Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oj coś to forum zamilkło ostatnio.. puściutko 😉 ja już nie mam siły.. dopiero teraz jem kolejny posiłek po śniadaniu, o przepraszam zjadłam sobie jeszcze o 18.00 serek,tzn.ten deser z koroną.
Mały jak nie spał to płakał..jedynie na rękach było ok, nie chciałam go tak non stop na rękach trzymać, ale zaniósł mi się już 3razy płaczem i to było straszne, więc wolę unikać takich sytuacji, więc jak płacze to idę do niego jak się uspokoi to ok, a jak nie to zaraz na ręce go biorę. Wiem, że to źle,ale to dlatego,bo się boję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek;*
no ja mam dzisiaj troszkę spokoju mały spał od 9.00, obudził się o 11.00 zaspokoił głoda i zasnął o 11.15 i śpi do teraz, ale coś już tam pokwikuje, więc zapewne zaraz się obudzi ;-) a ja dzisiaj zakupiłam dwie rzeczy na allegro leżaczek-bujaczek i laktator elektroniczny z aventu, ale używany, bo nowy 300zł, a nawet niektóre więcej 😮 ja z moim ręcznym już nie daję rady..jakaś masakra! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
doberek;*
no ja mam dzisiaj troszkę spokoju mały spał od 9.00, obudził się o 11.00 zaspokoił głoda i zasnął o 11.15 i śpi do teraz, ale coś już tam pokwikuje, więc zapewne zaraz się obudzi ;-) a ja dzisiaj zakupiłam dwie rzeczy na allegro leżaczek-bujaczek i laktator elektroniczny z aventu, ale używany, bo nowy 300zł, a nawet niektóre więcej 😮 ja z moim ręcznym już nie daję rady..jakaś masakra! 🤢


lezaczek bujaczek fisher price?? sam buja?? bo ja taki mam :P naprawde rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to już jestem pewna, że to okres, bo jest ból miesiączkowy i jak zwykle przy nim goni mnie do kibelka ☺️ a żeby to było takie łatwe..cholerne hemoroidy! 🤢 ☺️ ja mam nadzieje, że mi to zniknie za niedługo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂

Trochę mnie dziewczynki nie było ale ostatnio w ogóle zabiegana dość jestem i nie mam czasu nawet zajrzeć na neta. Próbuję jakoś zorganizować się przed świętami i ze sprzątaniem też. A niestety mam piętrowy dom i sporo okien i podłóg więc duuuużoo mycia. A do tego małego rozrabiakę więc sprzątam na raty.
Tuska co za bujaczek, napisz model. My testujemy właśnie od znajomych Starlight Papasan Fisher Price'a. A i ja pierwszy okres też dostałam w 6 tygodniu po porodzie. A teraz mam już okres 3 tydzień i to chyba przez te pigułki. Mam poczekać i zobaczyć co będzie przy drugim opakowaniu. Jak to samo to zmieniamy tabsy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę miała wkładkę, zdecydowałam się na nią..pierw nie chciałam, bo powiedziano mi, że zachodzi się w ciążę tylko to jest samoistne poronienie, ale później mama mówiła mi, że w ogóle nie dochodzi do zapłodnienia, bo wkładka zasłania jajniki..bo tłumaczył jej, jej gin..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek! ;* i pierwsza! 😁
ja nakarmiłam mojego brzdąca i już sobie smacznie śpi, odciągnęłam resztę pokarmu, a teraz zaczynam się szykować, bo za godzinkę robię pobudkę moim panom, bo ja jadę na badania, a poza tym musimy pesel odebrać, no i do PZU jechać, bo jak mąż ostatnio był to załatwił swoje tylko, bo mojego dowodu nie miał i on już pieniążki dostał, natomiast ja jeszcze nie..no i musimy to załatwić ;-)
a później jedziemy do ciotki i dziadka Alanka, bo ciotka dziś nie może przyjechać, bo ma sprzątać i ciasto piec, a ja muszę mieć kogoś jaak kąpię, bo inaczej nawet kąpieli nie przyszykuje, bo mały drze się jak szalony, no a mówiłam wam właśnie, że się zanosi i wolę aby ktoś był i go tam troszkę zajął jak ja szykuje kąpiel.. tak, że dzisiaj będziemy tam spać, bo mąż ma na 14.00 i po pracy przyjedzie tam..
a no i jeszcze na małe zakupy musimy jechać, bo pampersów już prawie brak..
mam pytanie dziewczyny, bo mój szkrab robi wodniste kupki tak od piątku, ale są normalnego koloru czy mam się zacząć obawiać? 🤢 ja sobie troszkę z jedzeniem pozwoliłam i właśnie nie wiem od czego te kupki mogą być..tzn.on nie mógł się załatwić, więc dałam mu espumisan sw pt i od tej pory ma takie kupki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska
Alanek cudny jejku,ale ma sliczne wloski 🙂
superasny ehhh az nie moge sie napatrzec 🙂
Buziaczek dla niego 😘 😘 😘 😘 😘

jesli chodzi o kupki hmm to Ja sama nie raz przezywalam co zobaczylam na pampersie,ale wydaje mi sie ,ze jesli nie wylewaja sie z pampersa to nie masz sie czym martwic . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...