Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

tuska8 napisał(a):
Gogr może wyciągnę na wiosnę mojego do Krk i się spotkamy 😁 bo i tak chcemy kiedyś jechać to można się spotkać.. Ty nie masz daleko i ja w sumie też nie 😁


baardzo dobry pomysł 🙂
ja też muszę mojego z dzieciakami pociągnąć bo jemu się nigdzie nie chce a Kub w wakacje miał okazję pierwszy raz być w Krk i zachwycony smokiem wawelskim, aquaparkiem no i do zoo go muszę zabrać w końcu:P hehe

to teraz byle szybko do wiosny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

jeśli chodzi o wkładkę..to uwierz mi,ale nie wiem jakiej firmy. Wiem,że płaciłam 300zł z założeniem.. na pewno nie jest to ta mirena czy jakaś tam. No nie jest to wkładka hormonalna.

No to czekamy do wiosny i wybierzemy się do ZOO i jak czas pozwoli to aqua 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plany mamy piękne! 🙂 hehe oby się udało:P

Pytam o wkładkę bo ja właśnie chcę sobie założyć - i z ginem już swoim gadałam i on jest za (łaska boska bo nie chciałam iść do innego bo ten super:P) tylko, że koszt 1000 zł.. więc będę zakładać jak odłożę kasę...
no i ja tę Mirenę chcę zdecydowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czyli najprawdopodobniej z jonami miedzi...

Ehhh ja tak bym chciala do Krk jechac, ale troche daleko..i chyba w najblizszym czasie sie nie wybierzemy... 😞

Gogr, to juz taki wiek, ze nam sie trzesie 🙂) hehe.. ja tez mam depreche.. 🙂) Po porodzie Nsadii wazylam 17 kg mniej... a teraz waze tyle, co jak z mloda na porodowke trafilam... 😞 Bleee....

Mialam krotka przygode z Ashtanga Jogą, pocwiczys sobie fajnie,ale niestety nie przemawia do mnie ta cala ideologia... czyszczenia ciala, itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos a tak w ogóle gratuluję 🙂 :*
zapomniałam całkowicie.


no ja nie mam mireny .. jejciu strasznie bym chciała,żeby te nasze plany wypaliły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra!!!! Ja Ci dam - taki wiek:P ja mam dopiero 22 lata i nie ma prawa mi się nic nigdzie trząść :P

a no i jakbyście jechali do krk to też daj znać 😁 będę ciągła kogo się da, żeby też dojechać :P bo sama to wiecie... 😁 strachliwa jestem i boję się jechać zakopianką :P 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr ja mialam mirene zalozona.Wdala mi sie infekcja,bo moje cialo ja odrzucalo,dostalam 40 stopniowa goraczke,dreszcze i skurcze jak porodowe.No i kazalam sobie to cholerstwo wyjac.Teraz biore tabletki.No,ale jak wyniki krwi beda ok to bede musiala tabletki odstawic,bo to od nich moge puchnac.A wtedy bede musiala sie znowu nad mirena zastanowic.GoGr to ty mloda dupa jestes 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam w okół siebie masę tłuściutkich więc nie jest mi tak źle:P hehehe

A Monia jeśli chodzi o skutki uboczne tabletek to szczerze polecam Aseqrelle 🙂 moja siorka mi poleciła bo ja nie bardzo wierzyłam reklamom i sama zaczęłam brać i super jest! Teraz np zbliża mi się okres i teoretycznie powinnam już od tygodnia objadać się słodkim 🙂 Do okresu 3-5 dni a ja nie mam na słodkie ochoty! 🙂
Do tego nie boli mnie tak podbrzusze, nie chce mi się tak jeść... 🙂 a no i libido w górę 😁 hehehe sama byłam zaskoczona ale naprawdę działa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę coś na libido 😜
ostatnio mi się nie chce 😁 ale dobrze,bo lekarz kazał przez ten tydzień w celibacie żyć,tzn.do następnej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr dzieki za rade.Musze poszukac,czy tu moge gdzies to kupic.Warto sprobowac,bo faktycznie przed okresem wlacza sie ssanie.No,ale ja w sumie slodkie jem tylko 2-3 dni w miesiacu wlasnie wtedy.A co do wieku,to ja 27 w tym roku bede miala.Ale duchem na 15 sie czuje i to najwazniejsze.Bo wg mnie czlowiek ma tyle lat,na ile sie czuje,a ja jestem wiecznym dzieckiem haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia naprawdę po Aseqrelli się chce 😁 i mówię to z doświadczenia siorki i swojego:P
Mnie się np. chce ostatnio jak jasna cholera... szkoda tylko, że dzieciaki tak mnie domęczą w dzień i w nocy, że mam siłę się przytulić i zamknąć oczy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
GoGr dzieki za rade.Musze poszukac,czy tu moge gdzies to kupic.Warto sprobowac,bo faktycznie przed okresem wlacza sie ssanie.No,ale ja w sumie slodkie jem tylko 2-3 dni w miesiacu wlasnie wtedy.A co do wieku,to ja 27 w tym roku bede miala.Ale duchem na 15 sie czuje i to najwazniejsze.Bo wg mnie czlowiek ma tyle lat,na ile sie czuje,a ja jestem wiecznym dzieckiem haha 😁

