Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Nie ma tak nie ma. :P
Żadnych nowych wątków 😁 Ja tu sobie życzę, żebyśmy wszystkie wyglądały jak Iwonka i Diviana 😁
Ajjjjj.... 🙃 🙃 🙃

właśnie skończyłam ćwiczyć 🙂 w ciągu dnia robiłam parę ćwiczeń na boczki i troszkę hula 🙂 i teraz 5 dzień a6w (matko jak mnie to męczy :P ale nie dam się tym razem! 🙂 ) i też 20 min hula-hop 🙂 20 min mało.. ale wypiłam szklankę wody później niż zwykle i złapała mnie kolka 😠


Gocha Ty marudo jedna dwadzieścia razy jesteś ode mnie chudsza a dużo masz do powiedzenia 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Nie ma tak nie ma. :P
Żadnych nowych wątków 😁 Ja tu sobie życzę, żebyśmy wszystkie wyglądały jak Iwonka i Diviana 😁
Ajjjjj.... 🙃 🙃 🙃

właśnie skończyłam ćwiczyć 🙂 w ciągu dnia robiłam parę ćwiczeń na boczki i troszkę hula 🙂 i teraz 5 dzień a6w (matko jak mnie to męczy :P ale nie dam się tym razem! 🙂 ) i też 20 min hula-hop 🙂 20 min mało.. ale wypiłam szklankę wody później niż zwykle i złapała mnie kolka 😠


Gocha Ty marudo jedna dwadzieścia razy jesteś ode mnie chudsza a dużo masz do powiedzenia 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka - ja to mam najwyżej szczuplejsze nogi.. chociaż nie- dłuższe 😜 i dlatego się inaczej prezentują :P

Aaaa... co będzie ze zdj Twojego brzucha dla mnie??? chciałabym go zobaczyć 😜 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Iwonka - ja to mam najwyżej szczuplejsze nogi.. chociaż nie- dłuższe 😜 i dlatego się inaczej prezentują :P

Aaaa... co będzie ze zdj Twojego brzucha dla mnie??? chciałabym go zobaczyć 😜 ☺️ ☺️

uwierz nie chciałabyś go widzieć 😁 😁 chociaż nie- pokażę Ci żebyś przestała żyć złudzeniami i sobie trochę odpuściła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
Iwona napisał(a):
magda123 napisał(a):
a ja w pierwszej ciąży ważyłam 61 a w drugiej 65 😉


ja w drugiej miałam tyle jak zachodziłam hahaha 😁 😁


Oooo!!! To tak jak i ja :P


Ja też tyle, ja też 🙃 🙃
i niestety jeszcze do tej wagi nie wróciłam 😞 ale mocno wierzę, że mi się uda, czy to wystarczy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti napisał(a):
Misia napisał(a):
Iwona napisał(a):
magda123 napisał(a):
a ja w pierwszej ciąży ważyłam 61 a w drugiej 65 😉


ja w drugiej miałam tyle jak zachodziłam hahaha 😁 😁


Oooo!!! To tak jak i ja :P


Ja też tyle, ja też 🙃 🙃
i niestety jeszcze do tej wagi nie wróciłam 😞 ale mocno wierzę, że mi się uda, czy to wystarczy??

Uda się, uda. Mój młody niedługo skończy 11 miesięcy i wyciąga ze mnie tyle mleka, że ja już ważę dużo mniej niż jak zachodziłam w ciążę :PPP najlepszy odsysacz tłuszczu hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti ważna mobilizacja i dasz radę, ja np się obżerałam i ćwiczyłam i nic nie dawało, kiedyś odchudzałam się mocno a nie ćwiczyłam i też dupa, teraz dietka i ćwiczenia i ładnie schodzi tzn ładnie schodziło bo już nie chce.
Ogólnie zaczęłam stosować się do zaleceń dietetyka nie chodzimy głodni, jemy 5 posiłków, dużo owoców i warzyw i wody i naprawdę się da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja póki co diety żadnej nie stosuję, nie jem w ogóle słodyczy, nie pije alko ani żadnych napojów gazowanych i staram się nie jeść po 18 stej. Od 1 stycznia tak robię i muszę powiedzieć, że 1,5 kg mam mniej, więc nie jest źle ale jeszcze muszę zacząć ćwiczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...