Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dobry moim Paniom 😘

dzisiaj walka KSW i z moim chyba wychodzimy do kumpla, a Alana podrzucamy szwagierce 🙂 mam nadzieje,że wychodzimy, bo załatwiłam z nią,że z nim zostanie mimo tego,że ten weekend miała spędzać u chłopaka..to a sobotnią noc przyjadą do Zabrza, ale to mam jej napisać jeszcze po południu.
hmm..co ja jeszcze pisać miałam... aaa czyli zaczynamy diety dzień 6. 🙂 Tylko mój kupił wczoraj zwykły chleb, bo w osiedlowym nie było razowego,a jemu się nie chciało jechać do polo :/ no i dzisiaj jasny chleb jem.. a no i weekend dziś,więc mam nadzieje,że nie zawale całotygodniowego dietowania.. tym bardziej,że wychodzimy..ale ja to pójdę do biedronki i kupię wino półsłodkie sobie,ostatnio kupiliśmy za 7,99zł i było dobre..a wino kupię,żeby mnie piwem nie kusili..i jakieś kuźwa wafle ryżowe sobie wezmę na przegryzkę... hihi, prawie jak chipsy i pizza nie? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

a ważymy się po równym tygodniu? 🙂 bo jeśli tak to Wam wagę podaję w pn i zmieniam suwaczek wtedy 🙂 ja się ważę codziennie i powiem Wam,że jestem na razie mega zadowolona,ale o wadze dowiecie się w pn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Tusia waga po tygodniu 🙂
ja się musze bardziej pilnować bo cały czas mam przeczucie, że za dużo jem 😞

Ale jestem z siebie dumna bo mój kupił wczoraj na wieczór dla nas jakieś orzeszki ostre, ciasteczka, paluszki a ja nie skusiłam się nawet na gryza 🙂

i cos czuję, że wypiję dzisiaj duuuuużo wody 🤪 po winku to jednak suszy :P hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to kupiłam dzisiaj mojemu na obiad Lasagne :P więc sama sobie raczej jedzenie odpuszczę... no ale nie zjadłam wczoraj kaszy 🤪 więc z głodu nie umrę:P

a no i zła jestem bo wpadła wczoraj na te racuchy siorka z chłopakiem więc ja dorobiłam dla nich ciasto (bo sobie pomyślałam, że głupio będzie jak będą jeszcze chcieli a mi branie :P) a oni wcale nie zjedli tak dużo jak zapowiadali 🥴 no więc chłopaki dobry tydz na śniadanie będą jedli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody zasnął, a ja śniadanko jem 🙂
kiwi+2kromki JASNEGO pieczywa 😠 z polędwicą sopocką, pomidorkiem i zieloną cebulką 🙂 a do tego czerwona herbata żurawinowa 😁
a co na obiad dzisiaj robicie? bo ja pomysłu brak 🙂 chyba naleśniki z farszem z fety i kaszy gryczanej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂Olcia jak tam sytuacja z mezem?O ktorej wrocil?Landrusia moj tez ma dzis wolne,a ja ide do pracy 😁 😁 Juupi 🙂3 tygodnie moich babeczek kochanych nie widzialam.Ja sie dziwuchy w srode zwaze,bo w sumie od srody zaczelam dietowanie.Wczesniej byla grypa zoladkowa 😁 A ja na sniadanie jem omlta z otrebow,jajka,oliwek,kabaczka,pomidorow i sera feta 😁 😁 Zdrowo,to zdrowo 🙂A jutro rano mezowaty zostaje z dzieciem,a ja ide se na basen 🙂I mam plan co niedziele chodzic.A potem ide na koncert i wleje w siebie hektolitry niezdrowego piwa hahaha 😁 😁 Ale postaram sie to wyskakac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska ja se do pracy biore grilowana rybke(bez panierki), do tego brazowy ryz i surowke z pomidora,ogorka kiszonego,cebulki i jogurtu naturalnego,a na podwieczorek jablko 😁 😁 Kurwa,ale dzis bedzie wyzwanie...pewnie jak przyjde,to kasa od slodkiego bedzie sie uginac,bo mi laski poklada..a ja caly dzien bede sie opierac hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
Monia nie daj się słodkiemu! Trzymam kciuki!
Gogruś Ty to masz łeb :P
Tusia raz jak zjesz białe pieczywo to nic Ci się nie stanie 😁 więc głowa do góry :P
A ja się nie zważę, mogę się jedynie zmierzyć w poniedziałek i zobaczyć czy coś spadło.
Och ja u fryzjera byłam we wrześniu. Teraz mój mnie goli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂) i co Ola sie nie odezwala jeszcze? wszystkie czekamy....
Ja musze powiedziec ,ze dzis dzien wazenia z rana....i rowno tydzien 3 kilo mniej 🤪 jeszcze wiecej motywacji mam dzieki temu nawet mnie nie korci na podjadanie! Toska wlasnie mi przypomnialas ,ze suwaczek trzeba zmienic 😉
Ja juz chate posprzatalam lacznie z jazda po podlodze i wlasnie sniadanie wciagnelam otreby z orzechami,rodzynami i czyms tam suszonym plus jogurt naturalny, to mi sie chyba nigdy przenigdy nie znudzi hehehe
Czeka nas spacer dzis napewno ,a wieczorem wizyta u znajomych ,ktorzy kupili sobie niedawno domek 🙂 wiec ide jakiegos lapacza snow kupic na nowe mieszkanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska nalesniki z takim farszem to za ciezkie dla mnie by byly 😜
Jesli nalesniki to z warzywami w srodku samymi,a jesli kasza to tez z warzywami albo z ryba i to max 4 lyzki kaszy na raz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wlasnie do was pisze,a malzonek odkurza 🙂Ma dzis wolne,to mu wynalazlam duzo prac 😁 😁 Potem jak mnie o3dwiezie i wroci ma pranie zrobic,posciele zmienic,lodowke rozmrozic,zakupy zrobic i wyjsc z mala na spacer 😁 😁 Mial jeszcze mieszkanie posprzatac,ale juz konczy,jeszcze tylko podlogi musi zmyc 😁 😁 Wkurzyl mnie wczoraj,to dzis pokutuje hahaha.A ja za godzine ide do pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja WOW! 3 kg 🙂 tez bym chciała:P ale cieszyłby mnie nawet skromny 1 kg w środę :P GRATULACJE!!!

Monia jeszcze większe WOW. Udzielisz mi kilku rad jak wytresować męża??? :P
No i na koncercie baw się dobrze! 🙂 wytańcz za mnie też 🙂

ja właśnie skończyłam sprzątać.. jeszcze łazienka ale Mati się budzi więc się z nią nie rozłożę teraz:/ zjem jogurt z otrębami i biorę się za obiad 🙂 DALEJ NIE MAM POMYSŁU CO UGOTOWAĆ :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr wieksza czesc tresury zawdzieczam jego beznadziejnemu ojcowi 😁 😁 Ja tylko dostalam diament,ktory trzeba bylo oszlifowac hahaha 😁 😁 Tylko wkurza mnie,ze mnie lajza nie slucha.Wiem,ze duzo gadam,ale nie lubie sie powtarzac!Wczoraj zjebe dostal,to teraz uwaznie slucha hahaha.Maja jeszcze raz gratuluje 3kg.GoGr ja tez 1 bede sie cieszyc hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadam jeszcze kanapkę ☺️ co mi z wczoraj została 😜 ale jestem tak głodna, że muszę.. oj nie będzie nawet 1 kg mniej 😞

Monia Twój Cię nie słucha? Ty powinnaś spróbować coś do mojego powiedzieć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...