Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia cyce do pasa hehe...jak oglądam polskie cekebrytki to wiekszość tak ma w dekoltach 😉Ty je chociaż masz a ja dwie mandarynki ☺️
u mnie koniec świata taka śnieżyca, że łoj nie wiem czy do lekarza dojadę 🤨 a Amelka ma zapalenie ucha bo ja strasznie boli 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Hej 🙂
Gosiu po dwóch ciążach to raczej żadna kobieta na świecie nie ma piersi jak 16-latka chyba, że zoperowane 😉
Maja w pracy spoko jakoś daje radę - teraz nawet nie robię po 8 godzin bo wyrabiam się w 5-6 godzin ale i pokoi dostaję mniej bo mi je powoli dokładają w niedziele mam mieć już 14 🙃
Mam wyrzuty sumienia, że nie ćwiczę, ale na prawdę to co w pracy zrobię to czasem jestem spocona jak przy kilerze hahaha Pracuje wszystko - nogi, ręce najwięcej 🙃 Poza tym mało jem bo w pracy wogóle a po pracy tylko obiad i to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć babolki, ja tak z doskoku czytam i piszę, bo czasu brak. Gośka ja Cię kocham, bo Ty piękna kobieta jesteś!!! BTW sorki za brak odzewu, ale naprawdę ciężko u mnie z czasem. Obiecuję poprawę w zaległościach :***
Co do mięśni i ćwiczeń, to ja się za tydzień umówiłam na analizę składu ciała. Będzie akurat 30 treningów za mną. Mam nadzieję, że mięśnie urosły 😁DD ja specjalnie tak jem, żeby mi masy przybyło mięśniowej. Przed treningiem węgle, po białko.
Wracam do pracy.
BTW moje dziecię też chore 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia wczoraj pol nocy sie wczytywalam jak jesc zeby wlasnie sie nie zaskoczyc przy cwiczeniach, robisz dobrze 🙂
Aisak cwiczysz w pracy czyz nie? fizyczna praca to tez cwiczenia. .
DESZCZ PADA.. 😞 chce slonko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to? wszystkie dzisiaj odśnieżają?:P

Misia :* chciałabym się kiedyś zobaczyć z Twojego punktu widzenia :* na odp czekam cierpliwie 🙂 wiem dobrze jak to jest jak się czasu nie ma.. albo siły, żeby jeszcze siąść i zdania składać :P

Ja mam dzisiaj wyjebane na dietę i wszystko... Wstałam o 5.00.. jak zobaczyłam co na polu to mnie strach ogarnął.. poszłam odkopywać auto.. musiałam odśnieżyć cały podjazd a sąsiad chuj (on też tą drogą wyjeżdża) stał i KURWA PATRZYŁ... :/ ledwo wyjechałam do pracy z masą śniegu w samochodzie (bo wpadł jak włączyłam auto bo zapomniałam wczoraj wycieraczki wyłączyć i się kurwa włączyły przy otwartych drzwiach:angry 🙂 no i pełno śniegu w butach bo jak na złość ubrałam niskie kowbojo- oficerki z szeroką cholewką 😞 także znów jestem smarkula, kachlut i gardło boli... podjeżdżam jakimś cudem (bo zimie znów udało się zaskoczyć) w zawrotnym tempie 25km/h nic nie widząc przez zamarznięte i zaparowane szyby pod rossmanna a tam kurwa parking nie odśnieżony:/ i znowu w ten śnieg.. jakoś przeżyłam. wyszłam z pracy po 11.20.. i kurwa nie wyjadę! bo pług przejechał i całe to dziadostwo pod moimi kołami zostawił.. i dobrze, że się napatoczył pewien miły pan 🙂 popchnął mnie do tyłu i udało się.. powrót - tragedia.. koleiny, zarzuca autem.. pługi jeżdżą ale nie odśnieżają ani nie posypują... jak się na to patrzy z boku to aż przykro.. mam NADZIEJĘ, ŻE WIOSNA SIĘ JEDNAK ZAMELDUJE NIEDŁUGO 🙂

Co tam u Was? 🙂

Iwonka jak dziewczyny?
A Mać od kilku dni coraz chętniej i konsekwentniej woła kupę i chodzi siku 🙂 (mam nadzieję, że chwaląc się nie zapeszę ale dumna z niego jestem i cieszę się, że w końcu się zdecydował 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia u mnie to samo, jesteśmy odcięci od świata, pół dnia nie miałam prądu bo słupy uszkadzała ta wichura....przejechał RAZ pług, ale po chwili wszystko zasypało od nowa 🤔 dziewczynom podaje co mam(syropy) i prawie mi wyzdrowiały, tylko Amelka sie skarży na to ucho:/ jutro jak sie poprawi to jadę odrazu do naszego lekarza niech ich osłucha,wolę mieć pewność 🤨 o ile sie w ogóle cos zmieni z tą pogodą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas w sąsiedniej gminie to już stan klęski żywiołowej ogłosili... bo tylko wtedy mogą wynająć dodatkowe firmy odśnieżające a ludzie są zupełnie odcięci od świata:/ za noc metr śniegu i non stop pada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
u mnie odpukać nie ma zadnej śnieżycy delikatnie w nocy snieżek pruszył więc tragedii nie ma 😉

ja juz po turbo 😜


A mnie się nie chce. za to wpierdalam lody. Rzucam palenie!!! dzisiaj tylko 2 zapaliłam...:P wczoraj 1... ale słaba jestem trochę i bądź co bądź chce mi się ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego się na lody rzuciłam na razie.. i staram się powstrzymywać ale mną szarpie... chciałąbym rzucić tak na serio.. ale jak tylko przestaję to zaraz mi się wszystko sypie i się wkurwiam i lecę po fajki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc 🙂 ja dzis wymachalam 200 brzuszkow i cwiczenia nogami nie czuje spelnienia bo bez chodakowskiej ,glupie wymowki mam meza w domu i nie mam sily.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...