Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mafiaani faktycznie porody miałaś fajne 😉 jeżeli poród można w ogóle nazwać fajnym 😉

Byłam nastawiona na najgorsze, a podczas porodu aż się zdziwiłam, że skurcze przypominają mocne bóle okresowe...

Justi miałam zgage, która nie pozwalała mi żyć... podczas porodu wkurzała mnie najbardziej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i wciąż dziewczyny jestem w domku 🥴 dziś po południu mam misje zakupu/wyboru wózka i moze wtedy maluszek sie zdecyduje przyjsc na swiat 😆

hehe znajomi robia juz zakłady kiedy urodze . . . wciaz dostaje wiadomosci, smsy czy juz urodziłam ehh

czemu każda z nas musi przejść to oczekiwanie 😮

miłego dnia dziewczyny Ja mam dzis napiety plan do wieczorka wiec pewnie sie juz tutaj dzis nie pojawie . . . zamelduje sie jutro pewnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Justi, melduj się, albo może nie...hmmm

Ta Kasia, ja miałam poród niebolesny, ale bolało mnie obkurczanie macicy po porodzie, to było mega bolesne, no bo ja taka dziwna jestem, że mam jakoś inaczej niż inni..

powiem cos odkrywczego - ale gorąco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

Ja wciaz 2 w 1 ehhh chyba to jakas cisza przed burza u nas. . . . . . . .
wózek przed chwilka zamówiony juuupi ma jutro przyjsc DHL mam nadzieje,ze beda dosłowni . . . . i w koncu moze teraz zacznie sie cos dziac skoro maluszek bedzie mial juz swoja pierwsza fure 😜 🙂 obyyyy

swoja droga nie myslalam,ze doczekam na swoim suwaczku dnia , ze pozostalo ci 3 dni 🤪 choc jak kazda z nas wie moze sie przedluzyc o kolejne xxxxx dni . . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu po bardzo dłuuuuuuuuuuuugich poszukiwaniach zreszta jak widac dopiero dzis kupilismy dokładnie ten zestaw http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1088&
kolor gondoli i spacerówki Fast Forward ( ciemny, ale stwierdzilimy ,ze wezmiemy praktyczny dla nas i dziecka) jakos go rozjasnie kocykiem czy zabawkami 🙂 kompromis osiagniety z mezem , bo ja bylam za calym zestawem Blue NOte , ale fotelik samochodowy bedzie Blue Note wiec jakis kompromis jest 🙂 🙃 🙃

a jak sie sprawdzi zobaczymy . . . . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justi, poczekaj do niedzieli, ma być CHŁODNO..
Wózek fajny, tylko ja już miałam dwa trzyfunkcyjne wózki i i tak zawsze po pół roku sprzedawalam i kupowałam spacerówkę ,bo tamte takie nieporęczne, tej części spacerowej w ogole nie używałam.
Ale co ja tam gadam..GRUNt, zeby maluszkowi spasowała fura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 to znow ja w 2w1 😜

hehe dzis postanowilam,ze urodze swojego synusia bo juz Lew sie zaczoł heheh 😜 moj maz sie tylko śmieje , zeby nie był nasz syn Panna , bo wszedzie go otaczają Panny łacznie ze mna ☺️ ☺️ 🙃 🙃

a tak troszke na powaznie to nadal cisza 😞

Mafiaani oficjalny termin mam na niedziele własnie moze cos z tego bedzie . . . .. . . choć hmm jakos nie czuje by mialo to nastapic . . . . ale zobaczymy 🙂 grunt to pozytywne nastawienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi wózek suuuper 🙂
Ja zaluje, ze kupilam tak ciezki wozek... miałam kupic leciutki z Brevi Ovo, ale kobieta go odradzila, bo niby nie nadaje sie na nasze polskie zimy 🤢
My tez mamy ciemny wozek. Czarno-szary

Maafiani słyszalam, ze dzisiaj mialo byc chlodniej... jak na razie od samego rana upał 😠
Czekamy na niedzielę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czekmay...ale ja słysze w tej chwili grzmoty...HURRAA, na onecie patrzę i jutro i pojutrze lujka i zimno..
A pełni gdziec teraz nie będzie? bo falami porody wtedy na pordówce spływaja..

Opowiem wam coś ciekawego, jak do tarłam na porodówkę, byla pełna. Po trzech dniach wszystkie mamy poszły do domu, a ja w tym czasie sama byłam na porodówce 😆, bo NAstka miała żółtaczkę. Dwa dni NIKOGO nie przybyło do porodu, zyłam jak królowa i się nudziłąm, cisza i spokój. Na czwarty dzień się budzę rano ( karmiłam w nocy małą i dośc glośno było), a tam cala porodówka zawalona i pełno nowych brzdący 😁, bo zaczęły kobietki w nocy masowo rodzić. Połozna mowiła, że tak zawsze, stąd pytam o fazę księżyca... 😁

Ja tez żaluję kupna tak ciężkich wózków. Najpierw Mikado, potem Mutsy 4rider, ale koszmar. Nastepnym razem byłabym mądrzejsza(może) i kupiła samego maclarena i do niego dopinała fotelik, w którym i tak na okrągło jeździły małe. W gondoli parę razy Alicja jechała, a Natalka w ogóle nie miała gondoli...
Ech, ale te wózki takie ładne, to człowieka nęci i nie patrzy na praktyczne strony, to normalne.

