Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Acha,chyba ze tak. Ja mam dzisiaj jakis dzien lenia,tzn.bylismy na zakupach i przy okazji spacerze..kłuło mnie tak cos w kroczu,ze loo..nie chce sie nic..lezalabym tylko,a najchetniej sie przespala,ale niestety .. moje dziecko ozdrowialo i nie ma zamiaru spac..jak dwa dni spal,to ja cos robilam..dzis niestety nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilam dac se na luz,bo juz chyba kazdy artykul o przyspieszeniu przeczytalam 🤢 a moze wlasnie to bedzie moj srodek na porod wczesniejszy ... wlasnie relaks ... zobaczymy.
A nie wiedzialam,ze jak kluje w kroczu to szyjka sie rozwiera .. dobrze wiedziec 😉 ale tak jak mowoe wariowac nie bede.
Chcialam sie polozyc i poogladac tv,tyle na ile sie da,a tu szwagierka przyjedzie 🤢 szczerze nie mam ochoty na odwiedziny.

Pati a co tam u Was? Jak Bartuś? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz iść?

Ja idę się wykąpać,a później kładę się i czekam na mojego,bo zażyczyłam sobie laysy strongi to glupio by bylo zasnac :P bedzie pewnie o 23.,ale co tam 😉 . Przynajmniej tyle,ze autem teraz jezdzi to wczesniej jest niz przewozem z pracy. Kurde tyle kasy na paliwo pojdzie przez ta koncowke ... :/ jezdzi co najmniej drugi tydzien do roboty,jk nie trzeci,a pewnie urodze jeszcze po terminie,ale co zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie za bardzo mogę, trochę to skomplikowane...
jak się w końcu uda nam się spotkać to ci opowiem.

Mmmmm zrobiłaś mi ochotę na chipsy. Co do wydawania kasy na paliwo, to coś o tym wiem.. dojeżdżam samochodem do pracy do bytomia i co chwile świeci mi się kontrolka.. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas to szczescie,ze Artur ma przewoz z pracy,ale teraz musowo musi jezdzic autem,bo jakby cos sie zaczelo...
No musimy sie w koncu spotkac,ale nie wiem czy nie bedzie w koncu tak,ze dopiero jak urodze sie spotkamy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?
Ciekawa jestem cxy dlugo tak bedzie super..bo ten Pan Prezes masakra 🤢
Ja ciekawa jestem tego w Tychach,bo widać,że ludzi pełno tam 😉 . No i nie drogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moewam skurcze,ale leciutkie tylko ... niestety. Zobaczymy..
Zdjec mam 26,ale nie chce wszystkich dawac :P
Pati daj znać,jak najszybciej co na wizycie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapią i przechodzą ... :/ byliśmy na spacerze,u cioci na kawie .. zobaczymy,może jeszcze mojego wykorzystam dzis to cos ruszy .. albo jutro .. bo jeszcze rano maja zagrac w teledysku moi Panowie 😉 nie chce planow pokrzyzowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy Artura,w sume od jakiegos czasu to juz nasz wspolny znajomy,nagrywa solowa plyte ijutro teledysk do jednej z piosenek kreci.. a ogolnie to zabrzanski zespol Boruta -rap graja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozumiem i kojarze 😉

zrobiłam sobie maseczke na dłonie i siedze w rękawiczkach nie pisałam wam zrobiłyśmy z siostrą dziś kino domowe z biletami, popcornem itd. oglądałyśmy \"kraina lodu\" młoda po kinie poszła grzecznie spać a ja tv i czekam na Wojtka...
dziś pisała do mnie dziewczyna eskmęża że jak się jutro wyśpi po nocce to przyjedzie po Zuzie i przywiezie ją w poniedziałek... bardzo miło z jej strony zaczynam ją lubieć... życzyła mi zdrowia i żebym dużo odpoczywała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejoooo 🙂

jak tam się czujecie?
Tuska i jak skurcze, dalej od czasu do czasu takie mocne?

Dopiero niedawno wróciłam do domu. Rano byłam na wizycie, z maleństwem wszystko ok, rośnie tak jak powinno <3 🙂 🙂 ale dalej muszę brać tabl na podtrzymanie. Praktycznie cały dzień przesiedziałam u siostry, byłyśmy z dziećmi trochę na placu zabaw bo było dziś ładnie słonecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...