Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no a ja czytałam nasz wątek, nadrabiałam na marcówkach, a Alanek sobie leżał sam spokojniutko i nawet nie wiem kiedy zasnął ;-) mój synuś robi się coraz bardziej grzeczny! jejejejje 😁 wcześniej nie było mowy o leżeniu samemu, a teraz potrafi 😁 w dzień raczej kładę się koło niego i zasypia, ale po kąpaniu i cysiu kładę go do łóżeczka...leży sobie i koło 21.00 zasypia! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech jak ja Wam zazdroszczę...Ewa to się o 180st zmieniła! zasypianie to niemal dramat, a kiedyś odkładana do łóżeczka zasypiała,albo chociaż na spacerach, a teraz niccc! jedzenie - grymasi, przebieranie - wierci się, na wszystko się wspina, wszystko wsadza do buzi, łacznie ze stokrotkami z podwórka 🙂
także...dziewczyny cieszcie się póki możecie ze swoich grzecznych dzieci 😁 😁
ale...nie zamieniłabym jej na takie małe leżące tylko dziecko 🙂

pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Aguś nas też to czeka : )
na razie cieszę się takim leżącym szkrabem..choć ostatnio straszna marud z niego i prawie cały czas płacze niestety, aż zanosi się płaczem i krztusi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska na pewno nic dobrego, dzwoń do lekarza albo ja bym nawewt na szpital jechała.... 😞

w necie mało pisze, ale pisze coś o alergii? karmisz go cycem jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzwoniłam do przychodni, bo na dodatek zaczął robić zielone kupki..no i położna kazała obserwować go i jakby się krew powtórzyła to przyjść, ale że ciężko mu zrobić kupę to stwierdziła, że ma zaparcia i gdzieś mu się tam pewnie coś optarło.
No a ja karmię cyckiem, krwi było malutko, no ale była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Aguś doskonale wiem o czym mówisz 😁 mobilne dzieciaczki są... że tak powiem nie poskromione 😁 moja Zuzka 5 min na tyłku nie usiedzi... a z jedzeniem koszmar... przebieranie które mogło by trwać zaledwie 1min. trwa 10min. a nawet dłużej...

zielona kupka z regułu oznacza że jelitka czegos nie moga przetrawić typu dajesz pierwszy raz jabłuszko czy nowy smak kaszki jeśli zrobi dzieciątko zieloną kupke wstrzymaj się jeszcze z tego typu jedzeniem... po prostu jelitka są jeszcze na nie nie gotowe... po jakims czasie sprawdzić znowu czy po tym jedzeniu jest inna kupka itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...