Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
😞 jestem dołamana, spotkalam się wczoraj z moją siostrzyczką, ktorej nie widziałam 2-mce i co? schudła 10 kg 😮 🤪 dziewczyny 10 kg! była między nami 20 kilogramowa różnica, ja przybralam 5 kg ona schudła 10 i jest tylko 5 kg różnicy 🙂 cieszę się że jej się udało, ale jestem na siebie wściekła 😠 😠 😠 wszyscy mogą, a ja nie! a jej "sekret" to zero słodyczy, i nie jedzenie na noc, żadnych ćwiczeń, tylko więcej ruchu w pracy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ale to naprawde dziala ja tez nie zre juz po obiedzie,ktory jest przed 15 i juz widze roznice,a mam okres i powinnam czuc sie jak krowa,a nic takiego sie nie dzieje....
Tuska nie pozalujesz spotkania napewno 🙂 Monia to zloty czlowiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejj.. nasz budzik znowu działa 😞
wczoraj mieliśmy nieprzygodę 😞 Matuś wyrwał mi się (trzymałam go za rączkę) i szał.. młody płacze, pilnuje ręki żeby czasem nią nie poruszyć a jak poruszy to katastrofa... było po 18 więc w drogę na całodobową - tam rączkę mu usztywnili i zawinęli na temblaczek i kazali na sor. Więc rura do Rabki do szpitala.. Wchodzimy, chirurg popatrzył, przekręcił (ja myślałam, że on dopiero ogląda a on jednym szybkim ruchem mu nastawił rączkę 🙂) i stwierdził, że była podwichnięta... wróciliśmy do domu i po bólu 🙂

Tuska jedziesz do Moni do englanda czy odwrotnie?

Monia autoreklamę to sobie możesz najwyżej sama zrobić 😁

A no i jeszcze z przykrych rzeczy.. wczoraj zmarł tato mojego znajomego/ kumpla jeszcze z czasów gimnazjum 😞 przyjaciela mojego brata... miał 50 lat 😞 😞 tak mi jakoś smutno bo niby nie znałam faceta ale widziałam jaki kontakt miał z rodziną, nawet z moim bratem! Czemu odchodzą tacy ludzie? bez zastanowienia wymieniłabym z 10 zastępczych dla niego osób! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze Iwonka.. laska piszesz co najmniej jakby było między Wami 5 kg bo Ty przytyłaś 15 :P Nie załamuj się! bierzemy się za siebie 😁
Poza tym Ty jesteś slicznotka to kto tam będzie patrzył, że Ty masz 5 kg więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Gosia,! bierzemy się za siebie! koniec z obżarstwem 🙃
przecież gdy schudlam w poście to jadłam mniej, ale wszystko ...i to ja byłam przykladem dla mojej siorki, której tlumaczylam, żeby nie przekraczać pewnej ilości kalorii dziennie....
a na lato zamiast laski zrobilam się spaślak:/ 😠 😠 😠 🤨 buuuuuuu 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja wiem Maju,że Monia to złoty człowiek!! Tylko w końcu zobaczymy się w realu!! no i moją Julcię kochaną zobaczę!!!!!! :*
Gogruśka Monia przyjeżdża z teściową do Polski na tydzień do Łodzi,a dokładnie do Brzezin i jadę tam do Niej z jeszcze jedną marcówką. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fajnie Tusia że się spotykacie 🙂 my też miałyśmy taki zamiar na listopadówkach, tylko nie wiem czy ktoś poza mną brał to na poważnie;-) Gogruśka pamiętasz? może kiedyś nam się uda....tylko poczekajmy za jakieś parę kilo...hehe 😁 😁 😁
Maja nie mów bo Ty chyba grubej na oczy nie widziałaś, wiem wiem że też przesadzam, ale jednak żal mi tych najpierw straconych a teraz odzyskanych kilogramów 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek dziewczyneczki 🙂
Mój budzik się popsuł, bo zaczął się drzeć o 9:00 :OOO pierwszy raz odkąd go mam :PPP nie liczę nocnych pobudek, ale to już norma 😁
Na szczęście dziś mam wolne, więc zabieram się do roboty w domu... trochę je odgruzować trzeba :/// nie ma to jak wracać z pracy do pracy.
Ogólnie to minęło 14 dni mojej wegetariniańskiej diety i czuję się fajnie. Czasem jestem bardziej głodna niż zazwyczaj, ale to podobno norma na początku, bo organizm musi się przestawić 😁DD ale super jest, mówię Wam.
Na wadze, mimo jedzenia od czasu do czasu słodyczy, wciąż ta sama cyferka 🙂
Kupiłam wczoraj agar-agar i zrobiłam galaretkę z soku porzeczkowego 🙂 pycha! Poza tym kupiłam 10 dredów :PPP w weekend kumpel mi dokręci!!! Juuupiii!!! Już nie mogę się doczekać. Jutro idę podciąć trochę resztę włosów i zrobić grzywę, żeby on wiedział gdzie ma doczepić 😁DD super super super! Ale się cieszę.
Chciałabym też dodać, że Gogrunia jest śliczna. A zdjęcie z hula hopem rozwaliło mnie. Masz na nim naprawdę taką seksowną-zawadiacką minę. I jesteś podobna do Jesici Biel 🙂 Śliczna Ty :*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam sukienkę na wesele 😁

i jeszcze kupiłam sobie zajebistą bluzkę a mój ją ZGUBIŁ 😠 ale jego wina więc będzie bulił drugi raz bo ja ją CHCĘ! i zamówię na necie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogrucha dawaj fote!!!!!!!I linka do bluzy,bo ja uwielbiam bluzy 😁
A ja niedawno wrocilam w basenu..ale dalam sobie dzis w dupe-20 min w lazni parowej,20 min w saunie,45 min aqua fitness a na dobitke aqua zumba 😁 😁 Naprawde nie sadzilam,ze dam rade,az jestem z siebie dumna i w nagrode pije zimnego Hainekena 😁 😁 A za 3 dni bede w Polsce sie prazyc bez mezulka 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...