Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze apropo deserów:P
to ja mam słabość do ciast 😁 i dzisiaj "zaopiekowałam" się pudełkiem Dr. Oetkera 😁 i zrobiłam kopiec kreta:P chłodzi się teraz w lodówce ale dopadnę go jeszcze dzisiaj! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Misia napisał(a):

Co do ujędrniania to mi już nic nie pomoże, to wiem. Ja mam po prost za dużo skóry wszędzie, bo całe życie byłam gruba, a potem schudłam. Jedynie co to pewnie operacja plastyczna. Jedyny plus to brak rozstępów na brzuchu :P


Misia to zazdroszczę braku rozstępów! Bo ja też mam skórę taką wiszącą, że aż przykro.. tylko, że ja mam z rozstępami 😞
A mężo powiedział, że na operację plastyczną mi nie da:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam kopiec kreta!! 😁

Monia zdrówka 🙂 i zazdroszczę mężowego podejścia! Mój nie dość, że nie przyszedłby wcześniej to jeszcze by poprosił żebym dzieci wzięła żeby mógł spokojnie zjeść:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Diviana napisał(a):
Monisiu przytulam Cię biedactwo

Dzieki kochana:*:* Piotrek ma sie wczesniej z pracy zerwac,to mala sie zajmie,a ja sie poloze,bo ledwo co chodze.I juz kazanie od niego dostalam,ze po co mu obiad robie,jak sie zle czuje...ehhh faceci!


Monika to sie ciesz ,że masz takiego męża 🙂 nic tylko pozazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia zdrówka życzę 🙂 Gogruśka a może masz tyłozgięcie macicy i stąd te bóle? bo mi gin powiedział że to może być przyczyną, zwłaszcza przy stosunku...
u mnie dzisiaj ciekawe menu ...kurczak z rusztu, fornetti i nasze krówki opatowskie 😉 zero ćwiczeń bo prawie cały dzień w samochodzie spędziłam, jutro to samo...może w sobotę na imprezie trochę wyskaczę tych kalorii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo
Moniś tulę Cię mocno :*
U mnie jeden dzień diety za mną 🙂 na obiad była torebka brązowego ryżu z tartym jabłkiem, cynamonem i do tego trochę jogurtu naturalnego.
Teraz właśnie M przyszedł i chce pizzę na obiad mojej roboty... 😞 ehhh on nie wie, że ja się odchudzam, bo by mnie opieprzył... :/ a mi się nawet nie chce robić tej pizzy, bo łeb mi pęka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂A ja dzis juz nieco lepiej sie czuje.Znajoma mi wczoraj szalwie i mocne tabletki p.bolowe przywiozla 🙂Dzieki dziewuszki za troske:*Co do mojego meza,to zle nie trafilam,ale i tak lubie sobie dla zasady ponarzekac 😁 😁 😁Wczoraj wrocil wczesniej,zjedlismy obiad,potem wcisnal mi ksiazke do reki i wygonil na lozko 😁 😁 Po 20 juz spalam 😉A co do diety,to juz koniecznie od poniedzialku sie biore za siebie,bo w weekend i tak napewno sobie pozwole pojesc hihi.Misia powiedz Michalowi,ze nie najelpiej sie czujesz i ze pizze mozesz innym razem zrobic.A jak mu bardzo na niej zalezy,to niech ci pomoze.A tu cos z zupelnie innej beczki 😁 😁

Uwaga gryze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Dobrze Moniś, że już lepiej 🙂 a na męża trafiłaś wyjątkowego 🙂 co ja bym dała, żeby tak sobie poleżeć :P
Pizza będzie w wersji dietetycznej, czyli wszystkie składniki lekkostrawne. Może poza serem, ale sobie dam tylko odrobinkę.
Ja ryby lubię bardzo, ale te co niezdrowe. Nie znoszę ryby pieczonej ani gotowanej. Smażonej też nie jadam. W sumie to tylko śledzie i wędzone :P dla zdrowia śledzia w galarecie kupuję, bo ma mało kalorii. Zresztą ja bym jeszcze wmusiła, ale mój M ma odruch wymiotny jak czuje zapach ryby (za wyjątkiem tuńczyka z puszki). Młodemu też ryb nie daje, bo jakbym gotowała to śmierdzi... czasem mu kupię gotowy obiadek z rybą, ale powiem szczerze, że potem nie mam ochoty go przytulać, bo mu z paszczy rybą wali :O
Wracam powoli do siebie i już drugi dzień na spacerze byłam. Jak się wkręcę to codziennie będę latać z młodym...
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah rybki....ja jak najbardziej losos w piekarniku pieczony i tunczyk tez .....wlasciwie tylko te ryby jjemy i jeszcze do rybki po grecku jakas biala jaka sie trafi..a rybe po grecku kooocham 🙂
i wlasnie sie glodna robie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja a Ty nie mówiłaś, że jestes wegetarianką??? wegetarianie jedzą ryby??? no chyba, że mi się coś pokićkało i to nie Ty :P

ja dzisiaj na obiad zrobiłam placki ziemniaczane bo mój chciał.. miałam nie jeśc ale zrobiłam Kubie i olał więc sama wsunęłam 2 :P w planach miałam teraz robić 3 dzień a6w ale chłopcy rozrabiają więc nie mam jak.. a szkoda bo zdecydowanie wolę w południe się męczyć niż wieczorem...

A no i miałam Wam powiedzieć - od kilku dni biorę ten Asystor.. i nie wiem czy to kwestia tych tabletek czy kiwi ale odkąd je biorę to nie mam problemu z wypróżnianiem się 😁 normalnie aż mi dziwnie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczynki moje drogie 😘 od dzisiaj koniec z myśleniem o odchudzaniu za wszelką cenę, stanęłam dziś na wadze i 🤪 🤪 🤪 cały kilogram mniej 🤪 🤪 powiedzcie jak to możliwe skoro wsuwam ostatnio tyle kalorii....do tego znowu nie mialam czasu ćwiczyć, bo razem z mężem sprowadzaliśmy samochód dostawczy i znów od rana jeździłam...a teraz trzeba wziąść się za sprzątanie, jakiś obiad dzieciom (bo my zjedliśmy po drodze) a potem robie sobie paznokcie na jutrzejszą imprezę 😉
dziwne to wszystko, jak chce schudnąć to wcale mi to nie idzie...a jak jem więcej niż zwykle to chudnę 🤪 oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
GoGr ja wegetarianką nie jestem, ale chyba MajaCh jest 🙂 co do ryb to wegetarianie moim zdaniem ryb nie jedzą, bo to też mięso. Ale jedzą nabiał, jaja, mleko, miód. A weganie nawet tego nie jedzą.


no właśnie pytanie było skierowane do MajaCh. A pytam bo kilka postów niżej wymienia rybki, które lubi:P

MajaCh napisał(a):
ah rybki....ja jak najbardziej losos w piekarniku pieczony i tunczyk tez .....wlasciwie tylko te ryby jjemy i jeszcze do rybki po grecku jakas biala jaka sie trafi..a rybe po grecku kooocham 🙂
i wlasnie sie glodna robie 😜


Bo właśnie moja szwagierka jest wegetarianką i z tego co kojarzę to rybek też nie je...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...