Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Patii ja robiłam tylko połówkowe w 20tyg.ciąży tych od 11-14 tyg. nie robiłam... w Rudzie śl. w Genomie robiłam.

Tuska ja miałam inną pore roku Zuzia w czerwcu się urodziła więc ja szybko poszłam na spacer ale dzisiaj było do południa super więc na twoim miejscu na pewno bym poszła 😉

gotowane mięsko wcinaj warzywa na parze rosołek ale nie tłusty hmmm jak se coś przypomne to ci napisze a wejdz sobie też na wujka googletam na pewno jest mega dużo pomysłów na obiad dla kobiet karmiących...
a jak tam Alanek się zachowuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :*

U nas Alan dostal sie do przedszkola 😉 takze od wrzesnia na 5godzinek bede miala go z glowy 🙂
My dzisiaj z rana pradu nie mielismy,jakos do 12:00. Mielismy gosci - ciocia z wujkiem przyszli mala zobaczyc 😉 jutro albo za tydzien bedzie zdjecie w glosie zabrza Lili 😉 - z tym,ze imię z błędem :\\ bo fotograf wpisal przez dwa "n" .. no i zdjecie tez takie niespecjalne,ale coz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę się dzisiaj z położną umówić na wizytę patronażową,bo wczoraj z urlopu wróciła,miała dzwonić i nic.. a chcemy dziś popoludniu badz jutro z rana jechac do moich rodzicow,bo ma moj pomoc tacie jutro,tzn.pospawac mu naczepe..nie wiem czy pisalam juz wam 🤢 bo jestem taka zakrecona,ze loo..
Zastanawiam sie nad zmiana koloru na rudy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉
nic nie pisałaś 😉 a miałaś już rudy?? ja też chciałabym ale mi fryzjerka moja odradzała jednak w blond mi najlepiej... 😉
ja se strzeliłam z nudów dziś pazurki o takie...


a jutro idę na keratynowe prostowanie włosów se prezent zrobię bez okazji a co zwrot z podatku dostałam... 😜 pójdę do mojego smyka wypełnić papiery bo dzwonili że coś trzeba wypełnić i pewnie pokupuje pierdoły jakieś dla młodego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam i rudy,ale taki leciutki rudy..nie marchewę i nawet czerwone miałam 😉 .

Wizyte patronazowa zrobilismy od razu w przychodni,tylko ksiazeczki nie wzielam,bo mialam isc sie tylko umowic. No i Mała od wyjscia ze szpitala czyli od czwartku przybrala 0,5kg!! A na miesiac dziecko powinno 800g przybrac i nie wierzyla mi,ze tylko na cycku jest..ale zarlok jak nie spi to je ... no i powiedziala,zw mam jej tyle nie dawac..takze chyba calymi dniami bede na dworze siedziec,bo na spacerach spi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ;*
Nie miałam czasu przez parę dni tu zaglądać bo miałam urwanie głowy.
Tuska gratuluje że twój Alan się dostał do przedszkola 🙂 pójdzie na 5 godzin a to jednak dużo przy dwójce dzieci. Byle żeby nie chorował 🙂
Ja właśnie za parę dni też się dowiem czy mój Bartek się dostał. Zobaczymy.
Zuziek świetne pazurki 😎

Tuska widziałam kiedyś twoje zdjęcia jak miałaś kolor rudy - bardzo ładnie ci w tym kolorku było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska nie mam pojęcia... bo ja ćwiczyłam długo po porodzie...

dziewczyny ale mnie dziś wkurwiła szwagierka eks... pożyczyłam im wózek pełno ciuchów fotelik łóżeczko bujaczek z fisher price i jakiś czas temu napisałam jej że bede chciała wózek i łóżeczko i zapewniała mnie że ma wszystko u koleżanki że zadzwoni i da mi znać kiedy mogę przyjechać po to... dwa dni temu upomniałam się co z tym wózkiem a ona dziś że to wszystko wywiozła kuzynce do Opola że nie wiedziała że bede chciała spowrotem... i nie jest pewna czy ona ma te rzeczy... :[;[:[ wrrr... powiedziałam jej że chociaż mogła się spytać czynie chce tego oddać albo sprzedać... a nie bez pytania oddała... po za tym to nie są tanie rzeczy... i żeby zadzwoniła do kuzynki i się dowiedziała czy ma czy nie wózek i łóżeczko na reszcie mi nie zależy... podobno jest już dość zniszczony wózek i nie bardzo jest do użytku... :[;[ noż kurw... teraz musze szukać na allegro wózka szlag mnie trafi...

do tego Zuzia dziś była u ortopedy i zaś wydatek specjalne buty z wkładkami ortopedycznymi się szykują...

a z pozytywnych rzeczy z włosów jestem zadowolona bardzo ale UWAGA nie każda keratyna jest dla kobiet w ciąży... po za tym w smyku kupiłam obcinaczki i nożyczki, grzebyczek ze szczoteczką, 5pak bodów 56 i 3 szt. kolorowych pieluch tetrowych (przy Zuzi nie miałam kolorowych teraz taki bajer se kupiłam) hehe no to tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska nie wiem kiedy możesz zacząć ćwiczyć.

Zuziek to fes bezczelnie się zachowała ta szwagierka. Ja bym na twoim miejscu bym ją chyba wzięła za fraki do sklepu i niech teraz kupuje ze swojej kieszeni to co ty jej "pożyczyłaś". Bo ty jej pomogłaś a ona się tak odpłaca?! masakra.. ja bym ją serio rozszarpała chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry już mi troche przeszło... :/ najgorsze że zapewniała mnie że jest ten wózek cały i za chwile mogę go odebrać a po miesiącu... tak kręcić to tylko ona może....

wyszukałam sobie dwóch wózków tanich...
ten http://olx.pl/oferta/gleboki-wozek-CID88-ID5vjXh.html lub ten http://olx.pl/oferta/wozek-gleboki-gratis-CID88-ID5Ei3r.html#2c4fd4be15 co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim też już rozmawiałam z babką i jestem już na 90% zdecydowana tylko musimy pojechać do Bielska-białej bo przesyła z 70zł jak nie więcej :P

a jeśli ktoś ma znajomą która bedzie wychodzić za mąż to podeślijcie link http://olx.pl/oferta/suknia-slubna-CID87-ID5JDJp.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wogóle nie pisałam wam ale dziś mój eks mnie zaskoczył... bo dowiedział się o sytuacji z wózkiem i wyjaśniłam mu jak było... on powiedział że sobie wyjaśni całą sytuacje bo tu ewidentnie Aga (szwagierka) kręci... bo tak w ogóle to jakieś półroku temu chciała wózek sprzedać i podzielić się z nim kasą jemu powiedziała że wózek ja jej dałam ja do niego gdyby tak było to by mi nie oddawała gondoli i fotelika po za tym wystarczyło tylko spytać co mam zamiar z nim zrobić... potem temat ucichł i ona stwierdziła że koleżance dała teraz twierdzi że jest w Opolu u kuzynki mnie miesiąc temu gadała że u koleżanki i że na dniach mogę po niego przyjechać a kilka dni temu że wywiozła wszystko do Opola już dawno... coś jest nie tak i eks powiedział że to wyjaśni że albo go odda albo odda część pieniądzy za niego... byłam w małym szoku bo ewidentnie był zbulwersowany :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...