Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

MonisiaD napisał(a):
Iwona wal sie!!!Ide od was!Dla mnie powinni zalozyc watek odchudzajace sie sloniatko!!Matko,jak ja bym chciala miec taki brzuch jak ty..a wlasciwie to go nie miec,bo u ciebie go nie widac.A ja szpinaku nie lubie.Wrocilam z 3 godzinnego spaceru i ide pomidorowke pojesc


hahaha 🙂
jestem tego samego zdania Monia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są dodatkowo jeszcze tłuszczowe wybrzuszenia na boczkach i "oponka" pod pępkiem 😞
jak będę miała brzuch jak Iwonka to już do Was nie będę zaglądać:P (czyli raczej się nie doczekacie 🤪 🤪:woohoo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandruś - chciałabym wymyślać :P Ale niestety taka okrutna prawda 😞 galareta mi się trzęsie i już... za dużo skóry mam niestety+ nazbierany tłuszczyk...

A Ty dietę rzeczywiście odstaw 😁 heheh buźka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dołączam się do gratulacji!!! A swoją drogą to też bym chciała już drugą dzidzię w brzuszku mieć...
Iwona, a gdzie Ty masz kochana brzuch??? 🤪
Co do mnie to poszłam na jogę i prowadząca stwierdziła, że na taki mróz to nas rozgrzeje... spociłam się jak nigdy... jutro zrobię taką sesję w domu :P ale pochwalę się, że mam coraz silniejsze ręce, bo widzę, że niedługo uda mi się pozycję kija zrobić. No i na rękach też już łatwiej mi stać.
No, ale jak to po jodze, wróciłam strasznie głodna i zjadłam 1/2 parówki, kabanosa, 1/2 krokieta z obiadu, 2 kromki razowego i 1/2 pomidora!!!
Gadałam z moją nauczycielką skąd u mnie taki głód po ćwiczeniach. Ona stwierdziła, że joga reguluje nasze organizmy. U jednych np. spowalnia metabolizm, u innych przyspiesza. Jedni są głodni, inni wręcz przeciwnie... stwierdziła, że może za mało jem w ciągu dnia... muszę się zagłębić trochę bardziej w Iyengara.
A na jutro mam pierogi z mięsem :PPPPP
Gogr Ty nawet nie pisz takich głupot jak wymiotowanie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandroos gratuluję serdecznie 🙂
ja czekam do soboty...niepewny ten miesiąc miałam, więc mam nadzieję że mój apetyt świadczy, iż ciotka przyjedzie...dwie psotnice mi wystarczą 😉 😜
dziewczyny nie lubię Was najpierw każecie brzuch pokazać a potem wyzywacie.... 😜 😁 😁 nie przejmujcie się jedynie brzuch zawsze szybciej wracał mi do normy....niewidziałyście cellulitu na mojej dupie haha 😁 😁 ale tego Wam nie pokaże 😜 😜 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia od małego miałam chyba jakieś zadatki do ćwiczenia jogi....potrafiłam godzinę siedzieć na wersalce na głowie, z nogami w górze.... 😁 😁 ta pozycja mnie najlepiej relaksowała 😁 😁 😁 ale serio to nawet nie mam pojęcia na czym te ćwiczenia polegają i u mnie nigdzie tego nie prowadzą....z drugiej strony zawsze wydawało mi się że są mało energiczne.... więc jak przy nich tracić kalorie??? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
Misia od małego miałam chyba jakieś zadatki do ćwiczenia jogi....potrafiłam godzinę siedzieć na wersalce na głowie, z nogami w górze.... 😁 😁 ta pozycja mnie najlepiej relaksowała 😁 😁 😁 ale serio to nawet nie mam pojęcia na czym te ćwiczenia polegają i u mnie nigdzie tego nie prowadzą....z drugiej strony zawsze wydawało mi się że są mało energiczne.... więc jak przy nich tracić kalorie??? 🤢

Może i są mało energiczne, ale niektóre są męczące. Poza tym joga nie jest po to by schudnąć tylko, żeby wyregulować funkcjonowanie organizmu. W tym również wagi. Nie wiem zresztą aż tak dokładnie. Muszę w końcu usiąść i poczytać więcej, a nie tylko wybiórczo 🙂 Może zamiast Kubusia Puchatka to będę młodemu o jodze czytać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuchy joga jest podobna do pilatesu nawet niektore cwiczenia sie powtarzaja, gimnastykujecie miesnie, rzezbicie figure dzieki temu, waga moze zostac ta sama bo miesnie tez waza. A naprawde te cwiczenia wysmuklaja. Jak nie wiesz jakie cwiczenia wpisz w youtube i zobacz sa niektore banalne dla poczatkujacych ale pocwicz kilka dni po godzinke i zobaczysz od raz poprawe kondycji i poczujesz jak sie cialo usprawnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia wszystkie,ktore dam rade wykonac, Ty napewno wiecej potrafisz bo jednak tluszczyk ogranicza w niektorych sprawach 😁 a lezace i odwrocone najbardziej ,wtedy sie czuje jak cale cialo pracuje 🙂
Czytalam wlasnie o glodowkach jakie sa zalecane 10 dzien po nowiu ksiezyca , moze kiedys sprobuje bo narazie nie wyobrazam sobie calej doby bez plynow.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od 5 na nogach 🥴

