Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

MOnia nadrobisz!

Maja dobrze, że jesteś 🙂 razem się przyjemniej wkurwiać:P
Ja w ogóle nie mam siły ćwiczyć 😞 w ogóle dziwnie się czuję.. jest mi słabo, śpię... no i jedna pierś mnie dziwnie boli:/ ale nie umiem wymacać co to... czuję mocne ukłucie z jednej str otoczki sutka. nie umiem tego opisać nawet:P chyba mi chłopcy obili tymi swoimi łapkami :P

może mi się uda mężowatego na spacer wyciągnąć jak się chłodniej zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za to wypilam dwa cidery truskawkowe i smierdze jak gorzelnia.... 😜 ale nie zarlam 😁
Gogr moze to nerwobole ,tyz tak miewam czasem ,a nic sie nie dzieje. Albo Cie dzieciaki pozmacalopokopaly 😁
zajebiscie byloby sie schlac i miec faze i nie miec kaca i wydechu % rano.....i nie mowie tu o dobrym rozwiazaniu dymkowych bo po prostu pic sie chce 😁 ale dzien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dziś się nabiegałam z młodym i za młodym. Dopiero co kolację zjadłam, bo w dzień to same bułki i maślankę 😁DDD a na kolację Torilla, ale w wersji wege z sałatką grecką. Pękam w szwach 🙂 a waga pokazuje 55,5-56 😁DD i mogłoby tak zostać na wieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Misia to piekna waga! gratuluje chyba osiagnelas cel 🙂?
A te lody do wina wrzucac ?
a mi niedobrze od rana......i deszczowo jest .Ale to niewazne 🙂 moje dziecko nie w humorze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam burdello bum bum w domu 🙂 no ale dzisiaj byłam na kontroli z Alanem i tylko się wk.rw.., bo A.nie zapytał,który lekarz jest i był ten lekarz,do którego lepiej nie iść! Nie jedno dziecko by się przez niego przekręciło!!! Zajrzał tylko Alanowi do gardła i stwierdził,że wszystko ok.. nawet Go nie osłuchał!!!!a słychać,że mu tam coś jeszcze rzęsi !!!! No,ale do ndz mam antybiotyk,więc najwyżej w poniedziałek pójdę do lekarki naszej.
a później jak A. poszedł do pracy to my poszliśmy się drzemnąć i tak od 13.00 do 15.30 spaliśmy 😁 😁 Alan zjadł i przed 17. poszliśmy na spacer ze znajomą i jej córą(śmiejemy się,że Alan i Kalina to jak para). No,a widzieli się dopiero 2raz 🙂 później poszliśmy do nich i o 20.00 byłam w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję Maju. W sumie to taka waga mogłaby zostać, ale nie wiem co z tego wyniknie, bo uwielbiam słodycze. Zwłaszcza lody i letnie ciasta z owocami... i zimne piwko 😁
Za to już ponad tydzień nie jem mięsa i czuję się fantastycznie 🙂
U mnie w domu też burdel, bo w pracy siedzę do późna i nie mam kiedy 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia piękna chudzinko 😘 ale Ci zazdroszczę!
Ja nie umiem schudnąć 😞 nie umiem i już.. 😞
sprzątanie też mnie dzisiaj czeka bo strach patrzeć co się dzieje i jak to wygląda :P
Dzisiaj i jutro czeka nas wspaniała "zabawa".. kurwa:/ Mieszkamy zaraz na przeciwko stadionu właściwie jakby na przeciwko "obok stadionu":P a teraz jest 2-dniowy "turniej wsi":/ czy masa pijaków, ryjących się nam na podwórko samochodów - bo nie ma gdzie zaparkować:/ i w chuj śmieci w rowie i wszedzie... Do tego kurwa jak na złość zagarają dzisiaj BACIARY.. Już się cieszę 😞

pobudka znów o 5.30... jak ja mam na wieczór ćwiczyć jak ja tak wcześnie wstaję? potem przy tej pogodzie to się czuję jakbym umierała.. zasypiam na kanapie nawet nie wiem kiedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprzątane 🙂 a ja jestem bajecznie głodna 😮

użarło mnie coś wczoraj w rękę (dokładnie nad kosteczką palca wskazującego) i dzisiaj dość, że spuchnięte, czerwone, swędzi to jeszcze piecze 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...