Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
moje drogie głowy do góry na pocieszenie Wam napiszę, że bylam u siostry i zjadłam chyba tonę jedzenia,
(słodyczy) ☺️ cały poprzedni tydzień pójdzie się rypać jak tak dalej pójdzie, ale bez paniki od postu zacznę poważnie i znów bedę lekka jak piórko 😜 myślmy pozytywnie, jedno co mnie cieszy, to że nie zaprzestaje ćwiczeń więc może dzięki temu tak szybko nie odrobię zgubionych kg 😉
a mówiłam Wam, że to będzie tydzień bogaty w wydarzenia towarzyskie więc to nie koniec.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona jeden dzień grzeszenia przy ogólnym Twoim trybie życia - dieta i dużo ćwiczeń - to na pewno nic Ci nie będzie 😉
Ja sobie często szaleje z jedzeniem i ciągle trzymam wagę a jakby zaczęła ćwiczyć to pewnie szybko bym doszła do wagi jaką chce a tak najpierw odwiedzę lekarza i wyleczę żołądek i moje ciśnienie a później kupię bieżnię albo rowerek i hula hop hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂

Ja mam nadzieje, ze do konca lutego osiagne swoja wage 😁 Tylko boje, sie ze jak osiagne nadal bedzie mi malo 🙂)
Ide dzisiaj na solarium, cyce zaslonie i gitara 😁

Jak wroce do roboty to bede waska w pasie haha 😉)
Mi ciezko wziac sie za cwiczenia.. nie wiem sama co mam robic 🙂)
U mnie na forum jakies cwiczenia z Mel B kroluja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i mój mąż(podobno) oczyszczamy się tak: http://mamzdrowie.pl/ekspresowa-dieta-oczyszczajaca/

ja mam podły humr od wczraj wieczora..jest źle ze mną..łażę zła,rozdrażniona,płaczliwa...i się sobie nie podobam! Tyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
A u mnie diety kolejny dzień brak hahaha ogólnie mój żołądek sam sobie wprowadza dietę haha ponieważ jem często ale malutkie ilości bo dużych nie mogę - zaraz mnie mdli 🤔
tuska trzymam kciuki ! 😉
Co do rozdrażnienia to pewnie przed okresem 😉 Ja teraz czekam na swój 🙃
Za 2 dni pączki mniaaaaaaaaaaaaaam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale jestem wkurw 😠 😠 byłam u fryzjerki umalowałam włosy, nie wyszły mi takie jak chciałam....pokłóciłam się z nią, z moim bo stwierdził, że się zachować nie umiem, a to przecież moje włosy i mój wygląd! 😠 😠 😠 i z tego wszystkiego zjadłam cała czekoladę i góralka...niech to szlak 😠 😠 a teraz mi niedobrze i jestem na siebie wściekła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
ale jestem wkurw 😠 😠 byłam u fryzjerki umalowałam włosy, nie wyszły mi takie jak chciałam....pokłóciłam się z nią, z moim bo stwierdził, że się zachować nie umiem, a to przecież moje włosy i mój wygląd! 😠 😠 😠 i z tego wszystkiego zjadłam cała czekoladę i góralka...niech to szlak 😠 😠 a teraz mi niedobrze i jestem na siebie wściekła 🤨


Wiesz co Iwonka też bym się wściekła ! Płacisz za coś a ktoś odwali fuszerkę ! Ale co w końcu wyszło na tych włosach ? Może kup farbę i wyrównaj kolor jeśli źle się czujesz z tym co masz teraz.
tuska ehhh biedna ja też mam czasem tak, że chce mi się aż z nerw płakać chociaż nie na większego powodu ku temu 🤔 Widać każdy ma takie dni - głowa do góry 😘
Ja zjadłam dwie kanapki i niedługo biorę się za obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie mam baterii w aparacie 😞 zresztą nie ma co fotografować, miałam odejść w kierunku moich naturalnych czyli ciemny blond to mi zrobiła jakiś ciemny brąz z przebłyskiem żółtego....jak sie zmyją to będą żółte... 🤨 miałam już karmel, ten miał mnie bardziej zbliżyć do naturalnych, wkurzyłam się to nie ja jestem od tego by wybrać odpowiednią farbę, to ona powinna mi dobrać bo się na tym zna....skoro pokazałam jej jakie chcę mieć 😠 czuję się teraz tak jakoś staro.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Tusia ta dieta to podobna do mojej 10dniowej.
Ja ostatnio też jem słodycze codziennie, ale w niedużych ilościach, więc mi nie ciążą. Poz tym tylko do postu. W poście zero słodyczy i alko.
A tymczasem zbliża się tłusty czwartek i usmażę pączki i faworki. Poza tym czekam na paczkę merci, bo mój mi wisi 😁DD
a co do oczyszczania to ja myślę o 5dniach na jaglance, ale mój się nie zgodzi :P
BTW mamy fanpage na fb, więc zapraszam do polubienia http://www.facebook.com/skarpetyeltom?ref=stream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...