Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Z reszta ja mam juz wszystko i tak swoje poza pralka i lodowka.Ostatnio ciagle jakies gadzety do domu kupuje 😁 Nie umie sie powstrzymac 😁


Polska natura kupowania pierdół gadżetów itp. 😁

Oj tak 😁 Na tym punkcie to ja mam jobla 😁 A co do wyposazenia,tu na to mieszkanie jak sie wprowadzalam,to na wyposazeniu mialam tylko pralke i lodowke.Czesc wyposazenia mialam jeszcze z poprzedniego mieszkania,a reszte dokupilam/wymienilam tutaj 😁 Ostatnim gadzetem ktory kupilam bylo zelazko parowe z ta baza i jesli ktoras z was duzo prasuje to polecam,bo dzieki niemu oszczedzilam polowe czasu przy desce 🙂
A co tam u was dziewuchy?Ja jak schudlam po operacji te 6kg tak stoje,ale nie mam ostatnio czasu na przygotowywanie sobie takiego jedzenia jak wtedy i jem normalne rzeczy na szybko...do 14-tego mam sajgon w pracy,ale zaraz potem biore sie dalej za siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajezdze sei tymi cwiczeniami 🙂 kurde wiecie w czym mam problem? zeby jesc 5 razy dziennie, po prostu nie mam czasu, organizacji itd..sie tyle lat jadlo 3 posilki i teraz czas sie przestawic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody od niedzieli u moich rodzicow,a my sprzatalismy,prasowalalam i ciesze sie,ze oprocz dwoch bodziaczkow i dwoch czapeczek nic nie kupilam,bo ciuchow mam tyle,ze w szafie ledwo sie mieszcza dla tej naszej corci 😉 . A to nie wszystko,bo jeszcze mama prala kilka ubranek 56/62 cm ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To nawet nie kwestia wytrzymania :P Po prostu odchudzanie w samotności mi się znudziło 😉 z Wami była większa motywacja :P w domu nawet nie mam się komu pochwalić czy po prostu wygadać bo się ze mnie śmieją 😞
namawiam ostatnio mojego do ćwiczeń ze mną ale jeszcze się buntuje 😠

u mnie ogólnie spoko - jak zwykle 🙂 raz lepiej, raz gorzej. Chłopcy dają popalić tak jak dawali 🙂 to tak w wielkim skrócie 🙂

piszcie co u Was? bo przyznam szczerze, że pomimo, że często włączam słabo śledzę np. fb .. a tu chyba ostatnio jakieś za bardzo wylewne z tego co widzę nie jesteście :P

Magda jak interes? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gocha jak zmieniłam miejsce pracy to zaraz się ruszyło bo tam gdzie byłam od września zlikwidowali most ( przez co wszyscy objeżdżali mnie) a jeszcze mają zrywać stary asfalt i zaczną budowę 5 rond więc do 2015 bym wpadłam w takie długi ,że nawet myśleć nie chce.
Teraz jestem na osiedlu i jest o niebo lepiej 😉mimo ,że jestem dopiero 2 tyg. tutaj
Jeszcze powiem wam ,że jak miałam styczeń pechowy tak luty był mega pozytywny miesiąc nie dość ,że jedna kobieta (u której miałam mieć lokal i załatwiałam sanepid czyli płaciłam za te papierki) znalazła mnie po roku czasu czy bym jej nie dała tych papierów ......dałam i wiecie ,że mi zwróciła pieniądze . A druga z dobrych nowin to taka ,że jak znalazłam drugi lokal (czyli obecny) dzwoniła babka z sanepidu czy do pracy bym nie poszła.......bo jakaś tam fryzjerka w ciąży i szukają kogoś 🙃 wiecie jaki miałam dylemat.....wszystkie plusy wszystkie minusy musiałam znaleźć jeszcze mój mnie dobijał......,żebym się zastanowiła itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...