Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziewczyny ja pierdzielę, nie wierzę 😮 muszę się Wam pochwalić, wziełam centymetr po dłuższym czasie, a tu niespodzianka
talia:63 🤪, biodra 89 🤪, udo 46 🤪 jestem w mega szoku, bo przecież jem, jem i jem, jednak te ćwiczenia Ewki są skuteczne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
hello 🙂
napisałam Wam wczoraj linka do fajnej piosenki na lepsze humorki 🙂
To teraz po kolei.
Iwonko gratuluję spadku cm 🙂 widzisz jak Ci ładnie spadnie. Ja po wielu dietach, stwierdzam, że jednak najlepsze jest racjonalne żywienie i ćwiczenia. Nic mi nigdy nie dało lepszego efektu.
Magda co jest? Nie dołuj się :*
Gosiaku kolejny raz napiszę Ci, że naprawdę jesteś przepiękną kobietą. I bardzo bym chciała Cię poznać 🙂 może niedługo da radę? :P U know it? 😁DD BTW zabij mnie za brak maila 😞 i daj kopa w dupę, żebym w końcu go napisała :*
Monisia gratuluję pracy i awansu 🙂))) do Ciebie też muszę w końcu napisać, bo mamy zaległości, że hohoho 🙂 a jak w ogóle Twoje zdrowie i Julki? BTW słodki awatarek :*
Tusia co jest? Fajne fotki Alana. Jaki on już duży chłopak 🙂
Wracam do roboty, bo sobie wymyśliliśmy z małżonkiem mym przemeblowanie 🙂
Miłej soboty i owocnych ćwiczeń. Ja wczoraj nic, a dziś to chyba coś lekkiego zrobię, bo dalej przeziębienie mnie trzyma. Ale tak to jest jak non stop gdzieś muszę wyłazić na ten mróz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia jakiego linka do piosenki? cos ominelam?
Kurde babka, waga mi stanela. To ten moment,zeby sie nie poddac.Jjem dalej jak jadlam i cwicze zawziecie mimo lenia. Nie ma slonca to mam lenia jak talala.Jednak to moment zeby powalczyc i popracowac nad silna wola 😁 a wiecie co dzis za mna chodzi......cheesecake cytrynkowy i martini ze spritem . Az czuje aromat normalnie. Ale nie.....nie ma lekko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wiedziec co dietetyk powiedziala lubie ciekawostki 🙂 zwlaszcza zywieniowe. I pocwiczylam 🙂 spac sie chce znow. te dni tak szybko leca.....a wogole to mala ze mna spi 🙂 tata ma nocke a ja lubie ja przytulac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo hejo 🙂 Maja widzę, że w weekend tylko Ty tutaj 🙂
Ja od 6 na nogach, zrobiłam rozgrzewkę, skalpel II, 1,3 TZG i pośladki i brzuchy ze Skalpela I. To taki mój zestaw. Ewentualnie zamiast Skalpela II to Skalpel I. Chociaż powoli zakochuję się w II :P
BTW jutro mój 30 trening, więc we wtorek można się mierzyć i zobaczyć co i jak, bo właśnie doszłam do tego, że to ma być 30 treningów, a nie 30 dni. W sumie racja, bo inny efekt po miesiącu będzie miał ten co robi ćwiczenia raz w tygodniu, a inny ten co 5 razy 😁 zatem ciekawe co wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszaja sie 😁 niedziela sie konczy hehehe ja mialam dzis dzien bez cwiczen 🙂 a posprzatalam CALY DOM a powierzchni jest dosc duzo....jeszcze mi szafa zostala z ubraniami do segregacji ,czyli jutro bede miala wkurwa bo w wiekszosc ciuchow nie wejde tych pochowanych sprzed lat 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...