Misia co do wymiotów to pisałam, że chciałabym jak mnie napadnie TAKIE OBŻARSTWO PO KTÓRYM JESt MI NIEDOBRZE :p no niestety nie potrafię sobie ulżyć i się zmusić.. za to moje dziecko młodsze potrafi 😮 jak chce mi na złość zrobić to wpycha palce do gardła i rzyga 🤢 🤢 🤢 głupek mały...

idę na kiwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hmmm muszę sobie o tej jodze poczytać 🙂 🙂
brrrrr ale zimno u nas dzisiaj -20 😮 a moje starsze dziecko do szkoły powędrowało....a ma być w piątek jeszcze gorzej....
i jakoś tak wszystkie kości mnie dzisiaj bolą i nic mi się nie chce na razie 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
My od 5 na nogach 🥴

Misia co do wymiotów to pisałam, że chciałabym jak mnie napadnie TAKIE OBŻARSTWO PO KTÓRYM JESt MI NIEDOBRZE :p no niestety nie potrafię sobie ulżyć i się zmusić.. za to moje dziecko młodsze potrafi 😮 jak chce mi na złość zrobić to wpycha palce do gardła i rzyga 🤢 🤢 🤢 głupek mały...

idę na kiwi 🙂

Gogr wymiotowanie po obżarstwie to początek bulimii... chociaż nie tylko wymiotowanie, także środki przeczyszczające, odchudzające, itd...
U nas termometr -17 pokazuje. Byłam z młodym w poniedziałek na spacerze, ale jeszcze tak zimno nie było. Wczoraj już odpuściłam i póki się nie ociepli to chyba z nim nie wyjdę... chociaż na 30 minut można by. Za to w poniedziałek ludzie na mnie jak na kretynkę patrzyli... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIsiunia! Człowieku - ja to dobrze wiem 🙂 Ale wiesz.. jak się tak czujesz ciężko, mdle.. to dla własnej wygody czasem miałabym ochotę jakoś się wszystkiego z żołądka pozbyć :P Ale ponieważ nie umiem to mi nic nie grozi 🤪 🤪

Rano było -27 stopni 🥴 teraz jest jeszcze -23... już mnie wszystkie mięśnie bolą 😞 bo od tego zimna cała spięta chodzę...
A.. i mam dzisiaj usg więc nie obejdzie się bez wychodzenia z domu a zgubiła jedyne rękawiczki 😞 nie pamiętam gdzie schowałam szaliki 😮 zniknęły bo nigdzie ich nie ma.. i nie posiadam czapki!!! zamarznę dzisiaj! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia od 5 na nogach ale całą noc się zrywam bo Matikowi trójki chyba idą.. i tak śpi jakby chciał a nie mógł 😞
zszywam właśnie spodnie.. miałam leciutkie pęknięcie na szwie powyżej kolana i wyszłam rano na ten mróz żeby męża do pracy odwieźć i jak wróciłam do pęknięcie na 3 cm...:/ normalnie chyba materiał się sztywny zrobił i jak wsiadłam do auta i zgięłam kolano to poszło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂 wczoraj już nie dałam rady napisać, więc napiszę dziś, tak więc:
zgadłam! Torbiel! Już kiedyś 2 razy ją miałam 😞 (raz wylądowałam w szpitalu,bo pękła i nie chciała się wchłonąć). Fajnie było być w ciąży i się tym cholerstwem nie martwić. Oprócz tego lekkie zapalenie pochwy(przez wkładkę), no i reasumując dostałam antybiotyk i czopki, no i skierowanie na badania krwi, za tydzień spowrotem do niego. Jak zapalenie będzie nadal albo chociaż się nie polepszy to wyjmujemy wkładkę. Torbiel ponoć mała, bo ma 4x4,5cm.. nie wiem nie znam się.

Iwonko gdzie Ty masz brzuszek? Jak ja bym taki chciała mieeć .. a tak boczki, flaczek, no i ogólnie jakoś tak zamiast maleć to ostatnio urósł brzuch, ale to chyba przez to bardzo rzadkie wizyty w toalecie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogr może wyciągnę na wiosnę mojego do Krk i się spotkamy 😁 bo i tak chcemy kiedyś jechać to można się spotkać.. Ty nie masz daleko i ja w sumie też nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...