Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
mnie się kiwi skończyło 🥴 tak więc dwie kanapeczki z jajuszkiem, nie wiem czy nie zaszaleć i nie zrobić 3, bo mi jeszcze jajo zostało... a co zaszaleje 🤪
później obiadek, tylko nie wiem co.. hmm .. a Wy co dzisiaj robicie? a na kolacje na pewno mąż obierze pomelo 😁

Ja wczoraj zjadłam sama całe Pomelo 😁DDD uwielbiam!
Dziś na obiad zrobię chyba ziemniaki, surówkę i pierś z kurczaka. Klasyka... jakoś nie mam na nic ochoty... muszę na ten mróz na zakupy iść. Pójdę do Tesco, bo na targu to pewnie wszystko zamarzło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Misia jak małego bardzo ząbki męczą to polecam masowanie nasączonym gazikiem w ciepłym rumianku 🙂 A jak jest tragicznie to nawet tantum verde po dziąsłach psikać i też pomaga 🙂

Misia - a nie wydaje Ci się, że głęboka depresja wyklucza sama w sobie działanie z zimną krwią?
Proszę Was.. nie oceniajmy na zaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy aż sprawa zostanie rozwiązana do końca.. tak będzie najlepiej.
No ja właśnie nie wiem co zrobić.. mam ten fix na makaron smażony, może to zrobię? Bardzo zdrowo i dietetcznie 😜
Gogruśka zrobiłaś mi smaka na sałatkę! 😠 Ty niedobra! 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chcę ani gołąbków anie krokietów bo się nie kontroluję tak lubię 🙃 🙃

Misia ja tak cichutko właśnie myślę, że może ktoś znalazł i odratował..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już na fb w grupie marcówek napisałam,że matka tak dokładnie opisywała kocyk, w który była owinięta Madzia,bo miała nadzieje,że ktoś ją znajdzie i będzie żyła .. no albo martwe, ale ją to oczyści z zarzutów.. bo ktoś ją porwał i zostawił, no i mała zmarła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja jeśli chodzi o krokiety to ja też nie panuje nad zjedzoną ilością 🙂 UWIELBIAM 🤪
na gołąbki akurat mam smak..zjadłabym jeden..dwa i koniec 🙂 ale krokiety to później na obiad, kolacje i jeszcze śniadanie(jak zostaną) 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, dobre sobie 🤪 😜
nie no ja się nie dietuję..jem mniej i ćwiczyłam, bo teraz nie mogę jeszcze do wtorku :/ lekarza mam na 20.00, więc jak wszystko będzie ok to dopiero w środę poćwiczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
dziewczyny zmieniam tytuł zamiast mamusie na diecie będzieMamusie co dziś gotujecie bo jestem na diecie 😁 😁 😁


...i bym coś zjadła:P - to w podtytule 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też dzień zaczynam od kiwi, bo tak chwaliłyście i muszę powiedzieć póki co nie mam problemów z wypróżnianiem, a zwykle nie było to łatwe ☺️ także bardzo dziękuję.
Poćwiczyłam sobie dziś również 😁 a spociłam się jak szczur 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 a ja pozarlam jajecznice na sniadanie i zapilam jogurtem naturalnym.
Sprawa malej Madzi u mnie bez komentarza bo mnie az cos boli ...

Dzis juz na bank ide doope przypalic bo zimno okropnie. I trzeba zakupy ogarnac ehhhh czemu faceci nie sa samodzielni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewuszki:P
DDUkanowania dzien 1 😁 😁
na sniadanie twarozek ze szczypioreczkiem i 2 jaja na miekko kawa na to 2 szklanki wody potem zielona herbata znów woda:P bo taki mróz ze mi sie picku chce ciagle:P serio 🙂
Co do sprawy MAdzi to ciagle mam nadzieje ze jednak jest u jakiejs rodziny bogatej a nie w niebie 😞 😞 juz wolała bym zeby ja porwali dla kasy i niech miała by dobrze tam a nie zeby matka ja zabiła...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to z chęcią bym sobie poskakała przy kinectcie ... no, a co? NIE MOGĘ 😠 ale chyba dzisiaj nie wytrzymam i załączę 😜
mam tyle energii w sobie, a przez zapalenie pochwy nawet seksem nie mogę rozładować... na dworze mróz jak cholera,więc spacer odpada, chyba,że przyjdzie A. zostanie z młodym, a ja pójdę sama...pewnie prędko wrócę,ale wyjdę 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja się nie znam na diecie Dukana, bo nigdy na niej nie byłam, ale słyszałam właśnie,że strasznie niezdrowa..
Ogólnie to od wczoraj non stop siusiam, nie wiem czy to dzięki tabletkom, które dostałam, bo wszystko wraca do normy, czy może woda złazi ze mnie..
muszę kuźwa metabolizm sobie poprawić, bo nie byłam 3dni przez ten ból jajnika..nie umiałam się wypróżnić, za to wczoraj przeczyściło mnie konkretnie..ważyłam się po to 400g mniej 🤪 🤪 🤪 🤪
ja dzisiaj robię dzisiaj na obiad fix makaron smażony po chińsku, mąż sobie zażyczył. Tak więc dla mnie dobrze, bo szybko 😜 tylko chyba troszkę niezdrowo ..
a i muszę się Wam przyznać, ale wczoraj zjadłam 3kawałki jabłecznika z posypką ☺️ uwielbiam go po prostu, a mąż kupił do kawy ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...