8 dni żeby mieć 1 dzień wolnego 🤔 Dzisiaj posprzątałam 19 pokoi i w tym przebrałam 22 łóżka 🙃 Haha będę mieć ręce jak siłacz 😁
Powodzenia w ćwiczeniach i dietach 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Hej Piękne i Szczupłe 🙂
Ja znów po pracy - ostatnio jestem więcej tam niż w domu 🙃 Teraz muszę pracować 8 dni żeby mieć 1 dzień wolnego 🤔 Dzisiaj posprzątałam 19 pokoi i w tym przebrałam 22 łóżka 🙃 Haha będę mieć ręce jak siłacz 😁
Powodzenia w ćwiczeniach i dietach 😘 😘

Witam i tez padnieta jestem 😁 😁 Ale teraz 3 dni wolnego,bo w pon mialam miec wolne,ale ide jednak,zeby sie douczyc.Ale jestem z siebie dumna,bo moj awans byl najszybszym w historii tej firmy 😁 😁 W 8 dni ze sprzataczki zostalam kierownikiem dispatcha i siedze przy biurku i w papierach robie,ale chyba za duzo informacji na raz,bo padam na ryj.Z reszta ostatnie 2 tyg prawie caly czas tam siedzialam.Bogu dzieki wchodze juz na 4x4 wiec bedzie latwiej.Buziole chudzkinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Monia gratulacje awansu 😘 za biurkiem nie umiałabym pracować 🤨

Czemu?Duzo trzeba sie pilnowac,bo cyferki sie myla 🙃 Z reszta mam tyle na glowie,ze nudzic sie nie idzie.Pewnie jak sie wkrece,to bedzie mi latwiej.Chociaz dzis caly dzien sama zostalam i dalam rade,choc bez nerwow sie nie obylo.Mam bardzo duza odpowiedzialnosc na glowie,bo mam sporo do zarzadzania,ale jak sie sprawdze,to ta odpowiedzialnosc mi sie na finanse przelozy,a to juz sie dla mnie liczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
magda123 napisał(a):
Monia gratulacje awansu 😘 za biurkiem nie umiałabym pracować 🤨

Czemu?Duzo trzeba sie pilnowac,bo cyferki sie myla 🙃 Z reszta mam tyle na glowie,ze nudzic sie nie idzie.Pewnie jak sie wkrece,to bedzie mi latwiej.Chociaz dzis caly dzien sama zostalam i dalam rade,choc bez nerwow sie nie obylo.Mam bardzo duza odpowiedzialnosc na glowie,bo mam sporo do zarzadzania,ale jak sie sprawdze,to ta odpowiedzialnosc mi sie na finanse przelozy,a to juz sie dla mnie liczy 😁


Monia nie chodzi mi o odpowiedzialność chodzi mi o siedzenie w jednym miejscu ,ja jestem nauczona pracować w ruchu trochę tu trochę tam 😁 a przed komputerem max.mogę pracować do 2-3 godz. dziennie bez przerwy inaczej moje plecy nie dają mi żyć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się moje drogie 😘 wczoraj i przed sprzątałam i dziś padnięta jestem, nawet nie pocwiczyłam bo czasu nie miałam, została mi jeszcze łazienka ale to już chyba w przyszłym tygodniu bo najbardziej nie lubię szorować fug 😠 Monia fajnie, chciałabym mieć taką pracę, zresztą to związane z moim zawodem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry Babolki! :*
Monia gratuluję awansu. Oj jak ja bym chciała iść do pracy..ale czekam aż Młody pójdzie do przedszkola, bo tak to wcale mi się to nie opłaca..musiałabym dać Młodego do żłoba..a to kosztuje i z mojej wypłaty by pstro zostało..jeszcze patrząc na to,że pracy nie ma,a jak jest to doświadczenia trzeba i w ogóle..ciężko..Może się drugie dziecię trafi to jeszcze dłużej poczekam..a później będę się spełniać zawodowo :P - ja za biurkiem mogłabym pracować,bo lubię papierkową robotę..w końcu jestem technikiem ekonomistą 😜 - a i chyba na studia sobie pójdę od października .. patrząc na to,że już dwa lata się zbieram i ciężko mi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć..
ja wpierdzielam jak głupia:/ dwa ostatnie dni ze szmaty nie schodziłam i padam:/ do tego stopnia się zmęczyłam, że rano mi się krew z nosa puściła.. nienawidzę tej boazerii!!
a pogoda taka,v że nic tylko zapłakać...
dzisiaj nic nie robię. bunt :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...