Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia na żółtaczkę typu C szczepi się jak jest podejrzenie (że ją masz) co 6 miesięcy o ile dobrze pamiętam natomiast ta co w szkole byłaś szczepiona to wystarczy 🙂 na tą typu C musisz się szczepić jak idziesz na operację lub jak masz mieć zabieg chirurgiczny to w szpitalu każą się zaszczepić chyba 6 meisięcy przed operacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Maja nie denerwuj się 😘 moje dzieci robią to samo mimo ,że wiedzą ,że im nie wolno ale mój np. jak jest w pracy i przyjdzie i mu powiem co zrobiły to już nie krzyczy na nich tylko spokojnie im tłumaczy (w przeciwieństwie do mnie:blush 🙂 bo ja to morde pruje jak coś z psocą ☺️ale wole na nich się wydrzeć niż bić,choć nie powiem raz córa dostała po dupie ale za co już nie pamiętam bo to dawno było 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ale właśnie o to mi chodzi.. czy coś poza wzw b przed zabiegiem jest potrzebne? już doczytałam co do wzw b.. więc jak miałam 10 lat temu robione a dał mi skierowanie na hbs to w sumie będzie wiadomo czy wzw b potrzebuję czy nie.. ale o te inne mi chodziło, czy też je muszę załatwiać czy nie są potrzebne.. kurwa:/ BYŁOBY DOBRZE ŻEBY NIE BYŁO TRZEBA I ŻEBY MOJA SZCZEPIONA sprzed 10 lat była wystarczająca bo naprawdę mam dość zwlekania:/ a tak może dałoby się wszystko szybko załatwić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale wiesz co jeśli dostaniesz skierowanie od lekarza jako zalecenie do szczepienia przed zabiegiem czy operacją to powinno być za darmo ale za opłatą znów możesz pewnie to zrobić z dnia na dzień bo znając życie na nfz poczekasz. Nie znam się za bardzo na tym bo już dawno w Polsce nic takiego nie łatwiłam. Ale jestem pewna na 100%, że ja przyjmowałam dodatkową szczepionkę przed operacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemanko
ja na szczepieniach się nie znam ://// jedynie na młodego :P
dalej czasu brak, ale mamy coraz więcej rzeczy, jak chcecie to link http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26690845
wieczorem wrzucę jeszcze coś dla dzieci :P
co do kaszy jaglanej to polega to na tym, że przez 5 dni je się tylko tą kaszę, ale gotowaną samą na wodzie, bez dodatków. ta kasza ma bardzo dużo dobrych właściwości, niektórzy się nią leczą.
u mnie dziś 7 czekoladowych trufli, a na obiad krem pomidorowy z bazylią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieję, że wystarczy to co w szkole bo zabieg raczej niewielki...
bo Kasiu teraz to na nfz to najwyżej wbicie igły.. na szczepionkę dostałabym receptę do wykupienia... 🤢

Misia jak poczuję kasę to sobie chyba takie ocieplacze u Cb zamówię :P na razie konto wyzerowane 😞 a gdzie tam do 10...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze ja nie wiem co się dzieje w tej Polsce .... za wszystko trzeba płacić inaczej człowieka traktują gorzej od zwierzęcia 🤨 Chociaż teraz i prywatnie lekarze niektórzy nawet i recepty nie wystawią 🤢
Gosiu jeśli zabieg nie wymaga ,,otworzenia,, ciała to myślę, że obędzie się bez szczepienia. Ja miałam tutaj w UK trzy zabiegi na nerkę i nie wymagali szczepień 🙂 Ale nie miałam nacinanego ciała.

