Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

Posciel ubralam..takze lozeczko przyszykowane,ciuszki ktore Artur ma na wyjscie malej wziac tez,torba dopakowana,wiec jak najbardzoej moge rodzic 😁 ale ja to jeszcze przenosze 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja już mogę wszystko, bo zgagę mam z głowy 😁 a tak to bałabym się, bo mnie czasem po samej coli tak paliła zgaga,że łoooo !!!! a teraz mogę wszystko :P

sprawdzałam na zumi w jedna strone ,mam niecale 2km do lekarza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechalam autobusem na belke i tylko z niej szlam na nogach. A i tak masakra..jak zwykle u niego cisnienie wysokie ... 150/95! Chcial mnie do szpitala wysylac.. ale przyszlam do domu i dzeonilam ze mam. 130/80 . Tak wiec co dwa dni raport telefoniczny o cisnieniu. No i dopegyt 3x1 ... do tej pory mialam 2x1 ..
Rozwarcie na palec,szyjka skrocona..ponoc wczesniej nie urodze...tzn.poki co nic na to nie wskazuje... to ja chyba oszaleje z tymi skurczami :/ no i jakbym nie urodzila to 7.04 do lekarza.

Wkurzyl mnie lekarz,bo zbadal mnie i nic..zero gadki :/ dopiero musiaalam go wypytywac :/ po porodzie chyba zmienie lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakra.. ja bym mu haje zrobiła - przecież taka duża różnica w ciśnieniu?
Aj kochana dajesz radę, moja siostra miała podobnie jak ty przy drugiej ciąży. Pewnego dnia przyjechała do mnie na kawe, skurcze okazały się mocniejsze, posiedziała, wypiła kawę i dopiero jechała na porodówkę a tam prawie nie zdążyli położyć ją na łóżku bo zaczęła rodzić.
Co do lekarzy to ciężko teraz dobrego ginekologa znaleźć.. ja mam swoją gin ale pierwszą wizyte mam dopiero u niej 22 kwietnia! ;o i dlatego będę do innych chodzić, niech potem lekarz nie ma pretensji , że do jednego nie chodzę a np. do dwóch! Bo tam im tą poradnie rozniosę..
Matko, moje hormony tak we mnie buzują że sama siebie nie poznaje! Co myślę to mówię i mam to w dupie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi On ciążę z Alanem też prowadził. Naprawdę do teraz byłam zadowolona z Niego. Ja myślę,że On ma teraz tyle pacjentek,że już mu przestało zależeć i już nie poświęca tyle uwagi..przynajmniej mnie..alo mnie wymagania się zmieniają,ale jak można zbadać ginekologicznie i nic nie powoedzieć? Dopiero jak zapytałam,to odpowiedział mi.
Jak ja bym chciala,zeby ruszylo juz! Rozwarcie jako takie jest,tylko jak zrobic,zeby poszlo dalej??? Nie mam juz sil do tej ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co lekarz to inny. Mi się wydaje że ten NFZ poszedł na psy, patrzą tylko żeby kasę dostać to wtedy powiedzą ci więcej co i jak.. I od razu znajdzie się szybszy termin jak pokażesz kopertę! Niestety tak teraz jest to ludzie sami sobie to robią i wielce narzekają..

Ja ostatnio nie umiałam się dodzwonić do położnej aby zapisać się do lekarza, pojechałam tam więc osobiście i jej nie było - niby nie mógł mnie nikt zapisać. Podano mi jakiś nr na który miałam dzwonić i dzwoniłam . Odebrała jakaś baba i mi nie dała zdania dokończyć ! Mówi mi że źle się dodzwoniłam, jak ja ją opieprzyłam że mi przerywa , że jest nie kulturalna i że ileż można się prosić aby zapisać się do tego głupiego ginekologa ! itd. to okazało się że jednak dobrze się dodzwoniłam i od razu mogła położna do telefonu podejść... matko co za filozofia! ;o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja akurat jestem zadowolona z mojego chodzę na NFZ są kolejki do niego ale da się wytrzymać... 😉 położna jest bardzo bezpośrednia ale ogólnie jak się "dobrze prowadzisz" w ciąży to jest fajna hehe 😉

no Pabian nawet się reklamował w smyku zostawił u nas wizytówki 😁 hehe więc idzie na ilość niż jakość... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś masakra. Dobrze,ze to juz koncowka! Bo naprawde mam go juz serdecznie dosc! Pewnie pozniej zaloze u niego wkladke i raz na pol roku sie u niego przemecze,bo nie znam innego lekarza w Zabrzu. No jeszcze tego "oliwkowa cera" jak to nazwal Pabian ... Masri czy jakos tak na 3maja przyjmuje,ale u niego to zas placisz ile mu sie akurat powie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciąży z Alanem..przez rok,bo pozniej postanowilismy,ze chcemy kolejne dziecko. Wiwm,ze niektorzy uwazaja wkladke za pewien rodzaj aborcji..ale coz..zalezy jak na to popatrzec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam tą na 3lata i ja płaciłam 300zł+100zł wizyta .. czyli wyszlo mi 400zl. No ale tak jak mowie masz na 3lata to i pierwszy raz idziesz do kontroli z nia po ms lub dwoch,a pozniej juz co pol roku. Ale to musialabys sie u swojego gina zaputac,bo to wiesz co gin to inaczej sobie liczy.

A mnie sie Alan rozchorowal .. cholera wie co mu jest. Wrocilismy z Curie przed 10.i zasnal,wiwc ja termometr 38.1st. Jak wstal mial 38.8,wiec dalam mu nurofen..spal z godzine na pewno. Zjadl,Artur poszedl do roboty i Alan znow zasnal..nie wiem ktora dokladnie byla .. kolo 15:00 ... obudzil sie po 17.i temp.39,5 !!! Wiec nurofen .. kazal sie masowac ponad godz.po brzuszku,bo go boli.. pytalam czy nie jest glodny,bo kiedy tam jadl,ale nie chcial..tylko piciu.. o 19:00 kazal zaniesc sie do lozka swojego,bo idzir spac..no i w 15min.zasnal.. ja tez musze sie polozyc,bo pol dnia przespal to pewnie obudzi sie w nocy i bedzie po spaniu 😞

Do tego ja brzuch twardy,czasem jakis skurcz..teraz to nie chce rodzic,musze jutro z mlodym do lekarza leciec i go wyleczyc,dopiero rodzic moge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niekoniecznie może wstać w nocy albo jak wstanie to na chwile bo jak ma taką gorączke to będzie nie tomny ale lepiej prześpij się i skrzyżuj nogi co by młoda wyjść nie chciała... :P zdrówka dla Alanka :* 3maj się

co do antykoncepcji to chyba zdecyduje się na plastry... ale mam jeszcze czas... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja plastrów nie mogę,bo albo mnie swędzi niejsce,gdzie przyklejony mam badz mnie mdli. Takze ja na wkladke znow sie zdecyduje.. 😉 ja juz mysle,bo to niedlugo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...