Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no dzisiaj teściowa ma urodziny, a że jest w Niemczech to chciałam jej życzenia mms-em wysłać z uśmiechniętym zdjęciem Alanka i siedziałam z telefonem w ręku pół godziny aż doczekałam się uśmiechu..no ale takiego mini uśmieszku.. ;-) no ale przynajmniej, hehe ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

To mnie tez ostatnio coraz rzadziej udaje się wejść na brzuszek 😞 Pawełek mi rośnie jak na drożdżach. Uśmiech się już prawie cały cały czas a raczej rechocze na głos. Ale ma też oczywiście humorki i lubi sobie popłakać. Niedawno odkrył, że może wkładać rączkę do buzi i teraz ćwiczy tą umiejętność w każdej chwili 🙂 A wygląda to słodko 🙂 Fajnie już sobie też teraz gaworzy 🙂

Tuska Alanek słodziak !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Kasiu ;-*
ja czekam tylko na to aż Alanek zacznie się głośno śmiać, bo gaworzyć już gaworzy corz więcej 😉 no i czekam jeszcze na to jak powie mama! To chyba będzie najpiękniejszy moment 😉

dziewczyny ja bym prosiła, żebyście też poprosiły o głosy na Alana na swoich wątkach 😉 z góry dziękuję ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja uciekam spać 🙂 dobranoc ;* no i tutaj macie dzisiejsze zdjęcie z popołudniowej drzemki Alana 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek! ;-)
my dzisiaj jedziemy nad zalew z naszym urwiskiem na cały dzień, tak więc nie będzie mnie tutaj... ;-)
a no i oczywiście prosimy o głosiki i z góry dziękujemy ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

ale Alanek slodziaczek 😉
se własnie pomyslałam że za równy miesiąc zuzka bedzie mieć roczek to aż nie potrafie uwierzyc przecie jeszcze rok temu była w brzuszku 🙂 ale ten czas zasuwa 😉

same sie nie obejrzycie a wasze szkraby beda zasuwać :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna zastanawiam się jak po 3 dniach głosowania można mieć już ponad 100głosów.. ;/ no i nie zajmiemy żadnego z 1miejsc..chyba bym musiała poprosić o głosy całe forum..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu uwierzy można! I powiem Ci tyle...jeśli nie spędzasz przed kompem niemal całego dnia i nie masz opanowanej nk itp to nie ma szans na wygraną 😞 albo jak w przypadku mojego marca to nie masz znajomych tak zaangażowanych jak wtedy znajomi Gosi 😞
Na całe życie mam dość tego konkursu.
Nie mam teraz neta tylko przez kom pisze a napisałaa bym CI dużo więcej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal brak neta 😞
Dziewczyny jak ja brałam udział to całe dnie siedziałam
Ludzie mieli mnie dość! Dobrze że Ew była jeszcze w miarę spokojna to się dało tym zająć. Teraz to by nie wchodziło w grę...
Asia to były też chaty zaczepianie ludzi...strasznie to wspominam.
Ale tak naprawdę zaangażowanych znajomych co pisali też do swoich znajomych i oni do swoich to było bardzo mało.
A inny konkurs też jest nie wart zachodu 🙂 lepiej z dzidzia posiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

A u nas kłopocik 😞 Pawełek się rozchorował 😞 Od dwóch dni ma podwyższoną temperaturę, nie cały czas bo raz spada a raz w górę) i nie chce jeść. Ja i mąż jesteśmy przeziębieni wiec myślałam, że od nas coś podłapał. Byliśmy dziś u lekarza ale wszystko na razie ok, płucka , oskrzela, gardełko wszystko czyste. Ale w razie jakby go coś brało, jakiś stan zapalny mamy jutro oddać próbkę moczu a w piątek do kontroli albo jutro jakby gorączka skoczyła. na razie najwyższą to miał raz 38 stopni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te konkursy to g....o warte są;/ ja facebooku też biorę udział w konkursie na mamę miesiąca i dupa.. a tam można głosować tylko raz.. i chyba mam tylko 4 ;/ a znajomych mam naprawdę dużo..
oj Kasiu to trzymam kciuki aby Pawełkowi szybko przeszło! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Dzisiaj jak na razie Pawełek nie gorączkuje i troszkę lepiej je. Piotrek zawiózł dzisiaj mocz do analizy a my jutro na kontrolę. A nawet nie wiecie jaka zabawa jest z tymi woreczkami do pobrania moczu dla niemowląt. Musieliśmy my razem z mężem się bawić, ja go karmiłam a on w tym czasie przykleił woreczek i przytrzymywał. I cieszę się, że mamy chłopca bo nie wiem jakbyśmy to zrobili u dziewczynki. Zuziek bawiłaś się już z takim woreczkiem?

A Tuska jak tam Alanek po wizycie u neurologa z główką?

A co do konkursów to tez nie mam na to już ani nerwów ani czasu.

Dziewczyny a też wam tak wychodzą włosy po ciąży , bo mi normalnie garściami. aż kupiłam sobie witaminy, może coś pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...