Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

nie no to ja alkohol pijałam i nawet teraz mi się już zdarzyło piwko wypić ;-) no a papierochy już dwa zapaliłam..wczoraj i tydzień tmu jak kledzy Artura byli oglądać MMA, bo ja właśnie dwa piwka wypiłam i ciągnęło, więc kumpela dała mi jedną:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doberek 🙂

Ja też dziewczynki kocham swój dom, spokój, ciszę i nie przepadam teraz za głośnymi imprezami. Jak już coś to lubię posiedzieć ze znajomymi w domku, albo przy grillu. Zdecydowanie zrobiłam się teraz domatorem a naprawdę nie zawsze tak było. Co do picia to mi wystarczy lampka wina albo piwko do kiełbaski a papierosów nie pale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*
po długiej nieobecności :P

Tuska ja paliłam przed ciążą i zdarzyło mi się po porodzie palić i to ciut sporo tyle że kryłam sie przed mężem 😁 i raz mnie przyczaił dostałam zjebke :P i mi sie odechciało serio 🙂 od tamtej pory nawet mnie nie ciągnie 😜 z reszta szkoda mi kasy (fajki tyle kosztują) więc wole kupić młodej coś niż puscić to z dymem :P (a dodam że mój Adam pali) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂

Ale tu u nas znowu cichutko 😞 Ja ostatnio się nie odzywałam bo przyjechała do mnie kuzynka na parę dni i nawet nie było kiedy wejść na neta. A jak wam minął weekend.
Znowu muszę się wybrać na zakupy bo Pawełek ma za mało bodziaków z krótkim rękawem no i 62 jest już na niego za małe więc muszę kupić rozm. 68 i może coś na zapas z 74. Ale nie wiem czy nie poczekać do dnia dziecka bo pewnie coś dostanie 🙂
Zmieniłam też trochę kolor włosów i już nie jestem blondynką 😉 Zobaczymy na jak długo 😜
A co tam u was mamusie i brzdące ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
a nawet nie wiedziałam 😜 😜

paliła któraś z Was przed ciążą? a jak tak to wróciłyście? bo mnie strasznie ciągnie i boję się, że zacznę palić na nowo.. na razie się powstrzymuję, bo karmię piersią, ale tylko do wizyty u gina, bo wezmę tabsy na zatrzymanie laktacji.. jutro dzwonię się umówić na wizytę..bo i tak muszę iść na kontrolę wkładki


TUSKA czemu niechcesz juz karmic swojego Alanka ?? skoro masz jeszce pokarm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂

Kasiu u nas wszytsko ok
Wojtus raczkuje na calego 😉 wspiona sie gdzie popadnie
Ja niestety od lutego jestem w pracy
i czasu na wsyztsko baaaaaaaaaardzo malo

jak tam nasze planowane spotkanko wciaz aktualne??

czy wy mamusie wybieracie sie do pracy czy zostajecie na wywawczym ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja będę karmić do wyjazdu, do Niemiec..wracamy stamtąd i przestaję.. Boję się, że jak będę chciała się wykąpać nad wodą to jak wyjdę z wody to mi piersi zawieje i będzie problem.. a ja nigdzie teraz nie mogę się ruszyć bez małego, bo jak jadł cyca i butli tak teraz butelki się nie chwyci..zaraz odruch wymiotny 😞 😞
dzisiaj byliśmy w tym ośrodku rehabilitacyjnym, okazało się, że musimy pierw mieć wizytę u ich lekarza i ona nam ustali ile tych rehabilitavji mamy mieć 🤢 🤢 no ale na szczęście rehabilitantka bardzo miła i obejrzała małego, no i pokazała kilka ćwiczeń jakie mamy wykonywać w domu, a jutro na 13.00 mamy wizytę u lekarki..ich lekarka dopiero będzie pod koniec czerwca, no i jest jakaś w zastępstwie, ale postanowiliśmy do niej pójść, bo to będzie szybciej niż jakbyśmy mieli iść do neurologa zmieniać skierowanie na to aby pisało ile ma być tych spotkań rehabilitacyjnych..
Troszkę się załamałam, bo okazało się, że przez to napięcie troszkę mały ma zaburzony rozwój, bo pownien już wyciągać rączki do góry, łapać jedna w drugą, łapać zabawkę, a tu nic..jedynie jak mu się włoży do rączki zabawkę to chwilkę ją trzyma. .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika muszę najpierw jakieś zrobić 🙂
A co do pracy to planowo chcę od 1 września wrócić ale to wszystko zależy od tego, czy Pawełka przyjmą do żłobka.
A na spotkanko w końcu jakieś się musimy umówić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moimi facetami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...