Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nieważne o której, ważne żebyś w ogóle dała znać! 🙂 ja i tk pewnie przeczytam, bo zawsze czekam aż mąż wróci z pracy jak ma na 14 😁 no chyba, że mnie naprawdę weźmie na spanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja mam ostatnio jakieś gorsze dni..siadam i płaczę sama nie wiem dlaczego i z jakiego powodu.. na męża narzekać nie mogę, ostatnio jest ok.. ale ja bym tylko płakała. Mam strasznego doła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana po prostu hormony ci buzują 😉
ja się kiedyś popłakałam w ciąży bo obróz przypaliłam i rozryczałam się dlatego bo jak potrafie obróz przypalic to jak ja się zajmę własnym dzieckiem 🤔teraz to jest dla mnie śmieszne ale wtedy wyłam jak bóbr cały dzień!!! 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam takie głupie powody do płaczu, np. to że wszystko mi z rąk leci.. ja to w ogóle tak siedzę sobie czasem na kanapie i ryczę, bo sobie ubzduram, że jestem we wszystkim beznadziejna.. że nic nie potrafię zrobić i w ogóle. No a najczęściej płaczę przez to, że nie bede umiała się dobrze zająć dzieckiem ☺️ że będę beznadziejną matką i w ogóle ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do terminu to ja juz sie gubie:
z ostatniej miesiaczki 7 luty,
z usg ostatniego 31 styczen
a ze wszytskich usg to najwczesniej mialam 20 styczen a najpozniej 9 luty... wiec jakos tak urodze 😁 😁 😁

i niektorzy licza od pierwszych ruchow to by wychodzilo na 4 luty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
głosik oddany 😉

ja zaraz ide kąpać młoda 😉 ona to uwielbia 😜

a jeśli chodzi o seks żeby przyśpieszyć pamiętaj że to sperma wywołuje skurcze a nie sam seks 🙂 a i chodzenie po schodach i gorąca kąpiel 🙂
chodzic mi sie nie chce...a sperma przeciez gdzies musi wyleciec:P ja moze w ciagu 7 lat z miom z dwa razy uzylam prezerwatywy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzenie jest tylko wtedy skuteczne jak mało chodzisz podczas ciąży, bo mojej cioci na przyspieszenie porodu kazali chodzić, a na nią to nie podziałało, bo ona na czwartym piętrze mieszkała i tak trzy razy dziennie po schodach w ta i spowrotem, więc do chodzenia po schodah była przyzwyczajona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez rzadko używałam prezerwatyw pewnie przez to mam Zuzke 😜 hehe ale nie żałuje 😜 tylko teraz jestem skazana na prezerwatywy bo przerwałam zastrzyki a tabletek nie chce... a i tak mąż jest raz na jakiś czas to możemy z gumką :P

moje dziecko jeszcze nie śpi!!! a ja chętnie bym się już położyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my używaliśmy prezerwatyw do czasu kiedy nie zaczęłam brać tabletek..późnij odstawiłam tabletki, ale prezerwatyw nie zaczęliśmy używać na nowo 😜 zresztą u mnie było powiedziane, że ciężko będzie z zajściem w ciążę przez torbiele na jajnikach..żeby je wyleczyć brałam tabletki..odstawiłam je, bo tyłam..no i po półtorej roku zaszłam w ciążę 😁 myśleliśmy z mężem, że dłużej będziemy czekać i ślub mieliśmy ustalony dopiero na sierpień następnego roku, a tak wszystko się przyspieszyło i nie żałujemy! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę pod prysznic kochane, wysmarować się oliwkami i nie oliwkami, no i jak zdążę przed powrotem męża to jeszcze do Was zajrzę dziś, a jak nie no to dobrej nocki! ;* po oklasku jak się da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej dziewczynki 🙂

Maluszek jest już wstawiony ładnie do kanału rodnego główką, więc pozycja jak najbardziej startowa. Rozwarcia jeszcze nie ma ale szyjka się już skróciła. Kolejną wizytę mam w poniedziałek i Pani doktor powiedziała, że jak wtedy będzie rozwarcie, jak to określiła "ładne" to sobie pojedziemy już do szpitala, więc na wszelki wypadek mam zabrać ze sobą torbę i niech w aucie leży. A jak rozwarcia nie będzie to zobaczymy się znowu za parę dni. Ale na pewno do 11 to będziemy już po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...