Skocz do zawartości

JAK WAM ROŚNIE BRZUSZEK | Forum o ciąży

SYLWIA24

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 374
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

• 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Wreszcie ktos sie ujawnił na tym forum 🙂) ja narazie nie mam za barzo widocznego brzuszka a to juz 14 tydzień. jak narazie od poczatku ciazy schudłam 1 kg a na plus nic sie nie rusza. pewnie dopiero zaczne tyć 🙂) jak tam u was samopoczucie? mi na szczescie wstepnie przeszly mdlości bo wczesniej mialam koszmarne. ale nie wiem czemu wstret to pizzy i chipsów utrzymuje sie caly czas - a wczesniej tak je uwielbiałam -zemsta hehehe. pozdrawam Was.

• Mamusia
U mnie też widać, że będę mamusią 🙂 haha szczerze mówiąc to mój brzuch odpowiada wielkością tak 18/19 tc. wnioskuję to po tym, że taką samą wielkość ma dużo innych użytkowniczek właśnie w 18/19 tc. Ciekawa jestem jak w takim razie będzie mój brzucho wyglądał później...
Zdjęcie profilowe było robione w 9 tygodniu, a brzuch już było widać... teraz jest bardziej okrąglutki 😁 🙃 😁 🙃

• Mamusia
Tak 😁 ale wydaje mi się, że lekarz coś pokićkał, że tak powiem... chociaż to mało prawdopodobne 🙃 no nie wiem, 20 mam wizytę wiec zobaczymy czy przypadkiem gdzieś się drugie Maleństwo nie schowało haha hmmm to też mało prawdopodobne ;] ale z jakiejś przyczyny ten brzuchol musi mi tak szybko rosnąć 😆

• Mamusia
Nequitia napisał(a):
U mnie też widać, że będę mamusią 🙂 haha szczerze mówiąc to mój brzuch odpowiada wielkością tak 18/19 tc. wnioskuję to po tym, że taką samą wielkość ma dużo innych użytkowniczek właśnie w 18/19 tc. Ciekawa jestem jak w takim razie będzie mój brzucho wyglądał później...
Zdjęcie profilowe było robione w 9 tygodniu, a brzuch już było widać... teraz jest bardziej okrąglutki 😁 🙃 😁 🙃

Nequitia NIE MASZ SIE CZYM MARTWIĆ...MOJ BRZUSZEK TEZ TAK SZYBKO RÓSŁ...JESTEM TERAZ W 25TYGODNIU A WIĘKSZOŚĆ OSÓB MOGŁABY POMYŚLEĆ ŻE TO JUŻ SAMA KOŃCÓWKA...KWESTIA ORGANIZMU KOBIETY...JA MAM BARDZO WĄSKIE BIODRA I CIĄŻA NIE MIAŁA SIE GDZIE SCHOWAĆ WIĘC ODRAZU BYŁA WIDOCZNA...W 12TYGODNIU MÓJ BRZUSZEK WYGLĄDAŁ JAK W 6MC A TERAZ WYGLĄDA JAK W 8MC...NIEKTÓRE Z NAS TAK PO PROSTU MAJA... 😜

• Mamusia
capslocc no właśnie ty masz wąskie biodra a ja mam biodra i pupe jak JLo :P dlatego dziwił mnie brzucho, ale oczywiście nie narzekam bo już go kocham 😆 jest okrągły jak piłeczka i milutki 😁

gosiaa21 też chciałabym zimowy płaszczyk 😁 niestety poszedł już w odstawkę 🙃 a jego miejsce zajęła obszerna kurteczka 😉

• Mamusia
Nie wykluczam takiej możliwości 😆 w sumie mało prawdopodobne żebym bliźniaki miała bo ani u mnie w rodzinie, ani w rodzinie mojego Ukochanego nie "przytrafiały" się bliźniaki, ale kto wie hihi... może coś się wyjaśni na wizycie lekarskiej 20 😉