Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja też czasem wieczorami nie jem,bo mi się nie chce.. chyba trzeba nawet bez uczucia głodu zjeść.. choćby pomarańczę, grejfruta czy coś w tym stylu.
Gogruśka właśnie może to pęcherz... mnie od wczoraj też trochę podbrzusze boli 😞 dzisiaj już lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Aneti pestki kiwi robia swoje w jelitkach i jak zjesz na czczo to ulatwi wyproznianie, podobnie dziala cytryna wycisnieta do szklanki wody. Na jednych dziala to na innych kiwi 🙂 a poza tym ten owoc ma najwiecej witamin ze wszystkich i ja polecam go na przeziebienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej nie pisałam, bo się ogarnąć z dietą nie mogłam... ale dziś się wzięłam za siebie. Na początek dnia woda z cytryną, woda z miodem i woda spod śliwek (plus 4 śliwki)... jeszcze myślę nad wodą z octem jabłkowym 30 min przed każdym jedzeniem... a na śniadanie serek naturalny homo z otrębami i płatkami owsianymi... więcej dziś wypiłam niż zjadłam... ale dopiero południe jest, a mi już w brzuchu burczy... 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuszki.. nie ma mnie bo remontujemy kont dla siebie... i jakos nie mamy czasu nawet.. 😞 z moja dieta nici nawpierdalałam sie wczoraj dewolajów u babci na urodzinach wczesniej u tesciowej i mam załamke;/ bo mam kilo wiecej 😞 😞 😞 a i jeszcze swojskich pączków;/
makabra jakaś;/

do tego zab mnie boli i wyc mi sie chce;/

ale od jutra dieta i k koniec bo makabra na lato chce ubrac bikini a nie 😞 😞 😞 😞
eh mam jazde i załamke;/ nie moge odnalesc tej determinacjio co wczesniej 😞 chyba sie rozrycze 😞 🤢 😞 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha OLA dawaj te paczki swojskie i Ty jeszcze sobie zalujesz?!!!!!! boze.......co bym oddala za kilka paczkow mamy..........moje wychodza oblesne 😁 i wcale bym nie zalowala nawet jakby ze 2 kilo poszlo w gore 😁 !!!! mniam mniam páczusie.......
Misia bo Cie na przelot bedzie widac daruj sobie z octem chuda jestes juz. A on Cie nie ujedrni raczej. U nas sie ocet nie sprawdzil i ja i moj maz pilismy i tylko niechec do niego wieksza bo smak ,no jak to ocet jablkowy.. ale na przemiane materii nie dzialal jak opisuja.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miód niby też na przemianę materii działa i ogólnie dobrze na organizm. A co do octu to ja lubię :PPP nawet sam 😁 on niby spalacz tłuszczu :P
Co do ujędrniania to mi już nic nie pomoże, to wiem. Ja mam po prost za dużo skóry wszędzie, bo całe życie byłam gruba, a potem schudłam. Jedynie co to pewnie operacja plastyczna. Jedyny plus to brak rozstępów na brzuchu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Olu już się tak tym nie katuj zdarzają się każdemu załamki, ważne by się podnieść i do przodu


juz od 1 stycznia próbuje rozpoczac od nowa i dupa blada;/



zaczne idzie dobrze i to pizza to ciasto to czipsy i sie wnerwiam bo kiedys mogłam sie oprzec juz tyle zrzuciłam 😞 jeszcze 10 kg i bede najszczesliwsza naswiecie a tu co kurde brak mobilizacji i siły woli 😞 😞 😞


Wam tak ładnie idzie 🙂 też chcem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey dziewczyny.nadrobilam was,ale nie mam sily i humoru nawet za duzo pisac.Bylam wczoraj tego zeba wyrwac no i od wieczora wymiotowalam ostro,do tego glowa mi peka,zoladek boli i czuje sie beznadziejnie 😞 Ola ja tez sie od nowego roku zbieram i zebrac nie moge 😉 😉A obiadek u mnie najbardziej kaloryczny 😁 Schabowe z poledwicy,do tego ziemniaczki,sos smietankowo-pieczarkowy,buraczki z chrzanem a na deser bita smietana z truskawkami i jagodami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe czytam co jecie bo się głodna zrobię:P właśnie zaliczyłam dzień drugi a6w 🙂 i czuję się zajebiście:P jednak po zwykłych brzuszkach aż tak brzucha nie czułam :P heheh tylko czuję tez plecy.. ale jakoś je przyzwyczaję 🙂 zmuszę mojego do masowania:P

Co do Waszej sugestii, że to pęcherz.. to wydaje mi się, że pęcherz boli inaczej.. a poza tym przecież chyba w moczu by coś wyszło gdyby to był pęcherz, nie?

Ola o tej dziewczynce dość głośno jest.. straszna tragedia 😞 ja sobie nawet nie chcę wyobrażać co czują rodzice małej... Oby się znalazła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...