Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moja też nie usiedzi na dupie :P lata od rana do wieczora ale jak ma paść to padnie... 🙂

wyobraź sobie że faktycznie bede musiała iść do sądu po urodzeniu dziecka... Adam bedzie na akcie urodzenia ojcem wpisany a ja musze iść z Adamem i Wojtkiem do sądu żeby Adam zaprzeczył ojcostwa a Wojtek powiedział że to jego... czujesz te nasze prawo jakie jest popierdolone szukamy jakiś luk prawnych ale na razie wygląda to tak... jakaś paranoja... jeden plus że rozmawiałam z Adama dziewczyną (normalna kobieta) z którą bedziemy szukać jakiegoś rozwiązania... jest jedno ale dla mnie nie wchodzi w gre... wziąść ślub z Wojtkiem ale wole iść do sądu niż brać znowu ślub dla dziecko... mimo że okoliczności są inne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jak to kuźwa? On na akcie urodzenia? Przeciez kuzwa nie wystarczy,ze Ty powiesz,ze nie jest on ojcem tylko Wojtek? Chore prawo!! Wpisac jako ojca Adama choc wiadomo,ze ojcem Wojtek jest..podupczine to!!!
Nie dziwie sie,ze jestes sceptycznie nastawiona do slubu,tylko z powodu dziecka..tez bym tak miala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OsW sumie tak..po co się denerwować zapas!

A mnie się chyba mała jakoś obróciła,bo brzuch mi się mniejszy wydaje 🤢 tzn
I tak jest spory,ale jednak mniejszy 😉

Kurde pisalam do babki u ktorej mielismy sesje o cene i 500zl!! Troche drogo..3lata temu na pewno mniej placilismy. Hmm..a Ty nie znasz kogos,kto robi takie sesje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :*

Jak tam po weekendzie? 😉 u nas nawet spokojnie,bez sprzeczek między mną i Arturem,a to dziwne 😜 tzn.nakrzycza£am na niego kilka razy,ale wzial to na spokojnie 😜 Alan zrobil nam scene w sklepie i ciesze sie,ze miedzy ludzmi,bo Artur byl caly bordowy ze zlosci..i nie wiem co to by bylo,jakbysmy sami byli 😜
Dzisiaj na 16:20 mam wizytę 😁 ciekawe ile ta moja królewna już waży 😉 . No i ile ja przyvrałam 🤢 ciekawe jaki będzie poślizg co do godziny..przez te siedzenie tyle w poczekalni nie bierzemy Alana,bo chyba by jobla dostal,a my razem z Nim.. dzisiaj 33tc zaczynam 😁 juz blizej niz dalej 😉

Pytalas jak sie czuje..nawet ok 😉 zgaga mnie jedynie pali..a od wczoraj mnie cos w gardle "smyra" ani tego odkaszlnąć,ani jak się czegoś napije,to nie pomaga :/ i wkurza mnie to..
Jeszcze jakies bakterie w moczu mi wyszly - dość liczne i kryształki szczawianu wapnia-nieliczne.. ciekawa jestem co powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo podobna do Braciszka 😉 . Ale serio! Później jak rozmawialiśmy w aucie z Arturem to po tym samym stwierdziliśmy,że podobna do Alana 😉 - usteczka i pucki 😉 . Nawet tak samo usteczkami robiła,tzn.mlaskała czy nie wiwm jak to nazwać,jak Alan kiedy spał i wypadł mu smok 😉 . Fajnie się patrzyło na tą kochaną buzinkę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się okaże 😜

Moja mama się śmiała,że P. Mocne Geny mają..nic dzieci z rodziny K.nie mają 😉 jeszcze jest nadzieja,że jednak coś tam po mnie będzie miała 😉 od pasa w dół podobna będzie 😁

A my sesję zdjęciową robimy u kobiety w Zabrzu,mieszka na Janika .. ma dwa pakiety: podstawowy 1-2stylizacje,tj.10-15zdjęć za 150zł,bądź 200zł za 2-3stylizacje,tj.20-25zdjęć..jak będziemy robić sesję niemowlęcą to za obie sesje zamiast 400zl,zaplacimy 300. A raczej tym razem i na niemowlęcą się zdecydujemy 😉 jak chcesz zobaczyc na fb jest jako Karolina Kozłowska Fotografia.

Mieliśmy z kolegą się ugadać,ale on by musiał studio wynajmować,bo nie ma jeszcze swojego,a Ona u siebie w domu czy miwszkaniu ma warunki a la studyjne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj bylam pokupowac rzeczy do. Szpitala ;.) Wole miec wczesniej..zostaly mi te wielkie podpaski kupic i majtki poporodowe. Ach i pampersy dla małej. Tak to ciuszki,itp.raczej mam 😉 mamawlasnie dzisiaj zaczyna mi prac,wiec ja to sobie wezmę,poprasuje i od razu wybiore jakies do szpitala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja też wole wcześniej mieć wszystko wiec zacznę szykować tak koło maja/czerwca teraz bede powoli kupować takie pierdołki nożyczki kosmetyki pieluchy tetrowe żebym nie miała wielkie boom z kasą na koniec... w wózku myśle że bedą koła do wymiany... choć niekoniecznie w łóżeczku materac do kupienia pościel i poszwy (po Zuzi różowe zostały) hehe no i cała reszta... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...