Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ale potem zacznie się wypatrywanie ruchów i schizy czy się rusza czy nie hehe 😜 ja niedawno byłam na tym etapie potem bedziemy sie martwic przed wczesnym porodem a na koniec czekać na skurcze hehe ciekawy schemat 😎

kobiety zawsze muszą się martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tulenie z mężem..może coś ruszy do przodu 😉 . Choć wujek D. Będzie zawiedziony,jak Alan z tatusiem nie wystąpią w teledysku 😁 skrzyżuje nogi i wypuszczę ją dopiero koło 11:00 albo niech szybko się zaczyna,żeby A zdążył wrócić na nagranie 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Wrecz po sie na tyle uspokoilo,ze zasnac dalam rade,ale dzis od rana na nowo..choc teraz mam chwile spokoju. A moi sie kreca :P nie patrze nawet..zobacze w teledysku dopiero.
Musze Wam powoedziec,ze Mala jakas spokojniejsza od wczoraj..dostaje kopniaki,ale mniej i takie lzejsze sa juz..
Dzisiaj jade do rodzicow l4 i ubezpieczenie auta zawiezc i zrobimy grilla,bo pozniej jak bede karmic to ciezko bedzie z karkoweczka,szaszlyczkami z papryka :P moze zjem i pojedziemy na porodowke,ale powoli mysle,ze po weekendzie moge drugi raz zostac mama 😉 .

Zuziek a jak masz zalecona no spe i magne b6? Bo ja mialam 3x2 tego i tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic dalej 😞 wrecz ustaja na noc,tzn.na kilka godzin..tak,ze do maksykalnie 5.moge pospac..
Mała mniej ruchliwa jest i te kopniaki takie lzejsze,tzn.nie bola. Jedynie tam w dole momentami chocby mi sie wwiercala i wypasc miala..takie klucie..
Dzisiaj mialam troche wiecej sluzu na papierze,ale nie zabarwiony ani nic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😉

Tuska nie wiem co ci napisać... musisz poczekać na swoją kolej... 😉 myśle że przez ten fenoterol ci ustało a potem ciężko urodzić na czas... przeważnie po terminie...

dziś odpukać brzuch nie boli... może po siedze na ogródku bo ładna pogoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się dzieje wola nieba..tak to napiszę. Ja mam dośc,jestem wykończona tym wszystkim. Nerwowa i rozdrażniona..po prostu jakas masakra. Artur w robocie dzis,Alan w zlym humorze tylko ryczy i mnie wyprowadza z rownowagi..i sie dre..ale on kuzwa o byle gowno eyczy..naprawde jestem ykonczona..z checia bym sie polozyla spac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...