U mnie dzisiaj pierś z kurczaka tylko jeszcze dokładnie nie wiem jak ją zrobić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem. wzw c nie muszę. otwierana nie będę 😉 nie aż tak w każdym razie :P
no i poza ca-125 i tym hbs znajoma mi powiedziała żebym zrobiła anty-hbs (?) czy coś takiego.. na kartce mam zapisane.. no i, że jak będzie za niskie to będę się musiała doszczepić i do 2 tyg można zabieg robić 🙂 ale mam nadzieję, że się obędzie bez doszczepiania...

mam nudności, boli mnie brzuch i żłopię pepsi jak pojebana.. jak obejrzę na dobre i na złe to będę ćwiczyć..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na pepsi ciśnienie przed okresem ☺️ bardziej niż na fajki... zabije dzisiaj jak się nie napiję :P

Maja będę mieć laparoskopię tylko... coby sprawdzić te bóle moje straszne.. bo jak nic mi nie znajdą to przekształcam moje małżeństwo na białe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia kurcze to dziwne, że na usg czy jak nic nie wyszło tylko muszą robić laparoskopie. Ale to są malutkie otworki szybko dojdziesz do siebie 🙂 Może lepiej tak niż mieli by olać sprawę a Ty przecież cierpisz z tymi jajnikami.
Dziewczyny te co jedzą mięsko dzisiaj zrobiłam pierś z kurczaka kieszonki w to farsz: biały ser, cebula, zioła, czosnek, troszkę startego zółtego sera. Na wiesz piersi plaser pomidorka posypać bazylią i do foli aluminiowej i do piekarnika MNIAMMMMMMM 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tego co się zdążyłam zorientować to czeto decydują się na laparoskpie żeby zdiagnozować np. endometriozę i pod tym kontem też będą ją robić mi... i na prawdę. Niech ją mam i niech z nią coś zrobią...
zanim mój mąż znów mi znajdzie zastępstwo...
ehh.. mam okresowe humory:/ bolące podbrzusze nie pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia już zaczęłam poważnie oglądać Twoje zakolanówki (u chudych lasek zajebiście mi się podobają.. ale do nich trzeba się umieć fajnie ubrać a ja nie umiem :P) i zobaczyłam zdj..

http://szafa.pl/c11566364-atmosphere-zakolanowki.html

przekonało mnie, że to jeszcze nie czas :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu obojętnie jakby nie było mąż to powinien zrozumieć - to nie Twój wybór, że chorujesz - każda z nas chciałaby być zdrowa. Oby się tylko szybko wyjaśniło co Ci jest bo cierpisz i sama z tym się meczysz.
Zakolanówki są boskie, ale na pewno nie założyłabym ich w ten sposób haha ja zakolanówki najchętniej zakładam do szortów do tego baletki albo kozaki do kolan 🙂 Jak się je dobrze dobierze pasują do wielu rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia to, że powinien to nic nie znaczy. ja wiem tyle, że jest tylko facetem. i już otwarcie ma do mnie żal... pomimo, że dla mnie to przecież nie kaprys...

byłam dzisiaj robić te badania.. przy okazji Kubciowi krew badałam bo taki bledziutki ostatnio.. Ale był dzielny 🙂 dał pięknie rączkę, nawet nie jęknął. a na korytarzu mi mówi "widzis mamo, nie płakałem" ja mu, że ja przecież też nie płakałam a on mi mówi "ale ty się bałaś" 😁 hehe a ludzie w śmiech :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane moje :***
Gogruś mama dzielna to i młody dzielny 😁DD
Co do zakolanówek to ja noszę grube rajstopy, na to zakolanówki i do tego krótkie szorty, bluza, kozaki lub glany. Na wiosnę pewnie przerzucę się na trampki 😁 Mój namawia mnie na białe, do tego plisowana spódniczka, dwa kucyki i będę jak z mangi 😁 kiedyś mi ktoś powiedział, że wyglądam jak z kreskówki :PPP hehehe
Co do allegro to wrzuciłam teraz coś dla maluchów. Linki na fb, bo tu nie chcę spamować.
Co do diety to wczoraj nie było, bo pojadłam pralinek, a o północy 0,5 l lodów z likierem tiramisu... Prawie całą butelkę na te lody wylaliśmy i jeszcze wódkę z colą do popitki... ale stwierdzam, że coś mi żołądek siada, bo wypiłam pół szklanki i już więcej nie dałąm rady, a dziś brzuch boli...
Ogólnie po miesiącu mogę powiedzieć, że alko piłam 4 razy, słodycze też jadłam 4 razy. Waga 55 kg, talia 67cm (wcześniej 72cm), biodra 92cm (96cm), udo 52cm (55cm), łydka 35cm (36cm).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...