Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

my to spłacimy 3 dni po 18-tce Alana mieszkanie 🤨 jeszcze nam 17lat zostało.. a zadłużył się A. na 20lat, kupił mieszkanie rok przed naszym ślubem..w marcu 2009, a my ślub braliśmy w październiku 2010.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wspolczuje sytuacji.....tesciowa wstretna baba przewaznie jest to prawda 😁 ale rozumiem skoro nie stac Was na wlasne to chcesz najmniej bolesnie, lipa,ze juz zaczeliscie robic moze jeszcze jej sie odwidzi co powiedziala...w sumie lepiej teraz niz jak byscie np.konczyli remonty..
U mnie tyz makaron z takimi pierdolami szpinak z wczoraj troche zostal i do tego takie tam ale pyszne bylo nawet mala poskubala ode mnie.. 🙂 mam okres i czuje sie ble 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Ola88 współczuję teściowej i też jestem zdania, że najlepiej jak najdalej 🙂
A ja dziś od rana poćwiczyłam, chodzi za mną słodkie jak nie wiem co, styczeń mi się udało przetrwać, ale luty to dzień w dzień myślę o słodkim, no cóż na razie myślę, ale pewnie "pęknę" niedługo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola pokombinujcie co się da i nawet jak teściowa zdanie zmieni nie róbcie tego!!!!
Nie ma nic gorszego niż wspólne mieszkanie z teściową...:/

Co do mnie... to niestety nie krzywe lustro i nie pierdole.. jestem mutantem. Wszędzie za duża.. szeroka w barach, sadło się wszędzie trzęsie, ruszam się jak słoń w skłądzie porcelany.. heh.. gdzie tu mówić o jakiejś kobiecości, gracji? 😠

MajaCh joga spoko.. tylko, że musiałabym pójść na jakieś zajęcia a u nas nic nie ma. w domu sama nic nie zrobię...

Kurwa.. mam doła.. i jeszcze coraz bardziej się przekonuję, że to rzeczywiście nerki czuję a nie plecy i jajniki:/ kurwa, kurwa!

Na obiad dzisiaj pomidorowa z makaronem (nie jem bo ostatnio nie mam na zupy ochoty..) A na drugie zrobiłam ryż z potrawką z kurczaka tak na lekko ostro. Uwielbiam więc chociaż humor sobie poprawię. Siorka była na herbacie więc wszamałam przy okazji masę ciasteczek maślanych. 😠 😠 😠
zły dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to już wiem skąd moja ochota na słodkie...
Bo te moje nieszczęsne nerki one tak nie bolą mocno tylko takie mam wrażenie jakby mi "mrowiły" coś w nie łąskotało.. i od tego cholernego uczucia mnie tak nosi.. bo zauważyłam, że im bardziej to odczuwam tym bardziej chodzę i szukam słodkiego 😠
A dzisiaj to już przechodzę sama siebie.. :/ Ale ocipieć idzie takie wkurzające uczucie więc sobie dogadzam 🥴

Macie dziewczyny sposób dobry na opryszczkę i zajady w kącikach ust? Bo wygląda na to, że się przemęczyłam albo ciul wie co bo wychodzi mi jednocześnie jedno i drugie.. Opryszczka po raz 3 w zyciu i po raz pierwszy zajady.. więc nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr na zajady najlepsza wit.B najlepiej complex i smaruj wazeliną a na opryszczkę mi najszybciej pomaga Hascovir 🙂 a najlepiej poproś o receptę na Heviran tablety i zrób sobie kurację

