Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Fajnie jakby chłopak był 😉 . Parka ;D tzn. Ja zawsze chciałam parkę 😉 ja to juz mam dwa zdjecia tego co miedzy nozkami jest,wiec pewnosc mam 😉 . Będzie mała Lila 😁 (chyba!)

Moja Kruszyna na ostatniej wizycie ważyła 1351g 😉 . W pn dowiem się ile teraz waży!
No a Ty jak się wybierasz do Gliwic na te 3d to tam Ci może powiedzą na pewno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadę z koleżanką a nóż się uda nam :P hehe ja też liczyłam na parkę u nas sam babiniec więc jakiś siusiak by się przydał 🙂 moja babcia dwie córy, moja mama dwie córy, jej siostra dwie córy, ja córe Wojtek córe jego brat córe... jakiś facet do cholery no 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
imiona ja miałam ale Wojtkowi się nie podobają :P mnie nie podoba się jego imię więc jeszcze myślimy :P hehe musimy dojść do kompromisu... 😉 ja chciałam Dominik, Mateusz, Bartosz on chciał Marcel :P ale teraz dochodzą jeszcze Michał, Paweł hehe ale mamy czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNo u nas problem z imieniem konkretny..mnie i Arturowi podoba się Emilia,ale Jego kuzynka-ASIA! Ma córkę Emilkę. Wzielismy ksiege imion i wypisywalismy,pozniej skreslalismy...masakra jakas..naprawde mialam duzo imion,ale jemu nic sie nie podobalo..a mnie zas jego.. On chcial Lilia,gdzie ja powiedzialam,ze mowy nie ma!!! Miala byc Kornelia..ale ze jemu chodzilo o Lilę,Lili..wiec powiedzialam,ze ewentualnie moze byc Liliana,a nie Lilia 😉 . Po czym Arturowi przestalo pasowac,ale ze nie umiemy znalezc nic innego,wiec bedzie Liliana -Lila 😉 . Nawet Alan jak pytamy z A.jak damy na imie siostrze to mowi "Lija" 😁 inni dowiedza sie dopiero,jak sie urodzi 😉 nie mowimy,bo nie bedziemy wysluchiwac pozniej "madrych" rad! U nas syn mial byc Szymon 😉 - chyba 😜 ale syna nie bedzie,to i Szymusia nie bedzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cicho sza wszędzie... 🤨 Hehe z moich czerwcowek już 4 bobasek będzie jeden na świecie drugi na marzec potem ja na sierpień i teraz koleżanka się dowiedziała że na październik 🙂 haha

A jeszcze dziś przyjaciółka ze szkocji podejrzewa ma jutro test robić :P babyboom 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to na marcowkach juz 7.na swiecie dzieciaczkow,no i 3 w ciazy 😉 . U nas bylo tak marzec 2013,sierpien 2013,kolejna na pazdziernik miala ale we wrzesniu urodzila,dwie w grudniu,jedna miala na luty,ale 23.01 urodzila..teraz ja na kwiecien,pozniej na lipiec i kolejna na wrzesien 😉 takze faktycznie babyboom 😉 . No i Monika na maj 😉 dwie kumpele z technikum tez w ciazy..za duzo czasu ludzie na amory chyba maja 😉 .

U nas to Artur sobie córcie spłodził w urodziny 😁 - śmieje się,bo on syna chciał..to mu mówię,że pretensje to tylko do siebie może mieć 😉 . Bo od chłopa zależy jaka płeć 😉. I tak bedzie oczkiem w glowie tatusia..ja to wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zawsze chcieliśmy parkę,ale jak urodził się Alan to Artur stwierdził,że jest taki fajny,że chce mieć dwóch synów! 😉 no i z drugiej strony mówi,że dziewczynki to róż,sukieneczki,pierdołeczki..to mu tlumacze,ze sa super ubranla teraz dla dziewczynek w innych kolorach 😉 . Ten narzekajacy na sukieneczki,a sam jak bylismy w h&m to mi mowi patrz jaka ladna sukienka! Ale to duze same .. moze Zuzi wiezmiemy? 😜 niby za babą się nie zadąży,ale z chłopami to jeszcze gorzej 😉 .

A co to za "dlaczego ja?",itp.u was się odgrywa? Odnosze sie do statusu na fb 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a daj mi spokój... już mam go serdecznie dość wywalił mi dziś taką wiadomość \"gratuluje ciazy ciesze sie ze jestes w ciazy ale czy ty jestes z wojtusiem na tyle trzepnieta ze majac tak zajebistycz znajomych prawnikow wam niepowiedzieli ze 300dni po rozwodzie jesli urodzi sie dziecko to jest moje? a ja na dzieciaka nie mam zamiaru placic......idzcie do jakiegos prawnika i martwcie sie wy jak to teraz odkrecic\"

słucha jakiś durnych znajomych którzy gówno wiedzą o prawie i tylko ludzi denerwuje... jest coś takiego w prawie ale dla kobiet których ojcowie nie chcą się przyznać do ojcostwa albo jak ja bym go chciała udupić czy coś takiego debil nie wiem czy wie o czym takim jak test na ojcostwo i na sprawie bo na pewno by była to by wyszło że nie jest ojcem!!! A po za tym Wojtek nie ma zamiaru wyrzec się dziecka i uznaje ojcostwo jak najbardziej i nazwisko jego też bedzie mialo... już po prostu nie wytrzymałam wygarnęłam mu i na koniec powiedziałam żeby się odpierd**ł od mojego życia raz na zawsze i zajoł się swoim... 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nienormalny człowiek!! Przeciez Ty w ogole nie masz zamiaru go ganiac o kase na to dziecko,bo wiesz,ze nie jest Jego..!!! No i raczej zrozumiale,ze jak wzielas z nim rozwod to nie chcesz miec z nim nic wspolnego,oczywiscie na tyle,na ile się da..
Boze co za tepy chlop!!! No i dopiero tacy sluchaja wszystkich na okolo,bo sami gowno wiedza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty z Nim dziewczyno robiła?! Masakra jakaś!

