Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
noo na początku to tylko spała potem jak już potrafiła się bawić to padała 😜 teraz ma dżemki mniej więcej rano jak wstanie o 8 to zje chwile pobawi się i śpi potem wstaje i ok. 11/12 pada znowu zje obiadek o 13 i 15 znowu dżemka na koniec zawsze robiła 15/30 min dżemki przed kąpaniem ok. 19 ale teraz ją przytrzymuje i zasypia ok. 21 chyba że jak wczoraj 20:30 zasnęła jedząc kaszke :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no chciałabym je uregulować te dżemki dwie porządne ale jak z niej taki śpioch to przecież nic na siłę :P ważne że w nocy całą nocke przesypia 🙂

byłam właśnie na spacerku z Zuzią przy okazji do biedronki po pampersiory i chusteczki nawilżające jest promocja 3+1 gratis z Dady 11.99 kosztują przynajmniej u mnie była ta promocja ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska, oj znam Helenkę - studiowałam w Rokitnicy - koszmarne czasy 🙂
Kasiu, moja kolezanka miała pierwszą cesarkę a drugiego synka urodziła normalnie 🙂)
hehe, ja teraz oszczędzam na pieluchach, ale za to nie na proszku do prania, bo piore majty 🙂)))ja jakos nie lubie tych z dady chusteczek, mi podchodzi tylko pampers, bo tamte jakos źle sie wyciągają(albo ja mam tylko fanaberie:huh 🙂.
Fajnie Wam z tymi drezmkami, moja spi raz w dzień, i to tylko godzinkę, i to w dodatku przed moim przyjsciem z pracy, więc całe popołudnie mnie męczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kasiu,
łózeczko kupimy to z misiem ale dopiero w grudniu, a do wózka mamy ochotników, dwóch dziadków się zaoferowało jako, że będzie chłopak, podobno taki zwyczaj. a najlepsze czyli zakupowe szaleństwo zaplanowałam na koniec listopada, będzie wtedy więcej wyprzedaży i mamy zamiar z koleżanką się obkupić, ona ma 4 miesięczna córeczkę, więc zaszalejemy razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Dziewczyny u nas były pierwsze siuśki do nocnika 🤪
Cieszyłam sie dzisiaj jak głupia...
Jasne, że siku było nieświadome, ale już wiem mniej wiecej kiedy rano sika, bo w pampersie ciężko stwierdzić 😉 i będę ją codziennie sadzać, może kiedyś załapie, że nocnik to siku 🙂

Byłam wczoraj w pracy i szef mnie wkurzył na maxa 😠 😠
Ale mam go głęboko w dupie... najlepiej niech mnie zwolni i wszyscy będą zadowoleni O!

Kasiu też uwielbiam zakupy na wyprzedażach 🤪 Chyba jak każdy. W wakacje bardzo obkupiłam Emile na przyszły rok... i ubranka znanych marek były za grosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 😉

Aniu ehh dobre, ze masz swoja upragnioną Natalkę po takiej walce . . . . czasem włąsnie tego sie obawiam ,ze pierwsze dziecko w sumie zaplanowane i w miare szybko udało nam sie zobaczyc upragniony wynik na teście , a czy tak bedzie z drugim ?? nigdy nie wiadomo 😞
jak widac na twoim przykładzie zycie płata rózne figle , ale skonczyło sie hepi endem i to najwazniejsze 🙂

szczeniaczke uczniaczek zakupiony czeka az Wojtus podrośnie 😆 😆
teraz w Tesco są super promocje na zabawki mozna pomyslec o czyms na swieta czy jeszcze blizej mikołaj przed nami 🙂

KasiuW ehh nie martw sie jak cie Ania podszkoli to obejdzie sie bez nacinnia zreszta hmm mnie to nei bolało gdy nacinali dopiero pozniej az do teraz oidczuwam tego skutki,a le jestem bardzo rzadkim przypadkiem i moge smiało powiedziec,ze mi lekarz spierdzielił szycie stąd niekonczące sie komplikacje , ale mam nadzieje ,ze za kilka dni bede jak nowa narodzona

