Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a aaaaaa.....wczoraj wypilismy z mezem wieczorem 2 butle wina!!! przez caly wieczor i dzis myslalam,ze z klopa nie zejde rano hehehehe, ale kaca nie mam 😁
a teraz prosze o rady,jak sprac z dywanu czerwone wino? kurde jasna wykladzina pol lampki sie wylalo, zasypalam sola na noc dzis sciagnelam i popralam szczota, troche plynem do zmywania naczyn,pozniej proszkiem do prania i schnie ale zdaje sie ,ze cos bedzie jeszcze widac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Magda to wlasnie sol miala zebrac to wino i zebrala ile mogla ale nie zaschla bo sol trzyma wilgoc, zebralam ja i zapralam, sprobuje soda jeszcze jak wyschnie teraz sprawdze ile widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poranna waga 54,5 🤪
ostatni dzień, trochę żałuję, że nie mogę utrzymać tych 10 dni książkowych, ale jutro ta 18 😠
polecam Wam naprawdę jeśli chcecie spróbować, trzy pierwsze dni są najgorsze, potem leci z górki i wbrew logice skórę mam teraz tak gładziutką, że od dawna nie pamiętam... 🤪 nie wierzyłam w to wszystko gdy czytałam wypowiedzi innych osób i gdy czytałam o leczniczych własciwościach głodówki na forum medycznym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja Wy pijecie ten alkohol to macie kogoś do opieki nad Zuzią? bo ja to jestem strasznie wyczulona na tym punkcie i jak pije mąż to nie ja i na odwrót, razem to ewentualnie po lampce...zawsze mam najgorsze myśli, że może sie cos dzieciom stać, że trzeba będzie do szpitala a my obydwoje pod wpływem....że potem by nam zabrali dzieci 😮 same czarne scenariusze mi się rysują... 🤨 a mamy teściową na dole...więc w razie czego...
mimo to mam zawsze jakieś glupie uprzedzenia i unikam jak mogę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka nie nie mamy i tak jak Ty jestes czula,no moze nie az tak ale zawsze trzezwosc umyslu zostawiam,a nie pozwalam sobie na to czesto,uwierz.
A mam na uwadze jej bezpieczenstwo bo kiedys jak mala miala tak wysoka temp i erka nas do szpitala zabrala tez myslalam,co by bylo gdybysmy sobie popili. W zyciu az tak,zeby sie nawalic po pierwsze. Po drugie pije tylko wino, wodki niecierpie, jak piwo to nie wiecej niz 1,5. No i coraz zadziej.
A po tych winach to my Zuzie jeszcze kápalismy, ja zmienialam firanki w jej pokoju itd.wiec naprawde nie bylo FAZY. Wino w kolei kupilismy po promocji naprawde dobre, wytrawne, drogie i to daje efekty bo jak sie pije siare to wali po glowie ostro. No to tyle mojego tlumaczenia 😜 ale masz racje trzeba byc czujnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja nie to, że się chciałam czepiać tylko tak zapytałam, co innego jak się sączy cały wieczór to się po kościach rozpływa, ja jeśli już mi się zdarzy to też preferuję wino i wino musujące tzw szampana 😉 piwa wcale a wódki tylko jak trzeba na jakiejś imprezie 🤢 ale te moje czarne scenariusze mnie zawsze nachodzą jak tylko sięgam po alkohol 😮 to już jakaś paranoja, bo zwykle mi dziewczyny w nocy zaczynały chorować...a powiem Ci, że czasami chciałabym iść na jakąś imprezę, popić i po prostu o tym nie myśleć, ale nigdy tak nie mogę bo wiem, że jak wrócę to rano muszę sie dziećmi zająć...i tak jest zawsze:/ a piję raz na kilka miesiecy 🙃
Misia ja byłam (jestem) na głodówce, chciałam 10 dni, ale na początek dobre i 6 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja też piję częściej niż raz w miesiącu ale tak jak Maja dla utrzymania trzeźwości umysłu 😁
Udo się między w najszerszym miejscu 🙂
Ja zamówiłam 30 pączków ale dostane je za darmo bo ciasta które ostatnio zamówiłam były okropne i w ramach rekompensaty dostane pączki za darmo.
Misia 27 rozmiar ? Nie znam się na polskich rozmiarówkach 😞 Ale na pewno to mało 😁 😁
Maja co do plamy to tak jak pisała Madzia soda, woda i jeszcze kwasek cytrynowy czynią cuda ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
ej jakie paczki? to teraz bedzie tlusty czwartek? jak tak to siama zrobie paczusie 🙂



Tak Maja 7 lutego to tłusty czwartek 🙂
Iwonka spokojna Twoja ja mam ponad 50 haha ale to też zależy od rozstawu bioder wielkości tyłka tak myślę, że nie tylko tłuszcz ma wpływ na wielość ud ale też rozstaw kości wyżej. Tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pączusiow nie robię ale zjem na pewno bo mam bratową cukiernika a wlaśnie wtedy do niej jadę 😁
Kasieńko ja własnie przodem jestem jakaś taka "szeroko rozstawiona" jak spojrzę w lustro, bokiem jestem chuda wiec wolę się ogladać bokiem 😁 😁 czuję sobie wszystkie żebra, łopadki odstają, mój się drze ...a jak byście popatrzały to wcale na chudą nie wygladam przez tą szerokość, nawet gdybym ważyła 50 kg to kości nie zmienię 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...