NO Justi, niedziela Jest Twoja 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mafiaani pelnia jest z poniedziałku na wtorek .. . właśnie wiem o tym tez od poloznej o tym nawale rodzacych kobiet 😉 heh no zobaczymy kiedy ten moj synus uparciuszek bedzie chcial sie z nami przywitac

moze i to bedzie w pełnie 🙂

póki co czuje lekkie skurcze , ale sa delikatne i nie regularne, wiec na nic sie nie zapowiada . . . najem sie obiadku poki wszystko moge , a pozniej bede dalej cierpliwie czekac na rozwoj wydarzen 😉

hehe moj maz tylko mnie wypytuje wciaz zabawne to jest . . . . . . czy nic sie nei dzieje, czy na pewno mam wszystko spakowane no i jaki mu kamien spadl z serca gdy dowiedzial sie ze juz jest wozek biedny bal sie , ze nie bedzie mial w czym dziecka przywiezc hehe faceci sa czasem uroczy 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do wozkow to nasz jest niby tez ciezki, ale mieszkam w wiezowcu gdzie jest winda w sumie z odiwedzinami u rodziny tez nie bedzie problemu 🙂 wiec pewnie nei bedzie tak zle , a jesli tak to na bledach sie czlowiek uczy zwlaszcza swoich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w pponiedziałek byloby super, niezły dzień tygodnia, pracowici ludzie się ponoć rodzą ( żart żartami oczywiście).
No wiesz, jak tez w wieżowcu mieszkam..ale to nie tylko o to chodzi, zresztą sama oblukasz sprawę..

Chłodniej u Ciebie, bo u nas niezła luja przeszła i sie lekko schłodziło ( na chwilę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mafiaani u nas niestety nei spadła nawet kropelka deszczu chwle bylo ciemno, ale przeszlo wszystko bokiem wiec wciaz jest upalnie . . . . . . . . . 🥴 🥴
wysłałam ci kilka dni temu na twoj numer gadu moj link z nk dostalas moze ??

i u nas znow kolejna lipcoweczka urodzila szoooooook teraz z aktywnych dziewczyn na forum pora na mnie 🙃 🙃 ale jak wiadomo z natura sie nie wygra i tak naprawde nie wiadomo ktora z nas bedzie nastepna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rzeczywiscie Ania pogoda jest super przynajmniej jak dla mnie 😉
poki co siedze w domku i nic nie wskazuje by mialo sie to zmienic . . .
uciekam poleniuchowac 🙂 bo mialam dluuuuuuga noc jakos nei moglam dzisiaj spac . . . .
zaproszenie na NK przyjete 🙂 ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny oklask dla Ciebie za wytrzymałośc, ja wiem, jka te ostatnie dni się dłużą. I wiem, że to nie nie da, ale jeszcze pomarzysz o tym spokoju i luzie przed porodem, jak juz Wojtus się pojawi, oj zatęsknisz.
Sama nie dotrzymałam nigdy do sztywnego terminu porodu< raz urodzilam 8 dni przed a za drugim razem 10 dni przed, a bardzo sie niecierpiliwołam, więc Cię rozumiem 🙂))

Śliczne focie ze slubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w pochmurną niedzielę 😉

Justi dzisiaj Wasz dzień 🤪

Aniu miałaś rację z pogodą 😉
A może wiesz jaki ma być sierpień? 😁 😜

Wybieramy się w sierpniu nad morze... oby tylko nie było upałów... ale deszczu też nie 😜

Miłego dzionka

Justi dzisiaj urodzisz... zobaczysz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂

Aniu no to zazdroszcze ci ,ze urodzilas kilka dni przed terminem ehh nasz uparciuszek to sie tylko rozciaga w brzuszku ehhh obawiam sie tylko,ze pozniej zamiast 3500g urodzi sie jakis kolos 4000 g i jak Ja mam go urodzic ?? 🤪 🤪 dlatego tak bardzo nie chcialam/niechce przenosic ciazy 😞
poki co nic innego wam nie powiem jak tylko tyle,ze u mnie znow cisza . . . .

Kasiu no oby twoje słowa stały sie rzeczywistoscia 😆

na razie wczorajsze wyganianie naszego Wojtusia z brzuszka nic nei dalo seks, gimnastyka przy sprzataniu zero efektow ehh i juz nei mam pomyslow na tego naszego szkraba

jedziecie z mała Emilka nad morze ??? suuuuuuuuuuuuper 🙂 to zycze wam pogody 🙂 a powiedz mi jak dogadalas sie z cena za nocleg dla dziecka ?? ostatnio mi kolezanka mowila zebyla z swoim synem 3 mies wlasnie nad morzem i musiala placic 15 zl/ dziennie a to byla oplata za wode / / // wg mnie jakas bzdura
gdzie wasza Emilka bedzie podczas calej tej podrozy w foteliku samochodowym ?? ehh w koncu to dluuuugie godziny jazdy was czekaja . . . podroz przez caLA Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
widze Justi,ze kozy Ci kalędarz zjadly 😁 żartuje.Maly ma czas,on wie najlepiej.Trzymam kciuki za szczęsliwe rozwiązanie.
Niestety nie pokazywalam sie chwilke,bo fatalnie sie czulam,mam napiety brzusio cały czas.Uciska ,ciągnie do dolu 😞.Mam nadzieje,ze dotrwam do terminu. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...