Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
hej dziewczyny dawno mnie tu nie było....ech chyba czas wrócić do jakiegoś zdrowego żywienia, bo oprócz ćwiczeń to lichutko u mnie...
p.s. co do nowego członka rodziny to nic z tych rzeczy, nie planuję...wystarczą mi dwie 😜


Iwona dzieci i szklanek w domu nigdy za wiele 😁 😁 😁 😁 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Czesc panienki 😁
Wrocilam!!! znaczy zbieralalm sie zeby napisac ogolnie zajrzec. Ja cwicze smigam spokojnie prawie codziennie ale gdybym przestala to bede sie kulac wiec musze 🙂

Widze,ze Tuska sie najwiecej udziela heh 🙂 No pokaz pokaz zdjecia!! 🙂 Masz juz ustalona date porodu? Imie napewno napewno ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
TO ja pije dzis perle mocna 🙂 ale mam pocwiczone 🙂 🙃

A ja tyskie zlote 😁 😁 I siem najadlam ze bleeeee 🙃 Dobrze,ze juz jutro do pracy 😁 I chaty ogladam i w tej sie zakochalam-doslownie kilka domow ode mnie..
http://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/property-42988091.html
http://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/property-41811184.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Monia ta pierwsza zdecydowanie tak niewiele do wymiany bo w drugiej masz carpet na start w salonie chyba,ze w tamtej pierwszej jest te gumowe pseudo kaflowe cos...bo oni tak klada a na zdjeciach wyglada jak kafle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
MajaCh napisał(a):
TO ja pije dzis perle mocna 🙂 ale mam pocwiczone 🙂 🙃

A ja tyskie zlote 😁 😁 I siem najadlam ze bleeeee 🙃 Dobrze,ze juz jutro do pracy 😁 I chaty ogladam i w tej sie zakochalam-doslownie kilka domow ode mnie..
http://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/property-42988091.html
http://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/property-41811184.html


mnie bardziej podoba się dom nr.1 ale ogród nr.2 natomiast dla dziecka wybrałabym ogród nr.1 bo duzo zieleni i jakoś milej dla oczu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jeszcze ani jednego zdjecia 😉 . Tzn.gdzies jakies wigilijne bokiem z glowa odwrocona,bo to poranne i A.lazil i pstrykal bez sensu zdjecia. Bedzie sesja-beda zdjecia 😉 . Czyli jakos koniec lutego-poczatek marca. Ogolnie jestem duza i boje sie pomyslex co to bedzoe do kwietnia..ogolnie jak nie urodze do czasu,jak stuknie rowny 37tc to bede robic wszystko,zeby predzej urodzic..Maja termin mam na 7.04,ale jak to bedzie..sie okaze. Prawdopodobnie bedzie Liliana,bo nawet Alan juz mowi "Lija" czy cos w ten desen..nikomu imienia nie mowilismy..stwierdzilismy,ze dowiedza sie jak urodze,bo moze jeszcze sie nam zmieni 😜
Wczoraj bylismy na zakupach i weszlismy do zoologicznego obejrzec rybki i jak nigdy mala mi nie bryka w brzuchu,jak chodze tak wczoraj masakra w tym zoologicznym,az z pierwszym ruchem ppowiedzialam "ała" - a moj,zebym go nie straszyla,bo on jeszcze nie przygotowany..szczerze to nic jeszcze nie przygotowane 😉. No,ale pisze o tym,bo mała się ruszala i wypinala,jak kanarki zaczynaly spiewac 😉 . Się uśmiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda Monia jakbys te kamyki wywalila i posiala trawke bylby czad ale tak to ogrod1wszy dla dziecka.
Tuska nasluchiwala 🙂 ale czad a imie bardzo ladne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Ja nie mam jeszcze ani jednego zdjecia 😉 . Tzn.gdzies jakies wigilijne bokiem z glowa odwrocona,bo to poranne i A.lazil i pstrykal bez sensu zdjecia. Bedzie sesja-beda zdjecia 😉 . Czyli jakos koniec lutego-poczatek marca. Ogolnie jestem duza i boje sie pomyslex co to bedzoe do kwietnia..ogolnie jak nie urodze do czasu,jak stuknie rowny 37tc to bede robic wszystko,zeby predzej urodzic..Maja termin mam na 7.04,ale jak to bedzie..sie okaze. Prawdopodobnie bedzie Liliana,bo nawet Alan juz mowi "Lija" czy cos w ten desen..nikomu imienia nie mowilismy..stwierdzilismy,ze dowiedza sie jak urodze,bo moze jeszcze sie nam zmieni 😜
Wczoraj bylismy na zakupach i weszlismy do zoologicznego obejrzec rybki i jak nigdy mala mi nie bryka w brzuchu,jak chodze tak wczoraj masakra w tym zoologicznym,az z pierwszym ruchem ppowiedzialam "ała" - a moj,zebym go nie straszyla,bo on jeszcze nie przygotowany..szczerze to nic jeszcze nie przygotowane 😉. No,ale pisze o tym,bo mała się ruszala i wypinala,jak kanarki zaczynaly spiewac 😉 . Się uśmiałam.




to musisz jej kanarka kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Monia i Maja wy jak tam kupujecie dom to razem z meblami czy musicie sami od zera urządzać?

Zalezy jak jest wystawiony ale wiekszosc jest juz umeblowana.Ten 1 jest umeblowany napewno.My chcemy sobie w tym roku wlasnie dom kupic,wiadomo na kredyt,ale rata nam wyniesie tyle,co tu za wynajem placimy.Tylko musimy miec 10% depozytu.No i sie zastanawiamy czy chcemy taki uzywany jak np z 1 linka,czy kompletnie nowy,bo za 120 znajde tez..no ale problem polega na tym,ze w tej okolicy co mieszkamy nowych juz nie buduja,a ja kocham to miejsce i nie chce zmieniac osiedla 😁 Wiec pewnie kupimy cos uzywanego ale w dobrym stanie 🙂 Koniecznie z ogrodem hihi 😁
Ja dzis pierwszy raz od czwartku ide do pracy i w koncu sobie od mojej zlosnicy odpoczne 😁 😁 A jutro mezus ma urodzinki i juz nawet tort czeka-kupny,zeby nie bylo haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...