i za to masz Monia oklaska! 🙂
jak ie znajdziesz w aptece to możesz to w necie kupić 🙂 taniej :P heheh


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niestety nie mogę ćwiczeń zacząć, bo powiedział,że mam odpoczywać..najlepiej jak najwięcej leżeć, to mu powiedziałam,że przecież dziecko mam 😆 a on do mnie i do Artura(bo wyszedł ze mną do poczekalni,gdyż ostatnia byłam), że mąż fajny facet to pomoże i odciąży trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska i co beda robic z torbiela ? wycinac czy dostaniesz jakies tabsy killery?
Gogrucha masakra ta antykoncepcja w Pl tyle kosztuje? 😮 my to mamy za darmo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia 4 na 4,5 to mała torbiel? 😮 kurcze ja musze gina odwiedzić....tę Asequrelle to sama bym sobie kupiła....przydała by sie, bo ja to już wcale nie mam ochoty 😁 😁 😁
cóż stara dupa jestem i Wy 20-tki piszecie że stare 😠 😠 a ja najstarsza z towarzystwa 🤨 😞
Po drugie laski my mamy dzieci i mamy prawo żeby nam się "trzęsło" nie widzicie nastolatek którym się brzuch wprost wylewa... 😮 i się nie martwią 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kobietki,
czego się tu można dowiedzieć hoho też muszę tę asekurelle sobie zakupić skoro libido poprawia, bo u mnie też cienko z chceniem 😁
ja o swoim wieku nie wspomnę, ale to znaczy że może mi się co nie co trząść hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mi lekarz powiedział,że mała.. 🥴 moja znajoma to powiedziała mi,że ktoś tam z rodziny miał o obwodzie pomarańczy 😮 więc jak tak to serio mam małą..
dostałam czopki doodbytnicze, które mają pomóc w wysuszeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj wspolczuje ..czopki mi sie kojarza tylko z kupa 😁 ale coz taka natura organizmu skoro mowisz,ze juz wczesniej miewalas te same klopoty ..
a jesli chodzi o libido to popieram...na 10 mam 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska dajesz czopka 😁 😁 A ja wrocilam.Matko,jak zimno..-5 🤪 Pierdziele,nigdzie juz nie wychodze.Maja to juz wiadomo czemu nam sie trzesie...bo w tym samym wieku jestesmy hahaha 😁 😁 A co do libido to od kiedy pare rzeczy z Piotrkiem sobie wyjasnilismy to sie bardzo poprawilo 😁 No,ale w marcu pewnie gwaltownie spadnie...tesciowa przylatuje 😁 😁 😁 A asequrelle musze przez neta zamowic,bo w pl sklepie nie maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
No to ja też stara, bo mi 29 stuknie. Ale tak jak Monia nie czuję, że tyle mam 😁DD Ani duchem ani ciałem. Podobno mam wiek metaboliczny 14 latki :P a duchowy to chyba jeszcze mniej :P
Też bym chciała coś na libido... :/ ale ja nie mogę nic łykać póki karmię 😞
Co do jogi to ja ćwiczę hatha jogę, a astanga to chyba dynamiczna forma hatha jogi. Nie znam się dokładnie. Nad filozofią na razie się nie zastanawiam, ale pewne jest to, że pozytywnie wpływa na organizm. W ogóle warto pogłodzić się przed sesją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...