Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej, to Iwona w ońcu pokazała ten swój brzuszek i ja przegapiłam czy nie? 🙂
no a janie jem słodyczy 😁 ale alko się zdarzy wypić, najgorzej w weekend i z obżarstwem również! Weekendy najgorsze są, bo albo my w gości, albo goście do nas.. ech. No i mąż w domu to się siedzi i kombinuje co zjeść. No a ja od 3 dni jem tylko dwa posiłki góra 3 😮po prostu mi się nie chce jeść.. chyba będę wmuszać w siebie jakiś owoc,żeby było 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Anetti ja tez mleczka nie mialam.Stety,niestety,teraz ciesze sie,ze tak wlasnie wyszlo.Dzieki temu moj maz w soboty moze w nocy do kierowniczki wstawac 😁 Tuska cyckow sie nie doczekalismy,brzucha z reszta tez 🤪 Diviana tobie juz nie leci waga,bo juz nie ma z czego.Naprawde swietnie wygladasz.U mnie jak u Tuski najgorsze sa weekendy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa potrzebuje ginekologa dobrego w okolicach Zabrza 😞 bo mój wcześniejszą godzinę niż 23.00 ma dopiero 15lutego. Ewentualnie w czwartek mogę do Chorzowa jechać do niego..może mężowaty mnie zawiezie... no ale ten ból jajników jest okropny..dzwoniłam wczoraj do niego to żebym jak najszybciej się umówiła..no ale sorki ja po 23.00 to już śpię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki - chudzinki 😁
Co do wagi to ja jak zachodziłam w 1 ciążę to miałam 68, w drugą 70.. teraz mam 63 i znów uwierzyłam, że waga może ruszyć 😁
nie wiem.. chyba kwestia tego, że mój mąż zaczął regularnie ćwiczyć więc motywujemy siebie nawzajem 🙂

A co do jedzenia.. ehhh... ja niestety nadal mam napady obżarstwa ☺️ np. wczoraj mój mąż dostał reklamówkę pączków ☺️ ☺️ i na obiad właściwie i na śniadanie po 1 zjadłam ☺️
Ale wybaczam sobie - przynajmniej już nie kupuję sobie czekoladek :P heheh a jak częstują to odmawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska A TO NA PEWNO JAJNIKI???
współczuję bo po Kubusiu też miałam torbiele - mało przyjemne uczucie 😞
a potem też mnie bolało tak jak na torbiele a okazało się, że wszystko jest gites 😮 bo biorę tabletki anty, którymi leczy się torbiele właśnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no albo ja oprócz tabletek anty czy plastrów(których okazało się,że nie mogę stosować,bo albo mdłości, albo swędzenie) miałam jeszcze czopki wysuszające.. ja torbiele miałam 2 razy..za 1razem jeden pękł i wylądowałam w szpitalu z okropnym bólem..myśleliśmy,że wyrostek,a okazało się,że torbiel pękła i na drugim jajniku jeszcze jedna była..
no a za drugim razem..znów problem z miesiączką, poszłam do gina i co? Torbiel! Wtedy dowiedziałam się,że będzie problem z zajściem w ciążę, bo torbiele raczej będą powracać...no i wtedy przestaliśmy się zabezpieczać i stwierdziliśmy,ze będzie to będzie 🙂 no i po 1,5roku dowiedziałam się,że w ciąży jestem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Tusia biegnij do gina nawet o 23... bo jeśli tak Ci się już działo to chyba nie bardzo jest co gdybać..

A i chciałam Wam powiedzieć, że kocham brzuch Iwony!!! ☺️ i jeszcze laluna się nie powstrzymała i pokazała cycki 😠 😠 😠
Wydrukuję zdjęcie i powieszę na lodówce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a ja zdjęcia nie dostałam 🙂 chyba wyślę Ci Iwona na priv maila i mi również wyślesz 😁 co? 😁
no o 10. zadzwoni do mnie mój to zapytam czy w czwartek mnie zawiezie do Chorzowa..jak nie to dziś zadzwonię do gina szwagierki i pójdę dzisiaj do niego. Głupio iść do innego,ale cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i się zmobilizowałam i poćwiczyłam od rana, włączyłam sobie ćwiczenia na YouTube jakieś cardio i się nieźle zmęczyłam, aż cała mokra byłam, muszę tak choć ze trzy razy w tygodniu wprowadzić w życie, zobaczymy czy się uda 🙂
tuska8 ten czy inny gin, ważne żeby pomógł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneti chwila i 3 razy w tyg będzie Ci mało 😁
wysiłek fizyczny pomimo, że strasznie trudno się do niego zmobilizować niesamowicie humor poprawia i daję energetycznego kopa 😁
Ja właśnie poprasowałam i też się zabieram za jakieś ćwiczenie 🙂 ale teraz tylko krótkie cardio na rozgrzewkę i kilka ćwiczeń na boczki 🙂 potem sprzątanie a a6w i hula zostawiam na wieczór! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jem mnniej i to też źle..
najgorsze jest to,że myślę jeszcze nad tym czy w ciąży nie jestem ... kurde!
Mam niby wkładkę, ale znowu mnie opryszczyło i to nie przez okres,bo już tak z miesiąc mam czoło w pryszczach! 😮 okres powinnam dostać najpóźniej jutro,a jakoś się nie zapowiada..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dzisiaj strasznie dietetyczny obiad 😜
makaron z sosem grzybowo-serowo-śmietanowym ... hahaha 🙂
no z tym,że ja nie mam jakiejś tam diety jedynie co to nie jem słodyczy,chipsów itp., no i njważniejsze jem mniejsze porcje 🙂
wodę próbuję pić, no iherbatę piję bio active grejfrutową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...