ii nie przejmuj się ja dziś też miałam napad na słodkie a uwierz mi przy mnie jesteś mega szczupła
a ja jak wieloryb już nie mogę patrzeć na siebie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek.. szczupła ale taka niezgrabna, niekształtna przy tym 😞
hascovir sobie kupiłam 🙂 wit b dokupię bo kurna już mnie boli nawet jak mówię :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti szukałam przepisu w necie. JA tak zawsze coś sobie wymyśle, potem szukam w necie czy jest przepis na coś takiego i robię. Znalazłam kilka, ale zupkę zrobiłam z tego oto przepisu http://www.garnek.pl/tina03/13357339/zupa-czosnkowa
Ja dziś znów wtrąbiłam czekoladę i dużo ciastek. Zima mnie dopadła, bo mam ochotę na słodkie i tłuste. W dodatku ruszać mi się nie chce. I zła jestem, bo zajęcia z jogi odwołali i niewiadomo czy w ogóle jeszcze będą 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napewno nie jest tak zle,jak dzis sie widzisz.Ja tez mam czasem takie dni,ze bym najchetniej wszystkie lustra wyrzucila.I tez sie garbie 😁 A dzis zrobilam obiad smieciowy 😉Jula ma temperature,wiec nie wychodzilam z domu,a w lodowce echo 😁 Wlasnie Piotrek na zakupy pojechal 😉 Ale powiem wam,ze dobre to wyszlo,tylko pewnie ma z milion kalorii.Ale co tam,w koncu dzis urodziny mezulka haha 😁 Kazdy pretekst dobry,zeby zjesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jak zrobię sohie jeden dzień przerwy w a6w to będzie duże oszustwo?
Nie wytrzymuję.. bolą mnie plecy i te kłócia w podbrzuszu.. czyli normalnie znów bym myślała, że jajniki i kręgosłup... a tak wiem, że to nerki:/ szlag trafi!
już więcej nie powiem, że nie wiem jak nerki bolą 😞 nie dam rady siedzieć, chodzić, schylać się.. ocipieję zaraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i zacznij się oszczędzać kochana bo chyba przesadzasz z ćwiczeniami 🤨 za to pij piwo ile tylko możesz 😉
i spójrz na siebie z innej strony, każdy ma kompleksy a trzeba jakoś z tym żyć :dry :nie wygląd jest najważniejszy, a już na pewno nie za cenę zdrowia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwko dobry pomysł - z oszczędzaniem się może być ciężko 🙂 dzisiaj nie dam rady więc odmawiam sobie ćwiczeń 😞
Nie wolno czekolady??? 😮 a to czemu? chociaż zawsze to będzie bardziej motywujące żeby nie wpierdzielać słodyczy na potęgę 🙂 bo ja głównie czekoladę 😁
ostrego to wiem, że nie.. i się oszczędzam w tej kwestii ogólnie. Dzisiaj tę potrawkę zrobiłam na ostro ale tak delikatnie 🙂 Nie tak żeby wypaliło tylko żeby trochę było czuć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ciężko na siebie spojrzeć z innej strony.. Ja zakompleksiona od lat jestem. Właściwie od zawsze... 1 wzrost - zawsze byłam wyższa od wszystkich więc czułam się mniej pewna siebie.. 2 - same chude piękne siostry.. a ja:/ hmmm... zawsze wszyscy dawali mi do zrozumienia, że powiedzmy wypadam gorzej...
a dzisiaj mi to zostało, nie czuję się ze sobą dobrze i pewnie nigdy się dobrze czuła nie będę...
do tego jeszcze jestem po takich przejściach, że zwyczajnie jeśli czułabym się atrakcyjna sama ze sobą to może bardziej by mi zwisało to co było.. albo nie bałabym się tak, że nastąpi w końcu powtórka z rozrywki:/
nie dogodzi.. Ale ok. koniec z czekoladą dla dobra nerek. I chyba nie będę czekać na wizytę u gin z tymi wynikami bo w sumie pewnie i tak mi każe iść do internisty po skierowanie.. tylko pójdę wcześniej.. no chyba, że mi przejdzie ból to poczekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogrucha mi mama kiedys dala taki krem na opryszczke i zajady w malym opakowaniu rozowymi i to podobno pomaga ,a nazywa sie wlasnie "krem na opryszczke i zajady " heheheh ale nie mialam juz dluugo kiedys czesto miewalam na ustach ale juz od daaawna nic.
Ja sie podle czuje bo boli mnie brzuszek, rano pocwiczylam duzo bo myslalam,ze trzeba rozruszac blacy kregoslup,a to bolal na okres....i lajtowo jadam itd,a tu máz wiedzac ,ze dietuje przywiozl mi cheescakea takiego jakiego uwielbiam i wszamalam troche zapilam winem polwytrawnym i pozarlam jeszcze kiwi. Jeszcze zjem grejfruta na noc bo lubie.
Gogr glupotki piszesz, napewno nie wygladasz tak jak piszesz glupoolu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...