Mój Artur to chyba nigdy za bardzo za Nim nie przepadał..no niby kumple ze szkoły,ale jakoś bez szału..zresztą kontaktu od czasu skonczenoa szkoly ze soba nie mieli .. ale stwierdził,że jak tylko mu się zaproponowało jakieś picie,to nigdy nie odmówił,odkąd Go zna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie cała prawda o nim... Jak go poznałam bylam w technikum nie w głowie ki były dzieci mąż itp. Wtedy była zabawa a Adam to najlepszy kompan do picia... Jak wpadliśmy zrozumiałe było że teraz obowiązki są priorytetem... Ale szybko się okazało że nie dla niego mój ojciec naciskał na ślub ja nie bardzo umiałam się wtym wszystkim odnaleźć bo mieliśmy mieszkać u mnie i potem już tylko dla dziecka starałam się jakoś to sklepac ale się nie dało... Za chu*a... I tak to się skończyło a on myślał że nie odejdę i tylko go biorę po chu* ale się mylił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach,no ja nie powiem też myśleliśmy o piciu,zabawach i wgl..jakby nie bylo uroki mlodosci! No,ale jak juz jest dziecko to trzeba co nieco zmienic! Nie powiem..moj jak juz sie spotka ze znajomymi to zaszaleje alkoholowo i nie umie sie rozstac,ale my teraz spotykamy sie bardzo rzadko z kumplami..bo my mamy dziecko-oni nie! - no i tak zostalismy zrzuceni przez nich na drugi plan..chyba trzeba sobie znalezc znajomych z dziecmi... kurde,a poza tym ile mozna imprezowac tylko?? Przeciez te nasze chlopy,tzn.twoj ex maja po 30lat w tym roku!!! Czas zastopowac.. moj niestety jak popije to pozniej sie umawia z kompanami na cos,co nie ma jak zrobic,bo mamy dziecko i mnie to wk*rwia i zazwyczajest awantura pozniej..no a jak wytrzezwieje to oczywiscie wie,ze nie ma mowy na takie cos,choc pierw musi byc awantura..
No ale tak jak pisze .. On bardzo,bardzo rzadko pija..jest odpowiedzialnym facetem 😉 . Choc i ja czesto na niego narzekam,a wiem,ze tak naprawde nie mam na co 😉 .
No moze czasem moglby bardziej swoje uczucia okazywac,tzn.wgl je okazywac..ale on nie umie..i z czasem sie przyzwyczailam do tego,no i sama przestalam tak czesto.okazywac mu ze jest wazny,itp.

Ech,to sie rozpisalam 😉 . Wgl nie wiem czy z sensem napisalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem od niego młodsza o 6 lat a uważam się za odpowiedzialna... Na prawdę mam już go za sobą i jego chore akcje nie chce już o tym pisać... Teraz mam faceta normalnego odpowiedzialnego i jak każdy ma wady i zalety ale jest wspaniały i dba o wszystkich a nie tylko o siebie... I czubek własnego nosa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja od mojego tez jestem 6lat mlodsza. Dojrzalsza emocjonalnie jestem na pewno..Czasami jak odstawi akcje wlasnie,ze gdzies sie umawia,np.sylwester w gorach na 3dni bysmy mieli jechac to mu mowie,ze on juz nie jest kawalerem,a co wiecej ma dziecko..a zachowuje sie jak gowniarz..to mi mowi ze ja wiekowo mloda,a tak to zachowuje sie na x lat! Nie! Ja po prostu mimo tego,ze jestem ze znajomymi i dobrze sie bawie..pamietam,ze mam dziecko i musze myslec przede wszystkim o Nim. Rakze niestety,chyba w kazdym chlopie jest cos z dziecka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETamto trzeba zostawic za soba i cieszyc sie nowym,lepszym zyciem! To najwazniejsze!

Kurde my dzisiaj od 5:30 na nogach! :/ coraz wczesniej wstaje Młody..co prawda o 19:00 idziemy sie kapac i koło 19:30 lezy juz w lozku i czytam mu,a czasem o 19:30 juz spi! No ale wstawanie 5-5:30 to juz przesada,a wstaje tak gdzies od 3dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan nie sypia w dzien od co najmniej wakacji .. spal przez te dwa dni,hak mial stan podgoraczkowy..wczoraj juz nie. Cos ty to nic nie da... po prostu masz malego spiocha,a moj nie marnuje czasu na spanie 😉 jeszcze zeby on byl jakis spokojny,a on calymi dniami biega,praktycznie wgl na dupie nie usiedzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...