Maluda
juz o nas zapomniała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu no to gratuluje Emilce . . . od czegos trzeba zacząc, a juz sie mamusia postara by córeczka załapała o co chodzi w nocniku 🙂 tylko wiadomo trzeba sporo cierpliwosci i czasu

a jesli chodzi o twojego szefa to powiedzialas mu o swoich planach co do wychowawczego ??

tez mialam sie juz tyle razy wybrac z swoim Bąblem do pracy , ale jakos nigdy nie jest odpowiedni czas ehhh a obiecywalam ,ze przyjade 🤢 🤢 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi nie mówiłam mu nic o planach co do wychowawczego, bo miałam taki sprytny plan zarobić jeszcze troche kasy: wrócić na grudzień, potem styczeń urlop i od lutego wychowawczy. Gdybym teraz powiedziała o wychowawczym, to musiałabym iść na niego od 1 grudnia. A jestem pewna, że jak wrócę po wychowawczym to mnie zwolnią, wiec nie wiem czy nie byłoby lepiej żeby zrobili to teraz. Mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia (u nas siedzi sie w tym czasie w domu) + dwu miesięczna odprawa + wzięłabym zasiłek z urzędu pracy i akurat Emila skończyłaby dwa latka, więc poszłaby do żłobka. A ja mogłabym na spokojnie poszukać sobie nowej pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
NIE,nie zpomnialam o WAS kochane moje BRZUSZKOWE koleżanki.
Jestesm tak zaabsorbowana malym,ze poświecam mu każdą chwilke,nawet na to żeby gapić sie na niego(zakochana po uszy mama 😁).Chodzę na spacerki jak tylko jest to możliwe już od trzeciego dnia jego życia 🙂.Pierwszy,to byl powrot ze szpitala do domku.Byla piękna pogoda,do domku bliziutko więc zapytalam czy możemy wrocić spacerkiem w wozku 🙂.Dostaliśmy zgode i tak juz zostało.Milosz uwielbia spacerki,jak tylko zakladam czapeczke ,to juz chyba wie,ze wychodzimy,bo jest grzeczniutki jak aniolek 🙂Teraz śpi,wie wyrzuty sumienia juz nie pozwolily mi nie zajrzeć do Was.Zresztą co tu ukrwać,tęsknie za brzuszkiem ale Milosz teraz przyciąga jak magnez.
Co tam u Was,jakies nowe wiadomości????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiaa napisał(a):
Hej

Dziewczyny u nas były pierwsze siuśki do nocnika 🤪
Cieszyłam sie dzisiaj jak głupia...
Jasne, że siku było nieświadome, ale już wiem mniej wiecej kiedy rano sika, bo w pampersie ciężko stwierdzić 😉 i będę ją codziennie sadzać, może kiedyś załapie, że nocnik to siku 🙂



Mi tez NAti do roczku codziennie kupke robila i siku na nocnik, a jak zaczęła latac, to przestała, bo siedzenie na nocniku stalo się zbyt bezsensowne 🙂)

W ogóle to moja Ala chora-w nocy byla gorączka i hafty..mam doła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek grypa żołądkowa? Oj to niedobrze - niech sobie już idzie...

Wiecie co nie życzcie mi tego - ale Wy jesteście, jak tak można komuś życzyc??!! 😜 😜 😁 😁
Zmieniłam zdanie... wracam do pracy i modle się, żeby w styczniu podpisali mi wniosek o urlop wychowawczy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia chyba za bardzo pracodawca nie ma nic do gadania jak chcesz isc na wychowawczy . . . w koncu on ci sie nalezy do 4 roku zycia dziecka hmm w kazdej chwili mozna na niego isc . . .
ale nei zaglebialam sie w to do konca jak to wyglada prawnie czy trzeba miec umowe na czas nieokreslony czy jak bo mnie poki co to nie interesuje 🤢 🤢 ale kto wie co sie zmieni do stycznia ehh musze dalej myslec jak to wszystko bedzie . . . . . 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi właśnie tak myślałam i tak to interpretowałam, że mogę iść na wychowawczy kiedy chcę i pracodawca musi się zgodzić.
Kadrowa wczoraj mi to tłumaczyła : jeśli na 14 dni przed powrotem do pracy złożyłabym wniosek o wych to szef musi się zgodzić, a jeśli juz będę pracować i nagle mi się odwidzi i bede chciec wych to pracodawca nie musi sie zgodzic. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...