Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja nie wiem Śląsk jest taki duży a my tylko dwie :P

A wogóle wiesz że moja corcia chodzi z Wojtusiem od Justi z forum fo przedszkola i do tej samej grupy 🙂 najlepsze ze kojarzyłam nazwisko bo mam ją ns fb ale z twarzy wogóle dopiero napisała do mnie wiadomość że to ona hehe... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe 🙂 fajnie!
Ja jej na fb nie mam...ogolnie to mam tylko Ciebie,Monike i Kasie 😉. I co? Kasia drugie już ma,a my wszystkie 3 w ciąży 😉 ... Monia córcie ma mieć,wiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo..współczuję.

Zostały mi dwa miesiące,a ja troch€ w kropce jestem z wszystkim 😉 . Na szczescie ciuszki mam po Alanie,jak i Zuzce 😉. Choć na pewno coś nowego kupię 😉. Wozek,lozeczko,fotelik mam.. jedynie co to musze te wszystkie wkladki,podklady,pampersy,kosmetyki kupic,jakas koszule nowa..ogolnie juz odczuwam stres :P kupimy szafe do pokoju dzieciakow to przywioze ciuszki od rodzicow i zaczne porzadkowac wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam problem bo nie mam nic... 🤪 żyjąc z Adamem i późniejszych przejściach z nim nie chciałam mieć dzieci wogóle... więc pozbyłam się wszystkiego... prócz łóżeczka drewnianego bo jest antyczne i i ma ponad 40 lat... 😉 mama ciotka siostra ja i Zuzia się w nim chowały 😉 a tak to wózek łóżeczka turystyczne wszystkie ciuszki wanienki itp. wszystko poszło do koleżanek :P teraz do niektórych napisze a wózek poszedł do szwagierki Adama więc muszę napisać na pewno mam nadzieje że jest jeszcze do użytku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja mam wszystkie te kosztowniejsze rzeczy..ubran tez sporo mam. 😉
No ale widzę,że już z Adamem wszystko załatwione 😉 - rozwiedziona i układasz sobie wszystko na nowo 😉 . Tak trzymać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak już mam to z głowy 😉

Ciąża była nieplanowana i za szybko ale mam nadzieję ze nas to nie poróżni... Wojtek jest bardzo odpowiedzialny więc myślę że będzie dobrze... 🙂 choć przyznam że przeplakalam kilka nocy... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,ja przez mojego jak się pokłócimy to też płaczę po nocach,ale ja tak odreagowuje 🤢
My planowaliśmy i dopiero po roku i 3 miesiącach,jak wyjęłam wkładkę zaciążyłam. No ale to już chyba taka moja uroda..no ale tak jak kiedys gin mi powiedziak..u mnie problem przez torbiele może być..przez to,że często się pojawiają..no i był. Teraz juz wiecej dzieci nie planuje 😉. My tez tak chcielismy drugie,bo lepiej finansowo bylo..pozniej gorzej i a moze nie teraz..i tak w kolko . No i bedzie za 2mce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach,to zle zrozumialam 😉.

Ja to z Alanem plakalam,bo slub ustalony na rok pozniej..a wiedzialam,ze tata bedzie chcoal przelozyc..no i tal sie stalo,ale teraz mu w sumie nie mam tego za zle,bo nie wyobrazam sobie slubu-wesela z 5miesiecznym Alanem,jeszcze na cycu! No a teraz plakalam,bo do konca nie wiedzialam czy sie cieszyc,czy stresowac tym wszystkim 😉 .
Ogolnie nie ma co plakac teraz..juz po fakcie 😉 . Teraz tylko trzeba się cieszyć tym czasem 😉 choc ja to już bym chciala,zeby ten czas szy bciej lecial,bo coraz gorzej spac i wgl 😉

Zaczynam się też stresowac Alanem,bo prawie 3lata,a naprawdę strasznie mało mówi..chiński w przewadze i strasznie nerwowy jest..tylko cos powiedz,ze nie wolno,ze zaraz..nie rob tak - to nerw i z lapami startuje..zaden rodzaj kary praqie wgl nie skutkuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musi ten etap przejść Zuzia też tak miała tylko konsekwencja w karach choćby płakał skakał szarpał do swojego pokoju jak się uspokoisz możesz przyjść jak się nie uspokoi spowrotem do pokoju i aż do skutku... Też jak cie testuje mówisz zostaw a on dalej to liczysz do 3 i mówisz że zabiersesz mu jego zabawkę jak się poprawi to mu oddasz... Różne są sposoby tylko jeśli raz tak robisz a drugi raz olewasz to on nie będzie słuchał bo skąd ma wiedzieć czy nie zartujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj..wczoraj myslalam,ze go rozniose..rozwalil mi po podlodze w pokoju i przedpokoju ciastoline podrobiona..nakrzyczalam,ze ma posprzatac,a On sobie stal z rekami w kieszeniach i sie na mnie darl..placzac..poszedl do kata,ja zebralam i wzielam mu to,ale z lapami tez wyskoczyl na mnie..cwicze z Nim mowienie i widze,ze on po prostu specjalnie nie mowi ... 😞 glupio sie usmiechnie i tyle..ciezkie zycie z tym dzieckiem 😜 charakterek tatusiowy! I niektore slowa mowi od tylu np.kot mowi tiok ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no moj to ma problem z gadką niestety przez co wydaje mi sie taki glupiutki..jak na 3latka! Gadke to chyba ma po tatusiu..wszyscy zaczeli go rozumiec jak mial 4lata!! No i do logopedy chodzil. Ja mam nadzieje,ze szybciej zacznie mowic po naszemu,bo juz mnie to domyslanie sie badz tlumaczenie innym jak rozumiem drazni.. choc z dnia na dzien wydaje mi sie,ze lepiej jest..tylko,ze on nie chce gadac za bardzo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno zacznie 😉 kiedyś musi 🙂 a jak ma to po tatusiu a tatuś teraz mówi dobrze to nie martw się 🙂
moja Zuza ma problem z "r" ale koleżanka mi mówiła że może przez powiększone migdały ma z tym problem bo z niczym innym nie ma problemu (Zuzia w sierpniu będzie miała usuwany 3 migdał a zmniejszane dwa) jej syn też miał zabieg i po dwóch miesiącach mówił już wyraźnie "r"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym poznalas,ze ma 3migdal? Ja sie zastanawiam,bo Alan chrapie i z buzi mu brzydko pachnie,a ponoc tak przy 3migdale moze byc.. no Alan to slicznie mowi "r" w wyrazie gra 😉 . Bo tak to raczej zamiast "r" mówi "j"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...