Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
MAM kaca moralnego moje dzieck dostało w dupe i za kare poszło spac... ale tak sie zachowywałaaa ze masakra 😞 😞 😞 😞( 😞 zła sama na siebie jestem 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Ola my mielismy wczoraj taki dzien mlody byl nieznosny ryczal bez powodu i mnie szarpal tez nie wytrzymalam i dostal klapsa a pozniej do spania
tez bylo mi przykro ze go uderzylam ale chyba inaczej by sie nie uspokoil dostal jakiego malpiego rozumu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 my pospacerowane konkretnie ale zmarzlam.......tak zimno wilgotno brrrr.Teraz herbatka i mam chwile dla siebie bo maluch zasnal 🙂 Maz tez spi .
Gogr rozsadna decyzja, zaakceptuj siebie bo Cie palne w glowe 🙂 Ty jestes kobieca, szczupla, masz fajna urode, dlugie szczuple nogi. I glupotki w glowie typu " nie mam co robic to sie podoluje troche" . 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysprzątałam..i tyle co siadłam..czekam aż podłoga w łazience wyschnie to poukładam wszystko na swoje miejsce i na razie tyle. Zjem obiad z mężowatym i ciuchy poprasuję..a później na zakupy po pampki dla młodego,bo ciężko u nas z nauką załatwiania się na nocnik czy do kibelka..choć zrobi kupę i później ryczy i się wstydzi...no a po zakupach ćwiczonka i słodkie lenistwoo..chyba,że A. wyślę nA zakupy z Młodym,a ja w tym czasie skalpel zaliczę..hmm..trzeba to przemyśleć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my znow spacerek poobiadkowy jeszcze zaliczylysmy 🙂 z tatusiem 🙂 zrobil nam zdjecie nawet ale Zuzie ciezko jest zlapac bo ona nie ma czasu.... 😁
Tuska dobrze myslisz jak pojada na zakupy akurat bys miala chwile. I rob tak!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała mojego męża na zakupy z dziećmi wysłać i mieć chwilkę spokoju 🙂 ale niestety.. nie ma opcji 😞

ja padam.. a tu nawet w połowie nie jestem 😞 mam ogarniętą sypialnię, salon, przedpokój i pokój chłopców... łazienka na koniec bo to pikuś... pokój za kuchnią trochę więcej bo szafę muszę konkretniej sprzątnąć i najgorsza kuchnia 😞 mam dość tych jebanych drewnianych ścian!!! 😞

teraz mi się pierze parę firanek więc niedługo czeka mnie prasowanie... ale nie ma bata. ćwiczyć nawet nie zamierzam:/ marzy mi się tv i wino. i plan ten dzisiaj mam zamaiar zrealizować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda nie pamiętam dlaczego ale po alko nie powinno się ćwiczyć (nawet po jednym piwku:P) . ktoś mi to kiedyś tłumaczył ale nie pamiętam 😞

Iza co jest małemu?

ja poprasowałam przy okazji firanek również pranie suche.. niby dopiero 20.00 a czuję się wyjebana jak mało kiedy... jutro od nowa szmata:/ zaczynam tęsknić za pracą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co mlody od jakiegos czasu ciagle chce pic potrafi wolac o picie dopiero co opruzniajac kubek jak mu nie dam jest wielki krzyk i placz jest przy tym natretny w dodatku bardzo nie spokojnie spi nocami (ale picia nie daje)
moj mnie nastraszyl z cukrem i kazalam mu zadzwonic na dyzurke po informacje i babka potwierdzila albo cukier albo potrzebuje tyle cukru co powinno samo sie ustabilizowac ale kazala go przebadac i okazalo sie ze u Nico byli cukrzycy w rodzinie
aha i mlody nie chce jesc dalam mu zupe to tylko wywar wypil reszte zostawil i udawal (chyba) ze sie dusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
mój też pije sama zupę bez makaronu a jak ma ziemniaki z mięsem to samo mięso zjada 🙃

ale masz racje lepiej przebadac i być pewnym 🙂


moj nick zawsze zjadal zupy a obiady wolal ziemniaki i warzywa od miesa a teraz prawie wogole nie je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Babolki 🙂
melduję się, że dziś zrobiłam 85 min ćwiczeń (rozgrzewka, skalpel II, 1 i 3 część treningu z gwiazdami i jeszcze pośladki i brzuch ze skalpela I)
ogólnie to mam załamkę. widziałyście na fanpage Ewy fotkę laski, która w miesiąc niby 5 kg schudła i tyle cm potraciła. kurde, a ja ledwo co może po 2 cm zgubiłam, a wagowo to nawet pewnie jest więcej niż było... fuck, za dużo jem chyba... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiula wreszcie cos mądrtego na temat swojego wyglądau napisałaś, dawno powinnas wiedzieć ze nie masz z czego chudnać 🙃 ja dzisiaj też ze scierką dzień spędziłam, jutro też i pojutrze mam zamiar tylko te okna których nie ma jak z zewnatrz umyć mnie dobijają.... 🤨 w sumie zrobiłam tylko skalpel rano a teraz jestem padnięta i ide spac 🤔
Misia ja też za duzo jem, dobrze chociaż, że wagę trzymam nie przybieram 😮 pewnie dzięki ćwiczeniom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweety gratki 🙂 i powodzenia u lekarza dla Nicka.. kurde ja bym sie przestrachala....
Jeszcze jestem przed skalpelem, maz juz poszedl spac wiec ja moge cwiczyc 😁 Weszlam dzis fajnie w spodnie sprzed ciazy i nawet mnie nie sciskaja ! szok 🙂 a jeszcze brakuje mi 6 kilo !
Misia dajesz czadu 😁 Iwona pamietaj dziecino ,ze to miesnie maja wage dlatego nie chudniesz z wagi!!!!!!!! widzialas kiedys zdjecie na Ewy profilu laska 60 kg obtluszczona i obok laska tez 60 same miesnie. NO to tyle dla pierdolek w glowach 😉 Misia to samo. A tamta laska co niby 5 kg w miesiac moze miala z czego Ty juz dlugo cwiczysz przeciez.
Buzka babki ide walnac sie na mate i spac pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...