Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Hejo, przepraszam Iwonko, zrozumiałam to tak, że cieszysz się, że kości czujez, a to jest niezdrowe...
U nas na obiad słodko-ostry krem dyniowy z grzankami i prażonymi pestkami dyni. I tyle, bo to gęste i sycące jest. Wczoraj natomiast były naleśniki z płatków owsianych a'la ruskie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki moje:-) ja po imprezie, najadłam się za cały tydzień, czuję ,że pękam 🤔
ale co jest naj;epsze kupiłam we wtorek czarne spodnie w reservecie, takie fajne dopasowane cygaretki specjalnie na tę imprezę,nawet zbyt obcisłe były... wkładam dziś a one wiszą w pasie i na tyłku 😮 😮pasek ich jakoś powstrzymał, ale bez sensu to wyglądało...
ja pierdzielę 😮 jestem w szoku 🤪
co do tych kości to miałam na myśli, że już mam taki rozstaw szeroki i nic nie poradzę, nie jestem drobniutka, ja po prostu powinnam być wyższa i byłoby ok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robię barszcz dzisiaj a la ukraiński, a la bo nie ddam fasoli iz jej nie mam,a nie chce mi się iść do sklepu,pójdziemy popołudniu jak A. wróci z pracy 🙂 - bo muszę papier toaletwy kupić,prszek i nie będę tego taszczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do weekendu to 3piwa,sałatka jarzynowa - no i było to na pewno po 18..trosszkę chipsów.. wczoraj A. zrobił a la tortillę ze zwykłych naleśników z mięsem mielonym, no i sos czsnkowy z jog.,ale jednak ... zjadłam dwie małe.
Obżarstwo odczuwam, bo jak zawsze jadłam po 18. - czekałam na A.,więc szłam spać p północy i nie byłam głodna,a wczoraj jak zjedliśmy przed 18. t ja po 22. kładłam się już spać głdna...wrrr

ale dzisiaj wszystko wraca do normy i ch..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze... już okresowe hormony opadły i już Wam tak nie zazdroszczę efektów 🙂
chociaż też bym chciała :P

ja wczoraj chciałam głodówkę sobie zrobić.. ale wieczorem mieliśmy znów kurs na sor z Maciem (podwichnął rękę tak jak w wakacje tylko tym razem prawą).. wysłali nas na rtg... Mać nie pozwolił się nawet dotknąć więc trochę się z nim siłowałam, żeby mu rączkę do zdj ułożyć.. i wiecie co? chyba mu ją wtedy nastawiłam ^^ bo po rtg przestało go boleć 😁
no i jak ten stres ze mnie opadł to byłam tak głodna, że drewno bym nawet wsuwała i zjadłam z moim kolację...

od 3 dni wróciłam do kiwi na czczo...

nie wiem co miałam jeszcze pisać 🙂 brakuje mi motywacji do ćwiczeń!!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotlety z cukinii..moja babcia robila. Musisz obrac wydrazyc z pestek,podgotowac do miekkosci. Pozniej na miazge,doprawic do smaku i reszta jak kotlety robic. Babcia dawala máke do nich ja robilam bez jak placki bardziej bo one mokre. Ale smaczne, zalezy jak doprawisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...