Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie..na ile dziecko pozwoli..ja póki co zrobiłam tyle,że łóżko złożyłam,ubrałam siebie i Alana..no i zachciało mu się tulić i żebym z nim bajkę oglądała,więc siedzę..i jeszcze bardziej się rozleniwiam,a Mała mnie kopie chyba,żebym dupsko ruszyła 😉 .

Wiecie? Jak leżę to mam brzuch miękki i Lila się rusza..no momentami twardnieje,a jak chodzę to twardziel. Dziś spory kawałek śluzu mi wylazł..ale czysty,tzn.bez krwi. Później miałam troszeczkę z taką kropeczką krwi..ledwo zauważalną. Może jexnak coś zaczyna się dziac.
Ach i sorki,jak wam juz to pisalam,ale ja juz sie pozniej gubie czy pisalam to tutaj czy na kwietniowkach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane mam do was pytanko, bo ja już na wakacje poszukuje jakiegoś ośrodka wczasowego nad morzem. Też chciałam podliczyć ile by nas w tym roku wczasy wyszły itd. Może macie jakiś ośrodek do polecenia i żeby posiłki były dobre , ceny przystępne nad naszym polskim morzem?
Jeśli coś macie godnego to podeślijcie linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio byłam nad morzem miesiąc przed zajściem w ciąże z Zuzią czyli z 5 lat temu a nocleg u rodziny więc nie pomogę...

Tuska nie ważne czy piszesz tu czy tam ja was tam też podczytuje jak u was porody idą... :P 3mam kciuki żeby coś ruszyło 😉
wysprzątałam chate i teraz odpoczywam... okna umyte kurze wszystkie starte poodkurzane poprasowane młoda sprzedana tacie do wieczora a ja teraz leże po obiedzie i już czaje się na truskawki... 😉 do wieczora nic nie robie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak dzień po dniu teraz idą 😉 . I czekam jak będzie ten "mój" dzień w końcu 😉 . No i coś nadejść nie chce. Ach,widziałyście teledysk? Na fb dawałam link 😉 moje dziecko kończy teledysk swoim wielkim,ślicznym oczkiem 😁 wgl dziewczyna od Daniela myślała,że to oko jakiejś dziewczyny 🤢 i już się zjebka szykowała 😜 - ponoć strasznie zazdrosna jest. Może Monia kojarzysz ją z widzenia,bo ona pracuje w M1 czasami na stoisku z czapkami 😉 . Taka czarna,zresztą jest na teledysku..tylko chyba twarzy nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😉
Tuska w szpitalu tuli malutką a u nas cisza 😁 😁 hehe
jak się Patii czujesz jak choróbsko? Przegnane?

ja tak z rana bo Wojtek zawiózł młodą do przedszkola a mnie spać już się nie chce wczoraj spałam prawie cały dzień to dziś dupkę trzeba ruszyć po wyniki i pewnie jakieś zakupy w center 😎 jutro z młodą do dentysty zalakować ząbki ciekawe czy się da 🤔 🤪 a w piątek wizyta u gineksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeeej 🙂
Dokładnie, Tuska tuli małą u nas cisza :P
Dzięki, już lepiej.. jeszcze męczy mnie katar i ból gardła ale nie ma już tak źle.
U ciebie jak samopoczucie?

Ja we wtorek idę w końcu do mojej gin 🙂 Tak długo czeka się u niej na wizyte.. ale wiem że warto.
bo u tego co teraz byłam przepisał mi jakies tabletki bo w moczu mam bakterie a w ulotce pisze jak byk ze nie można zazywac ich w I trymestrze ciąży bo zagrażają płodowi.. ;o i bądź tu mądra. Ciekawa jestem co moja gin na to powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...